А купените маски за коса?

  • 3 196
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 786
На Avon маслото "Тайните на Индия" е просто страхотно - косата става много лъскава и като че ли по-лесно се оформя, иначе сега ползвам Миосотис и съм доволна.

И аз съм много доволна от това масло, косата става страхотна и не ми омазнява  Party

# 16
  • Мнения: 229
А какво мислите за шампоаните против пърхот?Аз мисля, че имат обратен ефект - на мен от тях не ми изчезва а ми се появява и много изсушават косата

# 17
  • Мнения: 2 922
Маските, от които съм много доволна са Phytocitrus на Phyto и маската с домат на Давинес. И двете са за боядисана коса и са страхотни.
п.п. олиото "тайните на индия" на avon наистина е супер!

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 15:20 от baby_doll

# 18
  • Мнения: 5 228
Ползвам маската за боядисвана коса на Елсев, доволна съм от нея. Преди ползвах една в голяма червена кутия, с костен мозък и плацента, не помня фирмата, но беше много добра.

# 19
  • Мнения: 4 546
А какво мислите за шампоаните против пърхот?Аз мисля, че имат обратен ефект - на мен от тях не ми изчезва а ми се появява и много изсушават косата
не съм забелязала да имат ефект. освен катраненият шампоан  Peace. но не съм го ползвала от много отдавна и не си спомням дали изсушава косата. иначе - не си харесвам косата от противопърхутните.

# 20
  • Мнения: 891
Ползвам маската за коса Intense Repair от професионалната серия за коса на Лореал и съм много доволна ! Направо прави чудеса !   newsm10 Иначе съм ползвала маските за коса: Миозотис, на Дав, на Пантен и др. - и те не са лоши !

# 21
  • София
  • Мнения: 897
В последно време съм на АVON- маската за коса с маслини. Много съм доволна от нея. Макар, че не харесвам по принцип продуктите на AVON, тази маска наистина е страхотна!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 654
В момента имам маската с маслина на Ейвън- прави косата мека и лъскава, но на следващия ден все едно съм я поляла с олио. Страшно бързо ми се омазнява от нея. Доволна съм от маските на Глискур и на Rene Furterer

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм с Миозотис, червената, вече около 4-5 години, изобщо не ми писва, адски добра маска.Сега вече ще я сменя от гъзарлък, не от нещо друго Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 9 479
Аз също ползвам тази на Миозотис с костен мозък и плацента- в червената кутия. Peace
Имам също и Бадемовата маска на Роза Импекс.
Редувам ги. Wink
Освен това и един балсам на Avon слагам, когато много бързам. Този за руса коса,  щото съм много руса напоследък Mr. Green. Шегичка- взех го за проба заедно със шампоана. Ей така. Crossing Arms
А, и балсама без отмиване на Глис Кур с пулверизатора също ползвам.
Но аз нямам търпение да пробвам още нови и нови продукти. Трудно повтарям. Hug Laughing

# 25
  • Мнения: 6 909
Аз ползвам на Елсев жълтата в момента...доволна съм, преди също съм я ползвала. Но любимата ми маска за коса си остава тази
Обичах го това нещо ама го няма вече Sad

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Балсам не ползвам, вместо него слагам маска.На миосотис червената кутия,на Елсев -жълтата и сега на Гарние някаква Peace

# 27
  • Мнения: 861
Бухтичка, мисля в Пикадили я има твоята любима маска /стилажа с този тип маски го има със сигурност/. Утре ще проверя и ще ти пиша.

# 28
  • Мнения: 5 103
Само купени ползвам.
Гледам да е професионална и съм супер доволна, балсам неползвам.

# 29
  • Мнения: 6 909
Бухтичка, мисля в Пикадили я има твоята любима маска /стилажа с този тип маски го има със сигурност/. Утре ще проверя и ще ти пиша.
Да де, и аз от там си я вземах ама вече от няколко месеца я няма Sad Погледни ако искаш, но се съмнявам...розовата за къдрава коса е.

Общи условия

Активация на акаунт