90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 177

  • 33 008
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 913
Тъъъй. Дотук водният върви много леко, дори неочаквано леко. Предвид, че след малко ще излизам и ми предстоят поне два-три часа ма'ане на гащи, смятам, че ще устискам.  Party

# 676
  • Мнения: 4
Един въпрос.Може ли във въглехидратния кроасан с шоколад?

# 677
  • Мнения: 5 105
Един въпрос.Може ли във въглехидратния кроасан с шоколад?

Може, но за вечеря  Peace

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 30
Днес ВЪГЛЕХИДРАТЕН.... още не съм се отказала...
закуска - ПОРТОКАЛ 2 бр
ОБяд - 60 гр солети(около 220ккал) + печени чушки 250 гр. неовкусени
вечеря - чушки 150 гр . и 30 гр солети без сол и локум (постя)

Мисля, че солетите не са ми толкова много, нали...

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Знаете ли хумус (нахут и сусамов тахан) в кой от дните може да се яде?
Нахута е за бобов, то си и пише, че е от сем. Бобови, а сусамовия тахан е с доста голямо съдържание на мазнини, което според мен го прави използваем за сосове в белтъчен. Но не съм и купувала, и не зная дали му се добавя захар, трябва да обърнеш внимание на това.

Helen, наскоро коментирахме кантарите и момичета споделиха, че има евтини варианти, моя лично е от Кауфланд, не е повече от 22лв. и работи супер, вече 2 години/

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой питаше за хумус и май никой не отговори - според мен не може в никой ден, защото нахутът е за бобов, семената - за плодов. Ако все пак някой държи да го яде - най-добре в бобов ден.

mi6le2011, според мен ядеш прекалено малко и за това ти се забавя обмяната и не сваляш. Това меню няма и 500 ккал. Това освен, че е вредно и опасно, напълно блокира обмяната. Организма минава в режим на себесъхранение - спира да топи мазнини и започва да залепва всичко, което му се подаде. Не си причинявай това. Храни се нормално.

# 681
  • Мнения: 5
Ника, имам си и аз дребни прегрешения, ама дребни.  Grinning Щом съм казала, че пак ще съм мацка, значи пак ще съм. Ама ако можеше и Егн-то да се превърта, щеше да е чудничко.  Mr. Green
Хайде пък сега  - и ЕГН-то  Grinning То не е толкова важно! Ти с този 10-килограмов юбилей със сигурност си се подмладила и тялом, и духом, какво са едни цифри (по цял ден се занимавам с цифри  Simple Smile)?
Между другото, все се каня да споделя, че много ми харесва лафа "за най-сладката мама на целия ми живот!" в подписа ти.  Laughing А и снимката е страхотна! Всеки път като видя подписа ти и се усмихвам!   Grinning

# 682
  • Мнения: 1 744
Блеки аз не се сърдя , питам си. То свалих 10 кг с две седмици прегрешения, ако си бях спазвала стриктно режима сега нямаше да се чудя как да се отърва от още 5 кг.  Joy

# 683
  • Благоевград
  • Мнения: 24
mi6le2011, според мен ядеш прекалено малко и за това ти се забавя обмяната и не сваляш. Това меню няма и 500 ккал. Това освен, че е вредно и опасно, напълно блокира обмяната. Организма минава в режим на себесъхранение - спира да топи мазнини и започва да залепва всичко, което му се подаде. Не си причинявай това. Храни се нормално.

И аз точно това си мислех - това направо не е храна. Идеята на този режим, докато се храниш правилно и балансирано - да се размърда и метаболизъм и да се научим да се храним, ама не с храна от лавката.  А, чушките - защо реши да не ги овкусяваш или така си ги обичаш? Това ми озглежда направо като мъчение...

Ако нямаш откъде да си купуваш добра храна за обяд - по-добре намери начин да си приготвяш нещо от вкъщи. И, не забравяй - 90 дни! - ще се преборим, няма начин!

Честито на юбилярките   bouquet

Аз си спазвам режимчето, вече 2 четворки минах, премахнах 2 килца и половина и чак се радвам, че всеки ден си планирам манджичките  Grinning

Не забравяйте водата  Wink

# 684
  • Мнения: 6
Днес си направих един страхотен празеник и в знак на протест, че свалям малко се ндумках здраво Mr. Green Mr. Green Mr. Green.Ама много вкусно ми беше.Излишно е да казвам, че ми е ВХ ден.Довечера ще е пак същото + шоколад разбира се
mi6le2011 ти поне имаш да сваляш малко кг, а аз хем имам много, хем пък и не свалям #Cussing out Ще вземе и аз да пробвам "гадния ориз на Савина"

# 685
  • Мнения: 1 517
Здравейте момичета Simple Smile Искам да ви кажа, че ще пусна нова темичка довечера към 21 часа като се върна от лекцийки, че още е раничко. Влизам да поздравя юбилярките  bouquet.
Мипленце- хапвай нормално, защото ще си докараш антиефект Rolling Eyes а това не е никак добре
аз добавям към зелето си с ориз за обяд оризовки, защото почти не ми беше останало зеле, а бях изморена от фитнес да си правя салата.
И да ви питам- както правим със скайпа на темата?някой иска ли да се занимава?Аз за жалост няма да успея!и въобще имате ли желание да се подържа?Аз до скоро и да ме чакате довечера hahaha Hug Hug Hug

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 30
е, признавам, че много се зарадвах, че смятате храната за малко....въпреки, че ако наредиш солетите и върху тях чушките - става си една голяма пица.... затова мисля, че не са малко ...
аз вкъщи си приготвям всеки ден, но днес не можах да направя някакво хлебче, и затова реших, че солетите са като хляб...иначе салатата си я ям овкусена... просто днес проявих фантазия Wink

ДАМА КУПА, искрено ама наистина искрено ти съчувствам, защото аз съм лесна за манипулация и съм много емоционална, и това с килограмите направо ме побърква вече... още повече че видях снимки на един младеж, който преди 4 години беше като кифличка, а сега - е, взе ми ума... плочките на корема са му изписани... А това за ориза - хич не е лош неовкусения ориз... ОК си е...

