Повече Българчета за България

  • 9 498
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 737
Здравейте. Аз спечелих донорска инсеминация в Шумен. Имате ли представа дали може да се сменя клиниката дори и при някакви условия? Просто много ми е далече и търся повече информация. Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнение по въпроса.

Най-добре да се обадиш на Милена и тези въпроси към нея да отнесеш! Тя, ще ти бъде най-полезна и с най-достоверна информация ще се сдобиеш! Късмет! Peace

# 91
  • Мнения: 74
Veni_v1,според е най-добре да се обадиш на Милена и да говориш с нея. newsm78 Доколкото знам клиниката в Шумен е към д-р Стаменов-клиника Надежда.Така,че мисля,че може да те преместят в София.Успех ти желая.

# 92
  • Мнения: 2 259
Здравейте. Аз спечелих донорска инсеминация в Шумен. Имате ли представа дали може да се сменя клиниката дори и при някакви условия? Просто много ми е далече и търся повече информация. Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнение по въпроса.
Не я сменяй.Там са едни от най-добрите лекари. Wink
Дори и дълъг и тежък да е пътя
си струва вси4ко.
Като знаеш ,4е именно там могат да сбъднат ме4тата ти ,действай.
Те ще сбъднат съвсем скоро и моята и ще стъна леля на близнаци Laughing

# 93
  • Мнения: 780
Здравейте. Аз спечелих донорска инсеминация в Шумен. Имате ли представа дали може да се сменя клиниката дори и при някакви условия? Просто много ми е далече и търся повече информация. Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнение по въпроса.

Вени, според мен това е твоят късмет! Не го сменяй. Успех!  Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 74
Здравейте,момичета.Искам да попитам нещо.Една приятелка спечели тази година от кампанията обаче все още не е ходила да клиниката по семейни причини.Знае ли някоя от вас има ли срок,в който трябва да отиде да се запише или вече е изгубила правото си да започне опит? newsm78

# 95
  • Мнения: 566
Миналата година срокът за свързване с клиниката беше един месец. Как така не е ходила до клиниката? Изобщо не се е свързала с тях или просто не им е казала, кога е готова да започне? На Милена поне обадила ли се е?

# 96
  • Мнения: 74
Значи в деня ,в който и се обадила Милена че печели .Тя е звъннала в клиниката и толкова.Не е ходила до клиниката да се видят с доктора все още.Аз за това питам да не я отпишат.

# 97
  • Мнения: 1 716
Да отиде да говори или поне по телефона да се обади.Малко като незаинтересованост бие иначе.Да обясни, че е имала лично проблеми, хората ще я разберат, ако не е късно.

# 98
  • Мнения: 74
И аз това и казвам,но имам чуството,че се притеснява да не й се скарат.Благодаря ви момичета за инфото.Успех на вас. Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 107
За коя клиника става въпрос?

# 100
  • Мнения: 74
Клиниката в Шумен.

# 101
  • Мнения: 107
Редно е да кажете на Милена.Така тази процедура може да отпадне и да няма шанс друго семейство

# 102
  • Мнения: 74
Благодаря ти,geri  така ще направим. Hug

# 103
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен момичета,записвам се да следя темата.
Аз съм една от спечелилите в клиника Селена.Ние вече замразихме материал на мъжът ми и чакаме подходяща донорка.Казаха ни,че до два месеца ще ни се обадят.
Искам и да благодаря на радио Витоша за прекрасната инициатива и най-вече на Милена която е до нас и ни помага да сбъднем мечтите си newsm20

# 104
  • Мнения: 1 846
Здравейте,
може ли актуален линк? Peace

Общи условия

Активация на акаунт