Мартенички бели и червени вързваме на октомврийчета засмени.

  • 29 701
  • 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, румени засмени  Hug Hug Hug
Хубелена,честит юбилей   bouquet Жива и здрва да си  Hug Hug Hug
Много синеочковци си имаме  Heart Eyes Ние сме с кафеви очички,не вярвам да се променят... Grinning
Днес свеки ни беше на гости и докато Благовест спеше вън в количката, ми помогна да пизчистим, та съм много доволна  Grinning
Цеца, ние имаме бънджи,слагам го,но рядко  Peace Кефи се много,но все още не знае какво става  Mr. Green
Съни, много пролетна темичка  Hug Hug Hug

# 31
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Съни newsm74 благодарско за темичката. усещам как само ще се разпиша ия път ще е като привършвате писанката.
Днес ссе разходихме с ММ, Ая и една приятелка в мола и пак оставих 30лева за играчки  Mr. Green Имам чувството, че на Ая й омръзнаха нейните и заредих фронта  Mr. Green след малко тръгвам да ПОсрещам сестра ми , че ще ми гостува тази нощ  Mr. Green Утре тръгваме към Исперих, от там на рожден ден (едногодишен ) в Русе, от там в Търново и после на заветната хижичка, търпение нямам  Heart Eyes
Благодаря ви , че споделяте промоциите ще трябва да взема един пакет за всеки случай, ако останем без пелени. Преди малко Ая пробва червен пипер.. и доста й се услади, Но ние я оставяме само да близва и така... Simple Smile Та за сега няма храна, на която да се мръщи  Sunglasses
За анкетата глаСУВАХ , че очите й са сини, но все още мисля, че ще позеленият като моите  Mr. Green
Спокойна вечер, мили, тръгвам към гарата  Mr. Green Дано успея да се включа преди да тръгнем , но леееко се съмнявам  travel

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Честита Баба Марта на всички!Чета ви още от бременността,но чак сега реших да пиша.Имам син -Александър,роди се на 05.10.Когато нещо ме притеснява влизам тук и винаги намирам успокоение.Радвам се че ви има   bouquet Лека вечер

# 33
  • Мнения: 314
Здравейте,
Честита Баба Марта и от мен! Живи и здрави, бели и червени, весели, засмени!

За анкетата - за сега сме със сини очи, таткото е със сини и много се надявам и Ивайло да остане синеок.

Днес, за пръв път от няколко месеца излязох с Ивайло и с приятелки на обяд. Ивайло като по чудо се държа много добре - беше много усмихнат, говори им, смя им се с глас. До тук всичко беше ОК, но като се прибрахме, ме сюрпрезира за честита Баба Марта с кръв в памперса  newsm45 . Аман вече! Звездичкова, ще ти пиша на ЛС, ако можеш да ме посъветваш.

Ахилея,
макар и непрофесионалист много ми харесва как пееш и самият ти глас. Ако съм на твое място, бих продължила да се занимавам с музика, дори и само да ходя в караоке и да си правя кефа.

lusine,
Ивайло се скъсва от рев в столчето за кола. Особено ако е сам отзад. В количката започва да посвиква, но и там беше чудо. Направо в парка се обръщаха да ни гледат какво го правим това бебе. Проблемът и при нас е, че не е свикнал да е на тясно и вързан с коланите. Но днес беше в летния кош и ситуацията беше много по-добре.

Силви,
На мен също ми допадна тази терапия. Все пак човешкият организъм е енергия и е важно ние какво мислим и оттам предаваме на децата си.

Хубелена, честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава, много, много щастлива!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Честита половин годинка на сладката Калинка!  Hug  Heart Eyes  Hug

Честит рожден ден, Хубелена!   bouquet  newsm59   party023 е най-прекрасната възраст!  Hug


Съни, благодаря за новата тема!  Hug

Днес ви изпуснах края покрай разходките...

# 35
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
fifi_0421 кръвта в памперса може да е от обезводняване на детето - провери за ацетонов дъх и торбички под очичките. Пишкало ли е достатъчно последните дни?

# 36
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте отново!
Честито на всички, които са порастнали днес - дали с цял месец или цяла годинка.
Моят син е с кафяви очи, а аз исках да са зелени като на баща му. Е, детето е решило да прилича на мен- няма лошо, само да е живо и здраво.
Вчера пак ми се потвърди тезата, че Теодор се страхува от непознати мъже, а от жените не. На гости ми беше една приятелка и той се скъса от усмивки. Като види мъж, обаче, е голям рев. Интересно ми е има ли при други бебоци такива реакции?
Приятна вечер

# 37
  • Мнения: 181
Ооо,момичета,ние се приспахме с това
http://www.rainymood.com/
И още го слушам аз hahahaМного ме кефи,чак замириса на лятна буря Laughing

Двете нови мами,ако искат,могат да напишат повече инфо,за да ги запиша на 1-ва страница.

# 38
  • София
  • Мнения: 11
Честита баба марта - весели засмени, румени и червени, да са ни живи и здрави бебчетата и много да ни радват

# 39
  • Мнения: 2
Привет, привет  Hug
Отдавна не съм писала, но все не мога да сколасам, радвам се, че поне успявам да ви чета. Благодаря за темата, Съни   bouquet
Честита баба Марта, бъдете засмени!
Хубелена, честит юбилей   bouquet, желая ти много късмет и щастливи и светли дни!
Честито и на всички бебчета със първо зъбче, нека излизат безпроблемно и бъдат бели и здрави! И нас май ни мъчат вече венците, неспокойна е малката, няма здрав сън, все иска да дъвче нещо, ръцете са постоянно в устата и очаквам скоро и аз изненада Simple Smile Смехоранка, Радостина, Николинчо, качете озъбени снимки в албумчето, ако имате вече!  Mr. Green

Нашите очи са кафеви, гледам, че синеоките бебчета са много- което е супер, аз се надявах и Елина да е синеока, защото мм е със сини очи, ама нямаааа- взе моя кафяв цвят..
Предложение за брак аз още чакам...Ахилеа, Силви, имате прекрасни спомени за тоя момент, блазе ви  Peace
Зелда, свекито ти е тотално ку-ку. Хариела ами и твоя свекър не остава по назад, ненормални хора  smile3537 Аз в това отношение съм ок, на мм майка му е починала,както и моят баща  Cry,  а с майка ми и баща му нямаме притеснения, е, месят се малко, ама не може без толкова  Wink
За лягането- малката заспива около 10 часа, оставям я в легълцето с бибата и отнася плувката..ама не знам какво й стана като я изплюе тая биба и се буди и почва да плаче, като й я дам и пак си заспива, ама това го прави 5-6 пъти през нощта, а преди още като заспеше и я плюеше и си спеше до сутринта спокойно, предполагам, че е  заради венците това, но все пак ще питам и педи като отидем след десетина дни на консултация. И идва и нашия ред да се захранваме, нямам търпение като ви чета как сладко си хапват бебоците Simple Smile Ама съм в чуденка и аз дали да купя или сама да си приготвя пюренце, в крайна сметка вярно ли е това, че ако детето първо яде домашни пюренца, после отказва купешките? Или всичко си е до дете?  newsm78 От толкова много информация и хиляди мнения на всякакви знайни и незнайни специалисти, педиатри и прочие за това захранване, а и за всичко друго човек става  тра-ла-ла отвсякъде  smile3529  #Crazy
Варол, честито! Страхотна новина! Лека бременност и здраво бебче на финала  Hug
Честита половин годинка на Кали, жива и здрава да е Simple Smile
А Ахилеа, не знаех, че пееш, скрита лимонка си ти, определено имаш талант  Simple Smile
Смуси, защо не пробваш с плодови пюренца, нали са по-сладки и може повече да й харесат на Миа Simple Smile
Щях да ви питам нещо ама не мога да се сетя какво беше, много съм разсеяна. Хайде лека  Sleeping

# 40
  • Мнения: 1 262
Ей така да я изпусна тая нова тема.  Laughing Сега се записвам, пък после/утре ще коментирам повече.

# 41
  • Мнения: 2
Нуриии, и аз се чудех как е правилно по отношение на голотата, в нашия все по-извратен свят, но не мога да преодолея неудобството си. Въпросът в случая, обаче, не е толкова в голотата (въпреки че ако съм решила да се "крия", трябва да се съобрази с мен), а в това, че се е накиснала при детето във ваната. Много е гнусно, аз не бих се изкъпала с друг човек, още повече баба. Че аз още му пера дрешките отделно от нашите, още повече се ядосвам. Имам предвид много случки, с които няма да оспамвам темата, но има нещо нездраво в отношението й към Ники. Най-безобидния пример: Ники не може още да говори, маха й очилата и й се смее и тя: Така повече ли ме харесваш, бабо? - обръща се към нас - вижте го, маха ми очилата, така повече ме харесва - пак към Ники: Красива ли съм така, бабо? - и така 100 пъти го пита красива ли е Crazy Извинявам се, че ви ги споделям тези глупости, но искам да знам дали реакцията ми е адекватна или е резултат на чиста женска ненавист  Mr. Green Още повече, че в краткосрочен план съм злопаметна, но в дългосрочен съм малодушна и добричка смотанячка, а написаното тук ще мога да си го прочета след време за да мога пак да се ядосам и да си спомня защо не съм й оставяла децата. Нашите също не могат да разберат, правят ми забележки, че не давам възможност да се вижда с баба си. И аз като лусин смятам, че контакта с баба и дядо е много важен, но с такава баба, а и дядо, май е по-добре да липсва.
А пръстенче от сизал ми звучи много романтично, но иначе и аз не си падам по "романтични" мъже, като се замисля май и не съм попадала на такива, не съм техен тип.

Фифи, ама как така невзрачна. Тя е най-прекрасната на света. Между другото в началото и на мен не ми правеше впечатление и се чудех защо приятелите на мъжа ми, бивши съученици, го бъзикат с майка му. Постепенно взех да я харесвам, а сега дори мисля, че е много хубава, най-прекрасната (това съвсем сериозно  Mr. Green). Наистина не ми е лесно, свекърва ми е по-красива от мен, без да коригираме годините  Tired

Ахилеа, аз скоро реших, че искам да уча (физика). Беше ме срам да кажа на който и да е, но споделих с майка и вместо да ме попита каква физика ще уча на тея години, тя ме насърчи - каза, че вече нямало много кандидатстуденти и приемали всички, "от кол и въже"  Mr. Green (учителка е и ги знае тея неща) Стана ми много приятно, задето получих подкрепа и проверих в Шуменския университет, но се оказа, че няма задочно, има в Софийския. След това казах на мъжа ми като очаквах да ме пита за какво ми е тая физика и къде съм тръгнала да уча на тея години. Той се загледа в тавана и каза: Ами, мога да си потърся работа в София - това съвсем сериозно. Та и аз да те подкрепя по подобен начин - в музикално отношение сме много зле, бг групите нямат никакво въображение, нищо интересно не чувам, така че - гредата е много ниско  Mr. Green

И Стела не се обръща, а това упражнение по колко пъти го правите? Съни беше пуснала един линк с гимнастика и там го бях видяла, ама аз го правя 2-3 пъти през ... 2-3 седмици  Mr. Green Не, като се сетя, но не много често. Малката ми сладка като се роди беше много жилава, главата почти си я държеше, има мускулчета на крачетата, но сега, благодарение на тая вода, все я държа на ръце - добре, че имаме две гимнастики, но тя бързо става за пране, тук е мръсно за нея, там няма достатъчно място и един месец вече детето не може да се упражнява. То и  не знам кога, вчера сутринта тръгнахме за болницата още в 8 без нещо, тя заспа, тъкмо се беше събудила. Прибрахме се към 10, в 11 заспа пак и се събуди към 5, след това отидохме да вземем мъжа ми от Варна, защото отидохме с една кола сутринта и ние се върнахме с нея - тя пак заспа. Прибрахме се в 8 и в 10 пак заспа, като през времето, което е будна, все търси да яде и е съответно с пълно коремче за да я оставя по шкембе.

Благодаря ви за загрижеността, Ники е добре, дори лекарства не се наложи да пие, явно нещо моментно, не знам.

Ние днес може и да сме в морската.

# 42
  • Мнения: 1 262
Съни, както винаги си се справила добре.  newsm10 МНого ми хареса бурята - сега я слушам и много ми допада.  Heart Eyes Сигурно и Християн ще я одобри. Направо ми стана студено обаче - бррр.

Мела, ти ми вдъхна радост в тоя живот щом са ти изплатили дните дето липсваха. А как точно го направи? Отиде в Нои и после до счетоводителя на фирмата или?  newsm78
При мен все още няма инфо на сайта на Нои. Вчера звънях на счетоводителката. Каза, че всичко е занесла и е както трябва и не са я търсили от Нои да носи нещо. Така че в понеделник беж да ме няма до Нои да видя какво става с тия моите документи - защо вече 2 седмици няма информация за тях.  newsm78
За стила за пеене пеехме рок с групите, с които пеех. Но ако мога нещо индивидуално да направя, ще е по-скоро поп, че рокът в България много замря нещо.  Thinking
Ама и вие с  мъжа ти хубаво сте се погонили.  hahaha

Аз във фейсбук постнах 2 клипчета ама защо едното все изчезва не мога да разбера.  newsm78

Лусин, сигурно са зъбчета. На моя син са така отдавна ама засега само с мъките си оставаме.  Sad АЗ го забелязах преди поне 2 седмици и от тогава никакво развитие освен, че положението става все по-зле със всеки изминал ден.  newsm45 Моя бебошок е същия като Леда. Не само докато излезнем, но и навън докато го возим, не спира да плаче. Успокоява се само, ако ни вижда, а аз не мога да бутам количката от тая страна дето може да ме вижда - кофти работа. А иначе докато го оправяме всичко оревава - не се търпи.  ooooh!

Хубелена, честит юбилей!  nbirthday

Нурий, твоя мъж също ти е предложил романтично, не е както казваш - лишен от романтика. При нас аз съм така - малко ми куца романтиката, повече си падам по дивотиите.  #Silly  Laughing

Ивелина Георгиева, екстра е бебошока - и той едричък върви.  Grinning

nnnnn ,в Пакостник няма ментета - пазарувам от там от години и винаги съм била много доволна от коректното им  отношение и бързата доставка. Но за бисфенола вече не знам.  newsm78 То трябва на кутията да си пише, ако няма. Ти можеше предварително да ги питаш по телефона, но и сега не е късно. Можеш да им звъннеш и да ги питаш и ако не те устройва, да откажеш поръчката.  Peace

Тони, честита месечинка на Кали на патерици.  Blush

Марсика, какво стана с предложението? Отказа ли се? Извинявай, ако някъде си обяснила, а аз съм го проспала.  Rolling Eyes

Фифи, каква е тая кръв?  Shocked Дано да се оправи бебока.  Praynig

АЗ да ви се оплача, че при нас положението от ден на ден става все по-зле. Бебока вече не може да заспи без да му дам хапче Дормикинд (от 2 вечери насам). Тъкмо се унесе и почне да си драска лицето и ушите.След половин час опити накрая му давам Дормикинд и заспива.
Но въпреки че късно заспива, това не му пречи от ден на ден да се буди все по-рано. Преди мнооого време се будеше в 9-10, после почна в 8-8:30, после в 7:30, после в 7, а днес дали имаше и 6:30.  Shocked Ох, как ми се спиии.  Tired Напразно се опитвах да го приспивам и успокоявам до 8 часа, накрая му направих едно мляко и заспа на шишето като си остави половината мляко. Чудя се толкова ли е гладен, че се буди все по-рано или зъбите не му дават покой.  newsm78 За всеки случай довечера ще му сложа 2 лъжици каша в последното мляко, за да проверя дали случайно няма да изкара по-дълго време. Ей, ако се окаже, че от глад се буди толкова рано, направо не знам какво ще го правя. То неговия глад граници няма.  ooooh! Май скоро ще почна попари да му правя на закуска, а на вечеря бисквити с кисело мляко.  ooooh!
Друго да се оплача, че вчера му давах пюре от пащърнак и се запече също, както с моркова.  Confused Как ще го оправям не знам. Не му подействаха разхлабващите пюрета, но днес ще продължа с тях, пък ако не - пак клизма.  ooooh! Ей, писна ми вече. Само 3 пюрета мога да купувам при това положение. Май наистина аз ще ги правя (от кога се заричам), но първо ще пробвам още някое на Ганчев да видя дали ще му хареса. Доказа се, че не е повръщал от прясното мляко понеже давах 2 пюрета на Хип с мляко и не повърна от тях. Така че може някое да му хареса. Но така или иначе мисля от другия месец да почна малко да му сгъстявам пюретата, че тия на Ганчев са много редки. А видях, че моя определено предпочита по-гъсти. И като му правя каша по-гъста, я харесва повече.

# 43
  • Мнения: 3 642
Ооо,момичета,ние се приспахме с това
http://www.rainymood.com/
И още го слушам аз hahahaМного ме кефи,чак замириса на лятна буря Laughing

Двете нови мами,ако искат,могат да напишат повече инфо,за да ги запиша на 1-ва страница.
Ние се приспиваме с музикалната въртележка с мелодията от природата - разни птиченца и щурци, другите мелодии хич не й действат, но тази я успива много добре.
Ако спре да действа ще пробвам с дъжда  Crazy

# 44
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета!

Качих първата снимка на зъбчето на Ники. Правена е в Неденя, когато излезе и е още малко( както казва мм трябва въображение да се види, но аз си го виждам) сега е по голямо но нещо немога да го хвана да го снимам, ако успея ще кача пак Simple Smile
Аз да ви се похваля- врера усяях да изпека ябълки и да му направя пюре с малко АМ, е това беше най-вкусното пюре на света. Не можах да повярвам как Ники си отваря устата и иска още и като се забавя се сърди. Много съм доволна и вече това ще е пюрето включено в менюто Simple Smile

A_H_I_L_E_A- незнам дали си пробвала но на нас ни действа страшно добре пюрето от броколи. Тъй като аз си го правя го мешам с картоф и морков и винаго ефекта е уау. Ако искаш пробвай. Аз редувам ден пюре с тиквичка, ден с броколи и мога да кажа, че откакто давам не сме имали проблеми, а преди често често прибягвах до дуфалака.

Общи условия

Активация на акаунт