Не мисля и че ям малко... вчера бях на ориз... една чаша несварен кафяв ориз изядох за целия ден...
В крайна сметка не знам защо така се получава... миналата година пак се пробвах с диетата за 20 дни и пак нещо като нищо стана и я оставих, но една година не спрях да чета хубавите резултати. И ето сега пак... миналата година се отказах някъде около 20 март. Като гледам сега може и до тогава да не се сдържа... Възможно ли е при някои момичета да не работи режима...

Аз преди редовно си гладувах няколко дни, после пак кача килограми ... и така години... Реших да се опитам бавно и славно да си намаля теглото, но за 30 -тина дни - едва 1 кг... и то съм активно момиче. Но на психическа основа ми е проблема с дебелото дупе и с яденето... не съм гладна, но вечер направо озверявам, и затова ходя на танци ...
Да, работя на бюро, но от 2 седмици активно си ходя на аеробика...

BORA 70- вярно е че има 90 дни и аз това си повтарям.... но като 1/3 от тях си свалил едва 1 кг... и то може и да не толкова, защото преди да стартирам режима имах период на "изяждане на всичко в полезрението ми"... но пък като се замисля 3 месеца по 1 килограм - ще станат 3 кг общо... така че ще достъгна в добри случай до 60 кг... и после ще ми останат още толкова до желаните... така, с малко повече себеубеждение може и да се съглася да ги изкарам 90 дни... но много малко ми се вярва така да направя...
Дълго ми е оплакването, но си търся някакво решение...

# 687
  • Мнения: 0
е, признавам, че много се зарадвах, че смятате храната за малко....въпреки, че ако наредиш солетите и върху тях чушките - става си една голяма пица.... затова мисля, че не са малко ...
аз вкъщи си приготвям всеки ден, но днес не можах да направя някакво хлебче, и затова реших, че солетите са като хляб...иначе салатата си я ям овкусена... просто днес проявих фантазия Wink

ДАМА КУПА, искрено ама наистина искрено ти съчувствам, защото аз съм лесна за манипулация и съм много емоционална, и това с килограмите направо ме побърква вече... още повече че видях снимки на един младеж, който преди 4 години беше като кифличка, а сега - е, взе ми ума... плочките на корема са му изписани... А това за ориза - хич не е лош неовкусения ориз... ОК си е...

Не мисля и че ям малко... вчера бях на ориз... една чаша несварен кафяв ориз изядох за целия ден...
В крайна сметка не знам защо така се получава... миналата година пак се пробвах с диетата за 20 дни и пак нещо като нищо стана и я оставих, но една година не спрях да чета хубавите резултати. И ето сега пак... миналата година се отказах някъде около 20 март. Като гледам сега може и до тогава да не се сдържа... Възможно ли е при някои момичета да не работи режима...

Аз преди редовно си гладувах няколко дни, после пак кача килограми ... и така години... Реших да се опитам бавно и славно да си намаля теглото, но за 30 -тина дни - едва 1 кг... и то съм активно момиче. Но на психическа основа ми е проблема с дебелото дупе и с яденето... не съм гладна, но вечер направо озверявам, и затова ходя на танци ...
Да, работя на бюро, но от 2 седмици активно си ходя на аеробика...

BORA 70- вярно е че има 90 дни и аз това си повтарям.... но като 1/3 от тях си свалил едва 1 кг... и то може и да не толкова, защото преди да стартирам режима имах период на "изяждане на всичко в полезрението ми"... но пък като се замисля 3 месеца по 1 килограм - ще станат 3 кг общо... така че ще достъгна в добри случай до 60 кг... и после ще ми останат още толкова до желаните... така, с малко повече себеубеждение може и да се съглася да ги изкарам 90 дни... но много малко ми се вярва така да направя...
Дълго ми е оплакването, но си търся някакво решение...


Ще ти се получат нещата  Hug Simple Smile Моля те не се отказвай ще видиш  Hug Hug Simple Smile Има и такива , които свалят след първия месец  Simple Smile Аз съм с теб и те подкрепям  Hug Hug

# 688
  • Мнения: 0
Вчера плодовия напълно го оплесках,но повече няма да се повтори  Laughing
днес белтъци:
з-ябълка
о-3 бъркани яйца с малко салата зеле и моркови
в-2 бъркани яйца и повечко салатка  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 76
Добър ден,момичета.
Вече заковах -9 кг,е не е юбилей,но съм много доволна и щастлива newsm44
Днес ми е любимия Вх ден:
З-1 портокал
О-2 филии хляб с лютеница
В-1 парче торта+1 толумбичка

Общи условия

Активация на акаунт