И победител е ... Софи Маринова

  • 45 755
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
Доста посредствена песен.
Певицата не ми се коментира.

# 16
  • Мнения: 2 927
Имах чувството, че слушам Лили Иванова през 80-те. Като естрадна ми прозвуча песента, т.е. - леко демоде. А гласовите данни са безспорни.

# 17
  • Мнения: 24 467
Имах чувството, че слушам Лили Иванова през 80-те. Като естрадна ми прозвуча песента, т.е. - леко демоде. А гласовите данни са безспорни.

В началото точно това си помислих и аз. Звучи като нея.

# 18
  • Мнения: 2 927
Имах чувството, че слушам Лили Иванова през 80-те. Като естрадна ми прозвуча песента, т.е. - леко демоде. А гласовите данни са безспорни.

В началото точно това си помислих и аз. Звучи като нея.
Да, трябваше да добавя "с изключение на припева".

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Тя успя все пак.След трето или четвърто участие. Нищо ѝ няма на Софи и има хубав глас. Самата песен, не ме впечатли кой знае колко. Но освен Гърция, едва ли друга държава ще ни даде 10 точки.

# 20
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Чудесен избор, най-добрият измежду възможните. Без грам ирония го казвам.
Евровизия е конкурс за масите. За такава цел такава песен е подходяща. То-
ва не е конкурс за класическа музика или световно по математика. Недейте
се възмущава, не е достойно в случая. Ако премахнем всичките си чалга-пре-
дубеждения, ако премахнем всичките си етнопредубеждения, ако премахнем
всичките си комплекси за превъзходство, то ще остане ... изборът от снощи.

Шоуто бе поставено чудесно, браво на БНТ! Явен напредък, включително с
избора на песента на Софи Маринова. Досега не се е просмукало съмнение
за манипулиране на вота, а това е една гигантска крачка.

# 21
  • Мнения: 60
Лили Иванова + имитация на най-успешната песен на България в Евровизия.

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
...Но освен Гърция, едва ли друга държава ще ни даде 10 точки.

Не пренебрегвайте бясната носталгия по соца в част от бившите съветски републики.  Wink
Пък ще видим дали и етническата й принадлежност няма да се окаже скрит коз.

# 23
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много е тъжно какво произвежда България в момента, като музикално изкуство. Няма ли таланти, няма ли кой да ги научи? Пеят на английски със страхотен български акцент. Пеят на български - пак зле. Музиката- хм...Какво стана, че няма никакво положително развитие...

И аз бих я харесала, ако беше изпяла някоя хубава циганска песен, но това да ни представя... ooooh! Извивките на припева, които използва и в другите си песни са...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 383
Аз се радвам за Софи Маринова. Най-вече , че българите позволихме човек от друг етнос да ни представа на Евровизия.

# 25
  • Мнения: 8 999
За мен пък този конкурс ли е, какво е, не знам /Евровизия/ е тотален Евросакатлък. Досега не се  е случвало да ми е харесало нечие изпълнение /ни наше, ни чуждо/ от тази сцена. А не знам защо, ама ми се струва, че от всички тъпи и бездарни песни, винаги печели най-гадната.
Надявах се да не изберат Софи Маринова, защото тя е добър певец, със свой стил, с хубав глас и не заслужава да ходи да се излага наравно с бездарията на това псевдошоу.
Най-много се отвратих от Евровизия, когато нашата песен /Елица и Стунджи/ не спечелиха. А сред всички безлични парчета, тяхното се отличаваше с оригиналност, динамичност и имаше такъв заряд от енергия, че можеше да строши сцената. Тогава осъзнах, че този конкурс е абсолютно фалшив.

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз се радвам за Софи Маринова. Най-вече , че българите позволихме човек от друг етнос да ни представа на Евровизия.

Дали наистина са българите?  WinkВидя ми се, че са изпратени около 7000 смс-а. Това не са много.

# 27
  • n/a
  • Мнения: 3 341
baibibi, едва ли си гледала снощи, но Елица и Стунджи имаха изпълнение.
И какво като е фалшив конкурсът - нали има песни и танци на народите,
има фенове, нека има, няма само за убийства и кражби да си мислим, я.

Замисълът на конкурса е такъв, масов. И песните са такива, масови. Не е
елитарен конкурс, не мога да разбера защо се очаква от него да е нещо
повече.

# 28
  • Мнения: 3 631
Десислава -Dess, е в пъти по - красива, атрактивна, модерна и талантлива! Heart Eyes
Възмутена съм, че Софка ще представлява България, но май нивото на този конкурс отдавна е много слабо!

# 29
  • Мнения: 2 927
А може ли линк и към песента на Десислава? И аз не гледам това шоу от времето "Вода", та дори не знам кои са песните, които са се конкурирали.

Общи условия

Активация на акаунт