помощ

  • 8 313
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Може ли телефон за връзка с тези хора? Имам близки в Добрич, чрез , които бих могла да помогна , а и може да се окажат познати и така, по-вече хора да знаят за проблема им!

# 16
  • Мнения: 23
здравеите незнам семеиството дали ощте е така но имам едно ре6ение стига да го приемат става вапрос за храма на отец иван тои взима семеиства като тях бащтата 6те работи какво има при деди така го наричат там.  децата щте имат дом и храна в изобилие дори ако искат там има и у4илищте карат децата с бус и ги прибират има закъска обяд следобедна закуска за децата и ве4еря.аз бях там и що годе изкарахме има парно по стаите топло е.децата си играят в голям двор,единствено няма баня.ние си  тръгнахне с добри чуства от там и ако се интересуват да ми пишат.

# 17
  • Мнения: 50
В Добрич организират трудова борса и всеки който желае да работи може да я посети и да си подаде документите. От там става разпределението за работа и скоро се започва. Ако желаят нека си подадат документите. Има и една църква където хранят хора, които имат нужда. Много са отзивчиви.

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 10:33 от M_A_R_I_A 1509

# 18
  • Мнения: 23
щте ми дадете ли телефон на семеиството!искам да говоря с тях.

# 19
  • Мнения: 149
Точно от тази църква вземат храна.Храната се носи там от общината.А списъците със хранещите се се дават от социални грижи и се потвърждават от общината

# 20
  • Мнения: 817
smyle, дали ще е подходящо да изпратя на децата един колет с лакомства или по-добре да бъде храна?
А на каква възраст са децата?

# 21
  • Мнения: 488
Мисля, че в ситуация като тази по-нужни ще са хранителни продукти. Аз говорих с майката преди 10-тина дена и каза, че се надява на някаква работа, но евентуално чак април месец. Приготвила съм 1 колет с хр.продукти, но не знам кога ще имам време да ида до пощата.

# 22
  • Мнения: 239
Може ли на ЛС да получа адрес на семейството. Имат ли нужда от дрешки и обувки за децата. Майката и таткото имат ли нужда от дрехи?  Ако имат, моля за някакви ориентировъчни размери. Ще изпратя пратка с хранителни продукти и хигиенни материали, но с куриер, защото наблизо нямам поща, а съм с малко бебе. Предполагам за целта ще искат и телефон, за да се свържат с тях за доставката. Благодаря предварително.

# 23
  • Мнения: 817
Вчера купих малко хранителни продукти и ще се опитам днес да отида до пощата да пусна колета.

Нали това е адресът им:
гр.Добрич-9300

Общежитие студентско 1
етаж 4 ап.403

Дора Георгиева Петкова

# 24
  • Мнения: 817
Успях днес да пусна колета. Вероятно в събота ще бъде в Добрич. Моля, ако някой се чува с майката да й каже да очаква скоро колет.

# 25
  • Мнения: 149
Относно въпроса дали храна или лакомства за децата....както прецените.Ще предам да очаква колет.Размерите на децата мисля че ги писах но ето ги пак.Каката Яница-висока158 тежи около 32кг
номер на обувки-38-39.Малката Радостина-висока е 95см а тежи 20кг.Номер на обувките-28-29.Адреса е същия който съм написала

# 26
  • Мнения: 26
Тъй като едно момиче е попитало, но не е отговорено ще запитам и аз: Имат ли нужда майката и таткото от дрехи и долу горе какви размери са, за да не е непотребно даването/изпращането на дрехи.От Добрич съм ще им ги занеса лично с малка сума и малко хранителни продукти утре или вдругиден.

# 27
  • Мнения: 149
Предадох но Дора написаното тук.Дрехи имат каза ако някой има ненужни обувки.Тя носи номер
38-39 а Румен-42

# 28
  • Варна
  • Мнения: 483
Аз мисля че мога да изпратя няколко чифта спортни обувки и за двамата. Ние с мъжът ми носим същите номера, а и имаме доста в излишък. В понеделник ще се опитам да ги изпратя по пощата и ще пиша тук за по сигурно кога до ги очакват.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 483
Момичета,
Аз изпратих само четири чифта дамски спортни обувки. Мъжът ми все още го няма в страната и не посмях да му подарявам обувките, но като си дойде може да направя още едно колетче.

Общи условия

Активация на акаунт