Повече Българчета за България

  • 9 496
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 107
Късмет момичета.Аз съм един от донорите в кампанията на Тройката и трябва да ви кажа , че няма такъв човек като Милена.Толкова е всеотдайна и толкова вярва в каузата,че така ме е запалила,че постоянно се чудя какво и как да помогна.Открих нов свят благодарение на нея и сигурно съм един от най гордите хора в момента.

# 76
  • София
  • Мнения: 23 214
А какъв е реда след като ви се обадят? Имам предвид обаждането в деня на тегленето.
В клиниката ли трябва да се звъни или в тройката?
И трябва ли човек да се откаже, за да пуснат резервите или автоматично става от незаинтересованост  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 473
А какъв е реда след като ви се обадят? Имам предвид обаждането в деня на тегленето.
В клиниката ли трябва да се звъни или в тройката?
И трябва ли човек да се откаже, за да пуснат резервите или автоматично става от незаинтересованост  Rolling Eyes

Аз доколкото разбрах се обаждат на спечелилите в деня на самото теглене. Резервите само ако някой от основните се откажат! Peace
Бамба ти за коя клиника си резерва?

# 78
  • София
  • Мнения: 23 214
Аз дори не съм кандидаствала.
Питам за друг, звъннали са само в деня на тегленето, че е изтеглена и това е.
Въпроса ми е какво се прави после?

# 79
  • Мнения: 473
Аз дори не съм кандидаствала.
Питам за друг, звъннали са само в деня на тегленето, че е изтеглена и това е.
Въпроса ми е какво се прави после?

И аз се интересувам за приятелка, която е резерва, но не са им звъняли ...
Ами, твоята позната може да позвъни на Милена от Тройката предполагам им е оставила телефона си, поне нещо подобно зачетох тук из постовете на спечелилите в предходните мисля кампании!

# 80
  • Мнения: 74
Здравейте,значи аз миналата година бях в резервите.Бях решила,че едва ли ще се откаже някой от спечелилите за да ми се обадят на мен.Обаче в един слънчев ден през юни ми звънна телефона и ми обясниха,че момичето което е спечелило е забременяло по естествен път,докато я подготвяли за опита.И така аз имах щастието да започна на нейно място като резерва.
Тази година една приятелка е спечелила и след като Милена се е обадила,тя се е обадила в клиниката и си е записала час,ще отиде да я запишат и ще носи всички изследвания ,които има.
Успех на всички спечелили. Peace

# 81
  • Мнения: 3
Здравейте момичета , аз спечелих инсе в Шумен . На мен Милена ми се обади още в деня на тегленето и ми каза да се свържа с клиниката . Дори вече ходих да се видим с доктор Димов. Очарована съм от отношението , никога никъде не ми е обръщано такова внимание , пък съм пообиколила доста клиники.
Пожелам успех на всички , дано в тия клиники да ни е късмета.

# 82
  • Мнения: 780
Милена като ми звънна каза, че още същия ден ще подаде името ми на клиниката и препоръча аз да се обадя на другия ден. Обадих се и се уговорихме кога да отида на преглед. Вече съм се чувала два пъти с доктора, който ми обръща много внимание. Сега в събота съм на преглед, да се видим и да обсъдим какъв е плана, но той иска да минат поне 6 месеца от предния ни опит - така че към юли месец може би ще е нашия късметлийски опит в Плевен.

Заричам се ако Господ е с нас  Praynig Praynig и този опит завърши с раждане на нашата дългоочаквана рожба  Praynig Praynig (или две Mr. Green Heart Eyes), ще стана дарител в тази кампания и ще даря една процедура за същата тази клиника.

Успех на всички спечелели момичета!

# 83
  • София
  • Мнения: 16 691
Михо, айде дано! Господ да е с Вас! Аз съм се зарекла ако някога успея да родя, да даря Я...

# 84
  • Мнения: 4 737
Мише Hug честито и късмета да е с теб!   bouquet  Hug
Иванкака Hug много ме радват такива думи  bouquet  Hug
Гери 1974 огромно благодаря   bouquet  bouquet  bouquet Hug
Успех на всички!!! Peace

# 85
  • Мнения: 46
Здравейте момичета!Искам да поздравя радио ,,Витоша"за благородната инициатива и да ви кажа,че и аз миналата година бях из късметлийките.Бях избрана за инвитро с донорска яйцеклетка в ,,Селена"-Пловдив,но по това време правих инвитро със стимулация,за което лекарите не даваха надежда,понеже съм с изчерпан яйчников резерв,заради което и кандидатствах за донорство,но чудото стана,декември родих и в момента се радваме на едно прекрасно момченце.Пожелавам на всички моя късмет!Нека Господ да е с вас!

# 86
  • Мнения: 4 737
Здравейте момичета!Искам да поздравя радио ,,Витоша"за благородната инициатива и да ви кажа,че и аз миналата година бях из късметлийките.Бях избрана за инвитро с донорска яйцеклетка в ,,Селена"-Пловдив,но по това време правих инвитро със стимулация,за което лекарите не даваха надежда,понеже съм с изчерпан яйчников резерв,заради което и кандидатствах за донорство,но чудото стана,декември родих и в момента се радваме на едно прекрасно момченце.Пожелавам на всички моя късмет!Нека Господ да е с вас!

Споходило те е чудо Hug Peace! Дай боже, скоро и нас, да ни застигне!!! Praynig Praynig Praynig Peace

# 87
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!Искам да поздравя радио ,,Витоша"за благородната инициатива и да ви кажа,че и аз миналата година бях из късметлийките.Бях избрана за инвитро с донорска яйцеклетка в ,,Селена"-Пловдив,но по това време правих инвитро със стимулация,за което лекарите не даваха надежда,понеже съм с изчерпан яйчников резерв,заради което и кандидатствах за донорство,но чудото стана,декември родих и в момента се радваме на едно прекрасно момченце.Пожелавам на всички моя късмет!Нека Господ да е с вас!

Споходило те е чудо Hug Peace! Дай боже, скоро и нас, да ни застигне!!! Praynig Praynig Praynig Peace
А каза ли на Милена , свърза ли се?

# 88
  • Мнения: 780
Здравейте момичета!Искам да поздравя радио ,,Витоша"за благородната инициатива и да ви кажа,че и аз миналата година бях из късметлийките.Бях избрана за инвитро с донорска яйцеклетка в ,,Селена"-Пловдив,но по това време правих инвитро със стимулация,за което лекарите не даваха надежда,понеже съм с изчерпан яйчников резерв,заради което и кандидатствах за донорство,но чудото стана,декември родих и в момента се радваме на едно прекрасно момченце.Пожелавам на всички моя късмет!Нека Господ да е с вас!

Това е Божията благословия!! Бъдете здрави и се радвайте на вашето детенце! Hug Hug

# 89
  • Мнения: 48
Здравейте. Аз спечелих донорска инсеминация в Шумен. Имате ли представа дали може да се сменя клиниката дори и при някакви условия? Просто много ми е далече и търся повече информация. Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнение по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт