Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 072
  • 593
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 112
Пак да запитам - отзиви за чанта Herve Leger или снимчици някакви реални......  Praynig

# 61
  • Мнения: 0
При мен върви слабо,за сега.На път съм да се откажа, останах с 2-3 клиентки и най-често аз запълвам поръчката,шкафа ми вече бълва душ гелове. Grinning
Надявам се на затолянето на времето,иначе сигурно още кампания,две и толкова.
И при мен е така, но пускаме заедно с една жена и успяваме да покрием поне разни мотивационни. Даже влязохме в топ клуб.   bouquet  bouquet 
Ако някой си вземе новия TTA, защото четох, че някой вече го е взел да сподели мнение за аромата.   bouquet
Хайде приятна кампания от мен, аз все още си чакам кашона от 3-та  Laughing

# 62
  • Варна
  • Мнения: 112
Дали мога да си оставя за втора  малка поръчка продукти само от страница-12 и 13, доколкото чета са обвързани само с продажби от к.03, а там имах продажби около 200 лв.  newsm78

# 63
  • Мнения: 265
Пуснах една поръчица ,но е толкова ню-ню ,че няма да се учудя ,ако я получа с писмо Joy. Аз чакам новия ТТА ,но от Англия и няма да го получа по-рано от 10 дни.И затова си поръчах и мостри -  Heart Eyes. Сигурна съм ,че ще ми хареса ,но 35 лв( май толкова го мернах в Панорамата не бих дала Naughty.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 633
.....
Някой има ли повече информация за крема за стрий. Интересува ме дали стяга много и дали изсушава кожата.

Ако е за теб най-искрено те съветвам да не ползваш неспециализирана козметика сега. Питала съм Ейвън п отози въпрос - отговорът беше, че нямали информация?!

Верно ли  Thinking  Имам за първи път поръчано такова чудо в сегашната кампания и е за моя близка. Кажете заслужава ли си да я "набутам" с 17лв.  Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 1 731
Най-вероятно Туигъл е имала предвид, че момичето, което беше питало за крема за стрии, е бременно, а не за качеството на самия продукт. Аз в този смисъл разбрах отговора й.
Въобще за бременни се препоръчва само козметика, специализирана за бременни - вай-вече когато става въпрос за мазила по кожата, които могат да проникнат при бебето.

# 66
  • Мнения: 0
Пусни поръчка в К05 на минимална стойност 50,00лв. и с поръчка на минимална стойност 50,00 в К06 можеш да поръчаш LAUGH OFTEN BY REESE WITHERSPOON  само за 1лв.
Кой ще си има парфюмчеее  Whistling

# 67
  • Мнения: 194
Пусни поръчка в К05 на минимална стойност 50,00лв. и с поръчка на минимална стойност 50,00 в К06 можеш да поръчаш LAUGH OFTEN BY REESE WITHERSPOON  само за 1лв.
Кой ще си има парфюмчеее  Whistling

Ауууу, къде го видя това? Ей сега се рових в сайта и нищо не открих... Не съм го душила това парфюмче  Grinning Дайте някакви отзиви, моля  Hug

# 68
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
*Elina*  - точно това имам предвид. Видях лентичката в подписа на eli4ka666 и че е бременна, а това предразполага към появата на стрии. Но категорично не препоръчвам ейвънската козметика от този тип на момичета по време на бременност. Ако е за клиент - да, но за бременни - не.

# 69
  • Мнения: 76
Туиг,Узи имате право, но след обрива от бебешкото олио на Джонсанс с лайка, което било много хидратиращо и успокояващо, напълно безвредно,  вече ме е страх от тази скъпа уж хубава козметика. Сега се мажа с Avon Care Dry SkinSOS та ми е добре вече кожата не е толкова суха и белеща се. Та сега се чудя какво да си взема като свърши насочила съм се към Planet Spa или новото на Avon Care за 24 ч, хидратация.

# 70
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пробвай с преварен зехтин. В пъти по-добре е отколкото химии. Прочети в бременния форум. Има алтернативи за овлажняване на чувствителна към козметика кожа.

За да не ми е толкова офф поста, давам информация за малката брошура - имах поръчана чантата Оксфорд - естествено, както и 90% от брошурата, и тя излезе "изчерпана - не поръчвай".

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 14:18 от `ТуиГ

# 71
  • Мнения: 0
Танитка Координаторката ми ми го прати по пощата.   bouquet

# 72
  • Мнения: 735
Дадох каталог на ново място, необработена нива с около 10 мацки. Обаче подхождат много скептично още. Повечето не било поръчвали до сега. Не знаели дали е хубаво и т.н. Дайте идея каква зарибявка да им направя? Какви мостри да се набутам да пусна?

Още един глас за преварения зехтин.  Peace

HuntYouDown, къде я мерна тая оферта? За всички представители ли ще се отнася или е само за вашата зона?

# 73
  • Мнения: 265
Пусни поръчка в К05 на минимална стойност 50,00лв. и с поръчка на минимална стойност 50,00 в К06 можеш да поръчаш LAUGH OFTEN BY REESE WITHERSPOON  само за 1лв.
Кой ще си има парфюмчеее  Whistling

Ауууу, къде го видя това? Ей сега се рових в сайта и нищо не открих... Не съм го душила това парфюмче  Grinning Дайте някакви отзиви, моля  Hug
Ай с`ия.За един лев ,к`ви отзиви Mr. Green.Много бозляв ми се видя (от мостра) като излезе.Слабичък ,цветничко ,светличко ,нищо особено.Ама за 1лв е разкоош Hug.И мостра трябва да имам останала някъде,ще се разровя.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт