Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 44

  • 52 566
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Tinabambina, мила аз при предишните плодувания не съм ги пила толкоз, даже да не каже изобщо. В тая жега разбираемо да не ти се пие чайче, пий си повече водичка, хрупай плодчета  и събирай слънчев загар   grinning039 

# 721
  • Мнения: 37
Добро утро, дами - плодорани!  Hug Аз чай не пия, но от два дни пия минерална вода от Вършец. Днес съм на цитруси и по-точно на грейпфрут.  Simple Smile Пожелавам ви минуси и хлад Simple Smile

# 722
  • Мнения: 70
Здравейте, днес ще си похапвам сливи и кайсии и чайче ама студено Laughing

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен ! Днес ми е първи ден и ще си хапвам диня ( без сиренце, разбира се Laughing ) . Усмихнат ден желая на всички  Hug !!

# 724
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен днес - минусчето е 1.600 кг както винаги ударно много в началото,макар че доста превиших 1 кг плодове. Момичета препоръчвам ви сърдечно да си пиете чайчетата,защото режима е плод,чай и мед, а не само плодове и вода- значение има. Ако не ви се пие чая топъл, то като с.м.н. ако имате някакви алергии - разбирам, но иначе по мое лично мнение пийте си чая.  Hug

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте 'плодови' момичета  Simple Smile
Кантарът днес ме зарадва с още - 1,300кг, и съм - 1см в талията. За сега добре  Grinning
Днес плодчетата бяха нектарини и кайсии. Само където вечерях малко късно (20:30ч.)  Sad  ....
А чаят гледам да го пиивам, с малко зор и по на рядко. За жалост хич не обичам студен чай  ooooh! , но се старая да присъства в менюто, освен ако не ми е прекалено топло  Tired

# 726
  • Мнения: 0
Как сте плодчета  Hug ?  Днес пак ще си хрупам диня, а за утре си имам пъпеш  Crazy . Желая ви прекрасен следобед !!   bouquet

# 727
  • Мнения: 37
Добър ден, плодови дами!  Hug В средата на третата седмица съм и вече се чудя какво да ям! Не, че няма избор просто ми поомръзна да въртя едно и също - череши, кайсии, праскови, ананас, портокали и грейпфрут! Оказа се, че не съм отпочнала дините и пъпешите! Предполагам вече са узрели?!  Simple Smile Приятен и спокоен ден!

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте мили плодчета!! Аз до сега днес нищо не съм хапнала  Shocked не ми се яде,но.... не ядох просто защото все си пропускам часа за хранене сега ще чакам да стане 6  Grinning Дали е добре за организма да не се храня редовно  Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен!За 15 дни съм свалила 4 кг., което е доста малко като гледам вашите резултати, но метаболизма ми е слаб явно е от това newsm78Днес съм на любимите ми кайсии и охладения зелен чай Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 72
Здравейте плодчета
отчета от мен
захранване ден 7-ми
засега задържам на 70 кг.
надявам се до ден два да мога да отчета още - 1 кг и да видя заветните 69 кг
продължавам напред със захранването още 3 дни и се надявам след това да мога да продължа да се храня разумно  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм нова тук.Днес ми е първи ден на плодчета и чайчета.Преди две години така успях да сваля над 20 кг.Сега съм решила няколко дена да погладувам,че наближава време за моренце  Simple Smile
Пиша просто за подкрепа,че иначе на 3-я ден увяхвам.Май нещо нямам същата воля като преди. Cry

# 732
  • Мнения: 37
Добър ден, дами плодуващи!  Hug Аз навлязох в 18 ден и мисля да се отдам на т.нар в нашия край любеница през следващите 2-3 дни! Тъй като е доста водна ми се струва, че ще има  добър резултат, но ще се разбере в понеделник! Ni Lo добре дошла   bouquet Подкрепа имаш, но и опит имаш, така че давай смело и безотговорно  Grinning Само от любопитство - за колко време свали 20те кг. и колко време ги запази? Sun4e, скоро да видиш 9ката на кантара! Simple Smile

# 733
  • Мнения: 0
Привет момичета  Crazy ! Ni Lo с теб сме , желая ти много воля, упоритост и минусчета ; Sun4e Бравооо на теб , бъди много разумна след захранването ;   bouquet  Днес по план си ям пъпеш и се излежавам, но после право в залата  smile3535 . Хубав ден  Hug !!

# 734
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен !Днес и аз ще съм на диня като  lunaticbaby
Ni Lo Добре дошла и много силна воля ти желая!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт