Яслата на "Свети Наум" къде изчезнахте?

  • 2 874
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
След цели 3 присъствени дни на ясла, наш Виктор тази нощ вдигна температура #2gunfire и има много яка кашлица.
Не знам вече какво да кажа, или мойто дете е дефектно или не знам.

Цял ден поддържа температурата, цялата рода се обади да ме критикува защо изобщо съм го пратила на ясла, вече не знам какво да го правя.

Иначе вчера като го взех беше много весел и щастлив, бяха рисували някакви работи. Освен това се търкаля много странно по пода, подозирам че там нещо са ги учили, да танцуват ли какво ли Simple Smile Много е смешен.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Благодаря Ирка Laughing Надявам се и аз да е безпроблемнна бременност

Виктор е добре все още, даже днес влезе без да каже гък. Но сега лелята на мъжа ми отишла да го  вземе и не и го дали, защото трябвало още от предишния ден да дам данните. Аз сутринта казах на лелката, но тя не реагира и си помислих, че не е проблем ако каже данните на детето. Обаче Цолова ми се обади полу- бясна, че не можело така.. И е права де аз и затова се почувствах ужасно тъпо.. А лелята на мъжа взела, че се и разплакала моля ви се.. Абе цирк отвсякъде Rolling Eyes Та такива мити, добре, че утре Викича ще го водим на уролог та няма да се срамя ...

Roo това с родата ми е много известно... Вики само да шмръкне или кихне и веднага се почва старата песен за яслата, защо сме го дали, ние ще си го гледаме - интересно как като всички работим и т.н. все в тоя дух...

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 17:41 от Vesito

# 17
  • Мнения: 137
Но сега лелята на мъжа ми отишла да го  вземе и не и го дали, защото трябвало още от предишния ден да дам данните.

Явно директорката доста им се кара да проверяват. При нас, мъжът ми го води сутрин, а аз го взимам следобед. И в началото докато ни запомнят и двамата, отивам да го взема един следобед и лялята вика, ааа ама аз не ви познавам, не мога да ви го дам  Shocked Но все пак влезе да го доведе и Виктор ми се метна на ръцете от раз и тя реши все пак да не вади тетрадката с данните.

А имахме и един друг смешен случай. Веднъж идва с мен свекърва ми, "да ми помага да го вземем от яслата"?!?!! Излиза сестрата и свеки много доволна и щастлива заявява "ние сме за Христо", аз изпадам в недоумение, сестрата също. Христо е брата на мъжа ми и явно свеки беше налегната от някакви спомени по отминалите години  Joy Та пак се обяснявахме кой за кой е Simple Smile

# 18
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здрасти на всички!

queenmabb аз няколко пъти съм го засичала Пепи като съм взимала Дени от яслата с гледачката си! Обаче май не е бил в групата на Деничка! Много неприятно, че така се е получило с него! Дано бързо се вазстанови!

И на нас ни се случи това с взимането. В началото я водих и взимах само аз, но един ден се наложи баща й да я вземе, а Дени като го видяла пък и като ревнала, че не го иска а си иска мама,лелката  Shocked и неискала да я дава , ама мъжа ми се ядосал грабнал я и си тръгнал. Та имало майки които за по-сигурно записали номера на колата! Joy От тогава почнахме да я водим и двзимаме и двамата, за да свикне, а сега я води и взима предимно таткото и много рядко аз. Веднъж се пробва да я заведе свеки, ама Дени стигнала до външната врата на къщата и като ревнала, че иска мама, и айдее обратно. Та така  недава друг да я води и взима освен ние с баща й! Wink Поне ни познават вече!

Айде здрави дечица и без проблеми! Hug

# 19
  • Мнения: 2 534
Здравейте отново и от нас .
Поли още е с хрема , изобщо никакво подобрение . Вече осем-девет дни е на Коларгол , утре ще и е последния ден , нали се капе максимум десет дни .
И после какво , като носа продължава да тече ?!
Знам само , че Коларгол повече няма да и приготвям , и предния път нямаше ефект от него , сега също .

# 20
  • Мнения: 5 140
Vesito , честитоооо и стискам палци всичко да е наред и леко бременеене!   bouquet

А какво разбирам аз май 4-та група ще купонясва на 29.01., няма лошо много хубаво, нека дечицата се радват. Ще искам повече клюки и снимки от купонааааааа! Grinning

Поздрави от нас за вас всичките без изключение!

