Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА-тема 7

  • 64 079
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 054
Интересно ми е колко хора правят реклами? Имам чувство,че е един и същ. Бедна фантазия,беден речник. Всичко е неустоимо-вкусът,девойката,ароматът. Като чуя вече неустоимо, настръхвам. Бях решила да броя колко неща са "неустоими" , но се отказах.

Само да направя уточнението, че рекламата се ражда в следствие на клиентско задание. Идеите на агенциите след това отново минават през ревизията на клиентите. И накрая, когато се съберат много хора с мнение, резултатът е този. Малко са марките, които рискуват със смели идеи, защото са силно притеснени най-вече за продажбите си и държат да присъстват споменатите думички. Иначе в края на годината, как ще си получат бонусите  Crazy

# 661
  • Мнения: 136
Много ми е дразнеща тази на фрутели  , гади ми се само като чуя рекламата , камо ли да го купя и да го пия .
А иначе  , Много обичам пуканки !  Grinning

# 662
  • Мнения: 1 948
Много ми е дразнеща тази на фрутели  , гади ми се само като чуя рекламата , камо ли да го купя и да го пия .
А иначе  , Много обичам пуканки !  Grinning

Да но сока е много хубав.  Grinning

# 663
  • Мнения: 50
А иначе  , Много обичам пуканки !  Grinning
и аз така...
мярнах преди малко реклама на ДСК за детска дебитна карта, ами като за всички реклами на банки - не ме кефи

# 664
  • Мнения: 796
Рекламата на Капи с парченца, много ми е веселяшка. Песничката е много приятна, дали някой не знае как се казва?

# 665
  • Мнения: 2 562
Много ми е дразнеща тази на фрутели  , гади ми се само като чуя рекламата , камо ли да го купя и да го пия .
Аз харесвам песничката,самата реклама не.А сока им е супер гаден.Това ако е натурален сок пък на Crossing Arms
На Капи също много ми харесва Peace

# 666
  • В реалността
  • Мнения: 214
Много ми е дразнеща тази на фрутели  , гади ми се само като чуя рекламата , камо ли да го купя и да го пия .
Аз харесвам песничката,самата реклама не.А сока им е супер гаден.Това ако е натурален сок пък на Crossing Arms


Подкрепям  Peace
Има ужасно много захар в соковете им. Безобразно много според мен. Песента е зарибяваща /малката много й се кефи/, но на мен ми лази по нервите онова ухиленото Crazy

# 667
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз много се изкефих, че пак пуснаха пуканките   Peace Нещо се връщат на стари реклами, тази с детската карта на ДСК е на 100 години  ooooh!

# 668
  • Мнения: 9 054
Парценцата портокал в сока на Капи са всъщност парченца тиква  Mr. Green
Не бих купила никога такива химични бъркочи като "натуралните" сокове. Дажe би трябвало да им забранят да ползват думата натурален

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 11:19 от Like_Smoke

# 669
  • Мнения: 25 900
Парценцата портокал в сока на Капи са всъщност парченца тиква  Mr. Green
Не бих купила никога такива химични бъркочи като "натуралните" сокове. Дажи би трябвало да им забранят да ползват думата натурален
Сокове в тетрапак не съм пила от почти 10 години Mr. Green
не съм си намерила здравето на пътя Rolling Eyes

# 670
  • София
  • Мнения: 35 332
Новата реклама на Хайникен-  Heart Eyes
Невероятна, невероятна реклама!

# 671
  • Мнения: 2 216
Рекламата на Хенди ме остави  Shocked
Най - противната реклама, която в момента се върти

# 672
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Новата реклама на Хайникен-  Heart Eyes
Невероятна, невероятна реклама!
Тъкмо влизам да я похваля.

# 673
  • София
  • Мнения: 35 332
Новата реклама на Хайникен-  Heart Eyes
Невероятна, невероятна реклама!
Тъкмо влизам да я похваля.

На техните реклами не мога да намеря кусур! Обожавам ги Heart Eyes
Ето, пак я дават по Нова.

# 674
  • Мнения: 796
От мокрия нос до размаханата опашка  Simple Smile

Хайникен още не мога да я хвана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт