90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 177

  • 32 951
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро! Днес и след плодовия съм на + и то не малък. Това пък вече на нищо не прилича.  Rolling Eyes То ясно, че след воден е нормално да се качва, и че съм в МЦ, ама чак пък толкова.... То ако ще е така не виждам никакъв смисъл от водния. И ако след него така ще качвам от режимна храна, представям си какво ще стане след последния воден....  ooooh! ВъзмУтена съм пък.  smile3516

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Вчера за пръв път смесих белтъци - е, нама такава гадост. Освен че се събудих с колосален плюс, коремът ми е подът до пръсване и ужасно тежи. Няма да си правя такива експерименти вече.  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Савина, целта на водния ден е да интоксикира. И е напълно нормално да задържаш или да има плюс. Пак ще ви повторя - не сте надебеляли за 90 дни, недейте да очаквате чудеса.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро! Днес и след плодовия съм на + и то не малък. Това пък вече на нищо не прилича.  Rolling Eyes То ясно, че след воден е нормално да се качва, и че съм в МЦ, ама чак пък толкова....  smile3516
Това все едно аз съм го писала. Гуш!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 700
Тинки,   bouquet!

# 20
  • Временно
  • Мнения: 788
Привет!Аз да се похваля,че след втория воден съм - 1кг и вече имам 4 свалени.

# 21
  • Мнения: 0
Савина, целта на водния ден е да интоксикира. И е напълно нормално да задържаш или да има плюс. Пак ще ви повторя - не сте надебеляли за 90 дни, недейте да очаквате чудеса.

Нана, благодаря за напомнянето! Аз си качвах бавно но сигурно преяждане след преяждане и сега очаквам да паднат килограмите ей така, без глад и без усилия, но явно няма да стане. Просто май започвам да свиквам с глада и всичко останало. Друг начин няма. Последно бях 66 кг през Август 2010 и си ги искам тези килограми обратно, че стигнах до 73.5 през Ноември миналата година и от тогава тръгнах надолу малко по малко.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 97
Никлен, самоцитирам се отпреди, повечето това са го чели вече Peace. Книгата ми е немски превод от , м словенски ного логично обяснена, руската е също объркваща, каквато е и бг-версията
Всички зърнени са за втори ден, а всички брашна в трети! Само овесените ядки (всъщност зърнените ядки по този начин обработени), тъй като се ядат сладки по принцип, са във въглехидратен, като десерт вечерта или в печивата въобще .


Цитирам от указанията в увода:
"НИШЕСТЕН ДЕН:
ОБЯД: Можете да ядете въглехидрати с високо съдържание на нишесте: боб, грах, соя, леща, нахут, ориз или картофи, елда, булгур, просо и други зърнени видове (варени, задушени, пържени). Към тях яжте салата и гарнитура от различни зеленчуци. Към това може да изядете и филия пълнозърнест хляб.


Добро утро според тези писания в увода .. бульон ,който има царевично нишесте в кой ден мога да го ползвам ??? Във втория ли ?
Днес мисля да съм на спагети с доматен сос.
Благодаря ви .

# 23
  • Мнения: 1 700
За въглехидратен е тоя бульон.

# 24
  • Мнения: 1 828
Аз пак съм тук за да кажа едно голямо МРЪН ... Според статията за храната в зависимост от кръвната група не стига, че не трябва да ям любими неща, ами и не трябва да пия черен чай, който едва успях да възприема наскоро вместо кафе  newsm11 ... Сега май пак ще се връщам към кафето ...

# 25
  • Мнения: 6
Искам да питам в плодовия ден има ли значение смесването на ядки?Извинявам се ако звучи глупаво въпроса.Защото нали плодовете не се смесват, но за ядките нищо не се казва.До сега винаги съм яла само един вид ядки,но си мислих днес да направя един микс.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Искам да питам в плодовия ден има ли значение смесването на ядки?Извинявам се ако звучи глупаво въпроса.Защото нали плодовете не се смесват, но за ядките нищо не се казва.До сега винаги съм яла само един вид ядки,но си мислих днес да направя един микс.

Няма значение, стига да не ядеш фъстъци.

# 27
  • Мнения: 6
Искам да питам в плодовия ден има ли значение смесването на ядки?Извинявам се ако звучи глупаво въпроса.Защото нали плодовете не се смесват, но за ядките нищо не се казва.До сега винаги съм яла само един вид ядки,но си мислих днес да направя един микс.

Няма значение, стига да не ядеш фъстъци.
Мерси много.Аз фъстици и без това не обичам Mr. Green

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 97
Просто Хари Благодаря ти
А аз явно още спя...защото казах ми е втори ден...ама какви спагети сънувам Simple Smile Ще се готвят картофки...

# 29
  • Мнения: 1 700
Царевицата е във варива, но царевично нишесте и брашно са във въглехидрати.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт