Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 4 тема

  • 38 563
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Много му върви този кафяв цвят на кафявата му вратовръзка и пустите му кафяви очи Joy hahaha

Ели знаеш как превеждам  Laughing Wink, ама ето моя опит :
Нещо вика дълбоко вътре в мен ... но не може да бъде тук (вероятно в смисъл – неможе да излезе от там).. Аз се опитвах да скрия това и не може да се види, че си толкова близо .... Ти ме познаваш. Ти ми показа, че това наистина съм аз... Ти ме спаси и ми даде сила да остана ... Аз съм готов (или готова) за твоята любов ... аз съм тук и никога няма да избягам .. Аз направих моята връзка (вероятно в смисъл” казах си го”) ... виж моето отражение в теб ...

Първо незнам в ед. ч. ли е или в множ. Предполагам в ед. И не се връзва този текст директно със снимката. Да не би да са думите му после в болницата. Защото на снимката е изобразен момента, когато научава, че Зеки е прострелян

# 19
  • Мнения: 12 817
Ванина, благодаря Hug Hug

А аз си помислих че е нещо като подсказка, виждам че не е така.

Сарп с неговия брат и сестра му



# 20
  • Мнения: 12 817
'SUSKUNLAR' İLK BÖLÜMÜYLE BÜYÜK SES GETİRDİ!



Да разбираме че Безмълвните са сериозна конкуренция на Фатмето

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/_suskunlar_ilk_bolumuyle_bu … _ses_getirdi_.htm

# 21
  • Мнения: 8 413
Ванинка тамън щях да го превеждам. smile3521Супер си  Hug  bouquet
Според мен това цялото нещо изобщо не се връзва със ситуацията в момента.Може би е някакъв фенски мерак или пък може би във втори епизод ще се случи нещо интереснооооо.

# 22
  • Мнения: 12 817
  Ени повече прилича на фенско творение

Аслъ е свежо и весело момиче




# 23
# 24
  • Мнения: 8 413
Скрит текст:
Ау сега съм се загледала в Седемте часа разлика.Гоооляма драма голяма.


# 25
# 26
  • Мнения: 12 817
Роклята наподобява тази на Нургюл , като модел



Скрит текст:
Днес и снощи изгледах последните две преведени серии на Фатмето. Насладих се на играта  , всички артисти са страхотни.Мустафа тотално превъртя, изтрещя, особено след думите на Яшаран- мръсен  гад. А Керим и Фатмето стават все по -близки, започва да се руши пропуканата  стена между тях. Не могат да се усамотят , винаги има проблеми около им. Мукадесата се вихри с пълна сила, на моменти ми е смешна та чак елементарна, артистката си върши работата идеално. Харесва ми как играе Берен, като Нургюл е - може да се превъплати в различни роли, пресъздава различни емоционални състояния с лекота

# 27
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ели, с подобна рокля се кипреше и Бурчин при посрещане на екипа на Езел в арабските страни. Само че беше в бежово
 Peace
Момичета, ще се намери ли някоя добра душа да ни светне какво в общи линии пише тук  Praynig:

'Suskunlar' dizisi büyük beğeni topladı.
02.03.2012 09:12:00
 Bu Nedir?
Show Tv ekranlarında dün akşam ilk bölümüyle yayınlanan 'Suskunlar' dizisi büyük beğeni topladı.

Ayakligazete.com'un haberine göre, Murat Yıldırım, Sarp Akkaya ve Aslı Enver gibi ünlü oyuncuların oynadığı 'Suskunlar' dizisi, Türk televizyonlarında yapılan en iyi işlerden birisi olarak nitelendirildi.

 'SUSKUNLAR' İZLEYİCİYİ EKRANA KİLİTLEDİ!
2 Sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin seyircisi dün akşam Suskunlar dizisine kilitlendi.

TT OLDU!
Twitter'da TT (Top Trend) olan Suskunlar dizisi hakkında izleyiciler birçok yorumda bulundu. Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisine rakip olacak kadar güçlü bir çıkış yakalayan Suskunlar dizisi hakkında izleyiciler 'Artık Perşembe akşamları izleyeceğimiz bir dizi var' şeklinde yorum yaptı.

ilk bölümüyle büyük yankı uyandıran Suskunlar dizisi 2 sezondur Perşembe akşamlarına damgasını vuran Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisini susturacak gibi görünüyor...

ÜNLÜLER TWITTER'DA #SUSKUNLAR DİZİSİNİ KONUŞTU:
Armagan çaglayan
#suskunlar Turk Televizyonlarinda bu gune kadar yapilmis islerin en iyi goruntusune sahip. Muthis.

Buşra PEKİN
#suskunlar izleyemiyorum suan..ama fragmanini pek begenen ben
,kendisine basarilar diliyorum..

Suna Akyıldız
Kaciranlar icin #Suskunlar basladi...

nihatsirdar
#suskunlar anlattığım kadar varmış değil mi?

Suna Akyıldız
#Suskunlar yeni Ezel'dir...Basarili bir is.

erol köse
Oh be Ezel'den beri aksiyona açtık adam gibi hoşgeldin #suskunlar

İŞTE TWITTER'DA #SUSKUNLAR DİZİSİYLE İLGİLİ YAZILANLARDAN BAZILARI:
suskunlar daki çocuk oyuncuların hepsi çok başarılı. ayrıca TIMS'in bütün işlerinde çekiim kalitesi uçmuş durumda.

#Suskunlar ı izliyorum, yokluğumu kimse yalnış anlamasın

#suskunlar gercekten super bir dizi olmus bayildim.......!

(Ayakligazete.com)

# 28
  • Мнения: 12 817
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jKDXxXGWvyA


Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 21:04 от eliNIM

# 29
  • Мнения: 27

това е от фейсбук от преди малко

монолога на Еджевитчо при Зеки след като го откараха в болницата

Ecevit in the hospital with Zaki

Zeki, I am here with you my brother, we are going to walk out of here together you, me Iska and Sari this is why I am not saying goodbye....this is why I am not saying have a good day there are so many things to day but I will say it when we walk out of here. I am going to say that I am sorry, I could not stay this is why I left, I couldnot face you all, I never forgot the looks on your faces my brother whatever I did I never forgot, I am going to tell you all this when we walk out of here I am not going to tell you this now because you are going to live Zeki, DOCTOR!!!!!!!!!!!!!, please don't die

   Еджевит в болницата при Зеки

Зеки, с теб съм братле, ще излезем заедно от тук-ти, аз, Иска и Саръ, ето защо не ти казвам довиждане, не ти пожелавам хубав ден…има още толкова много неща (за казване) днес, но ще ти ги кажа, когато излезем от тук. Ще кажа, че съжалявам, че неможех да остана, затова си тръгнах, неможех да се изправя срещу вас (неможех да ви погледна), аз никога не забравих погледите ви братя мои, каквото и да правех аз никога не забравих, ще ви кажа всичко това, когато излезем от тук , няма да ви го кажа сега, спасете Зеки ( накарайте Зеки да живее), ДОКТОРЕ!!! Моля те, не умирай…



Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 21:19 от usmivkata546

Общи условия

Активация на акаунт