# 21
  • Мнения: 121
АААА тука съм Hug
Остава ми малко време за форумите, ама като тръгнеш на работа е така Embarassed
Инач при нас всичко по старому.
Никол сега е малко при баба си във ваканция и почивка за мама и тати Grinning
Този вирус Никол го изкара между Коледа и НГ сега е здрава като изключим наличието на сополи, ама то с тях оправия няма тъко изчезнат и пак сополи.
Не става сутрин с голяма радостда ходи на ясла все нещо мрънка.
С таткото на Деничка редовно се засичаме вечер, а също и с бабата на ПОли
ако има други мами в нашата група да свиркат.
А я сега си кажете някое от децата ще ходи ли в градината отгоре над яслата
Ние подадохме молба тама ама сме 32 номер Close. На друго място не съм подавала ам май ще трябва щото какво ще правим септември   newsm78 newsm78 newsm78
ако не ни вземат иначе приемат 25 деца.
Оф много дълго стана
Чаооо
 


# 22
  • Мнения: 2 534
Ние и тази есен ще сме в яслата , така че ще се разминем засега , Силве .
А "работа" и "свободно време" май не се връзват в едно изречение , освен , ако са взаимно изключващи се .
Аз сега покрай сополите на Поли съм си вкъщи и пиша повече , иначе забрави  ooooh!

# 23
Мили мами, днес се обадих в тази ясла с идеята да се кандидатирам за мойта девойка, която е на 1,5 год.

Директорката каза, че няма никакви места, може би чак наесен, ама знам ли...Ще намина да видя условията другата седмица и да пусна молба.

Чета, че децата доста боледуват там...А, иначе доволни ли сте?
Всяко мнение за тази ясла е добре дошло за мен.
Много благодаря

# 24
 и мен ме интересува тази ясла - по-колко дечица са в група и как става записването - трябват ли някакви връзки или препоръки, а може би спонсорство
някакъв телефон може ли
благодаря предварително

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Благодаря ти Синеочка, надявам се да е безпроблемна бременност Hug

Аз както се похвалих, че сме добре така Викича се разболя- сополи, кашлица и зачервено гърло, плюс темп. А на всичкото отгоре и го водихме на уролог, че започна да го боли и така се уредихме с пълна програма. Аз също се разболях и още не съм в час. Беше малчо цяла седмица на Суметролим и сега има обрив, най- вероятно от сиропа. Макар, че първо си помислих, че е скарлатина - обрива е на слабините, корема и гърдите и малко на гръбчето. Обаче днес вече почти не се забелязва, а и темп. няма, и щурее за трима. ТОест няма я отпадналостта, която съпровожда шарката...Но днес Зиртека ако не помогне и има още пъпки ще го водя на доктор пак...

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
За Гостите - аз лично съм много доволна от битовите условия в яслата, както и от педагозите там! Това, че често ни боледуват децата не означава, че проблемът е в яслата, просто дечицата са мънички, още не са изградили имунитет и се борят мъжки с вирусите!

Успех от нас!
тел. 8662405

# 27
Подадох молба днес. Евентуално наесен ще се запознаем с всички вас.

Директорката много ми хареса - симматична и не-меркантилна дама. изглежда доста строга, но това е плюс, предполагам

# 28
  • Мнения: 5 140
Ето ни и нас. Hug Flutter
Ния е болна (независимо, че си седи в къщи, болестта не ни подмина, зарази се от майка ми), за съжаление и то доста лошо. Никаквата Т от 37 градуса не мога да я смъкна вече трети ден, а тя по принцип по толкова време не я държи Т-та най много един ден. Изписаха ни Аугментин, Синекод, продължаваме с нашите си сиропчета за кашлицата ни и така.
 Дали ще са вкъщи или на ясла децата няма никаква гаранция, че няма да се разболеят.

Как мина купона в 4-та група в неделя 29.01. - разказвайтееееее.

Желая на всички лек ден, поздрави и целувки от нас с Ния!  bouquet

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте мамите!

sineo4ka ама то 29.1. беше неделя, за какъв купон става въпрос или аз нещо не съм разбрала! newsm78

silveto_5 аз и майката на Сани /пак от нашата група, пише тук във форума/ сме подали молба за тази градина. Аз съм 31 номер, а тя май беше 28 ли, нещо такова не си спомням добре. ooooh! Според директорката имаме голям шанс да сме в градината, защото приемали по списък 25 деца, ама те приемали 30, защото не всеки ден идвали всички. Абе нещо такова ми обясняваше и все някой щял да се откаже, та затова сме имали голям шанс!  Crazy Уф, това са обясненията на директорката! Аз освен там съм подала и в една детска градина близо до нас, където сме 2ри номер, но повече държа Дени да е в  градината при яслата, че от догодина малката ще поеме смяната й в яслата и ще ми е по-удобно за водене и взимане! Wink

А иначе и Деничка е със сополки и кашля, но постепенно се пооправя без лекарска намеса засега!

Поздрави!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт