"ПЕРЛА" и всичко за Сонгюл и Къванч след нея - тема 77

  • 52 513
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 205
Лелееее, заплеснах се из нета и изтървах цял половин час!  ooooh!

То и сърцето ми е свито, тези серии ми е много тъжно за Инджи, заради таз Нихан и Мехмет, дето не знае какво иска  Close

# 16
# 17
  • Мнения: 205
E  този път маратона е без никаква почивка  Laughing

Добре, че почнаха реклами!

Емел отказа кафе на продавача  tooth

Но при Синан бей я чакаше голяма изненада  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 205
 Joy Joy Joy Предложението на продавача, май не беше толкова неприемливо!

Nerede сте групата? Сама ли ме оставяте да гледам Съпружките?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 690
Привет, прекрасни!  Hug

 Party Курдисвам се и аз! Много ли изтървах?  newsm78 И защо така се целуват тез моми???  #Crazy

# 20
  • Мнения: 4 497
Хоп ,и аз съм тук! Joy Joy
Найденова,привет! Hug Честно да си кажа след Перла хич не ми е до Съпружките.Все едно,че попадам в друга Вселена... Sad Никак не ми се напуска романтичната приказка за най-нежната и красива любов. ThinkingКолкото и успешни да са следващите им филми нито Сонгюл,нито Къванч влагат така всеотдайно и пълно цялото си сърце и душа в другите си роли.

# 21
  • Мнения: 4 497
Нашта мома май е много влюбена. newsm62 Свети и личицето от радост. Grinning

# 22
  • Мнения: 205
Привет, момичета!  Hug Радвам се, че сте тук  Grinning

Виктори, джанъм, Диема фемили бойкотира Съпружките  Joy Joy Joy

А тази вечер преход никакъв, директно в другия сериал!
В тези серии така съм ядосана на Мехмет, че малко Съпружки ми идват добре! А и мома Минка така върти очи пред Синан бей, че ме разсмива искрено  Laughing

# 23
  • Мнения: 205
Привет, прекрасни!  Hug

 Party Курдисвам се и аз! Много ли изтървах?  newsm78 И защо така се целуват тез моми???  #Crazy

Новата серия почна в 9. Има няма, половин час си изтървала. А цаливки май са за добре дошли!  newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 690
Една светнала Минка и една пръскаща се от яд русокоска  Joy





 Joy Joy Joy Хайде и Кивчо пак се курдиса ...  ooooh!

Найденова, мерсаж!   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 497
 newsm09Ха,Кузи изскочи на хоризонта без предупреждение! tooth tooth

# 26
  • Мнения: 4 497
Шопи Hug,и аз след теб да допълня колекцията.




# 27
  • Мнения: 282
Хоп ,и аз съм тук! Joy Joy
Найденова,привет! Hug Честно да си кажа след Перла хич не ми е до Съпружките.Все едно,че попадам в друга Вселена... Sad Никак не ми се напуска романтичната приказка за най-нежната и красива любов. ThinkingКолкото и успешни да са следващите им филми нито Сонгюл,нито Къванч влагат така всеотдайно и пълно цялото си сърце и душа в другите си роли.


Съгласна. Аз дори и не гледам другите им филми, защото, в този двата образа са толкова истински. И сега въпросът ми за държанието на двамата. Как мислите, правилно ли е решението на Инджи да го напусне? Аз цяла вечер пред тв я подканвах да го направи, че чак 17 годишната ми племеница се загледа/преди е гледала филма, но беше малка/ и почна да задава въпроси, как тя ще се държи в такъв случай с приятеля си. А Мехмед, много ме подразни. Той изобщо знае ли какво иска? Едно невинно дете служи за маша на родителите си. Една невинна/ винаги, когато използвам тази дума имам чуството, че говоря на себе, защото това е моето име, без окончанието/ жена страда, а той "уж"мисли много за нея, че чак я излъга. да не би тя да е виновна, че нямат дете! И за това е виновен той, а мама Шереф и сие, всички се загрижиха за "приятелката". Каква беше вината на Инджи, че я гледат в очите и лъжат. Затова сега трябва той да я поревнува, а и да остане дълго време сам, за да разбере чуствата си.Много я обичал.Направо истински се ядосвах тази вечер на Мехмед и сие.
   
                                       

Последна редакция: нд, 04 мар 2012, 22:05 от nevinn

# 28
  • Мнения: 4 497
Момичето ни е влюбено ...и приятелките и се радват.  newsm44



# 29
  • Бургас
  • Мнения: 690
 newsm53Vikktory, твоите Минки са направо страхотни!!!!  Crazy
smile3521 Но ето тази ееее.... думи нямам! Мерсаж!

Общи условия

Активация на акаунт