БЛАГОЕВГРАД - 35

  • 115 390
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 833
Здравейте благоевградски мами!

Доста често се коментира АГ-то в Дупница и знам, че много мами от Бг-д раждат там, затова ще ви помоля да споделите впечатления си от болницата в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801965.0;topicrefid=19
Смятам, че за много момичета ще е полезно информацията да е синтезирана на едно място.

# 706
  • Мнения: 273
има ли някоя мама която скоро е родила в болницата в Благоевград да сподели как е било при кой лекар,какво мислите за д-р Митев завеждащ отделението

# 707
  • Мнения: 471
има ли някоя мама която скоро е родила в болницата в Благоевград да сподели как е било при кой лекар,какво мислите за д-р Митев завеждащ отделението

Аз имам приятелки дето родиха второ дете в Благоевград и са доволни ,без избор на екип и лекар Peace, .. и аз мисля да раждам там без избор на лекар и екип .. Но да ти кажа ,че тоалетни приналежности и нощница трябва да си носиш ,най - добре питай на място в болницата
Аз по -доругата седмица трябва да ходя да питам и да се записвам и тогава мога да ти кажа по - подробно как стоят нещата Simple Smile

А предния месец ми се наложи да остана 1 седмица в болница и отношението беше нормално, и са правили ремонт има и топла вода , храна сутрин обед вечер, само дето тв трябва да си носиш ,ако искаш ..

# 708
  • Мнения: 273
да и аз към 20 ти трябва да ходя да се уточним за раждането,и ще разпитам по подробно

# 709
  • Безкрайна надежда
  • Мнения: 15
  bouquet Привет мами!
Имам нужда да ме насочите от къде в Благоевград могат да се пазаруват дрехи на български производители за моето малко момченце ?
Съпругът ми в момента е в Благоевград, но нещо не може да се ориентира къде какво има. Не е много и по ходенето по магазини  Laughing
Намерил ботушки от турски производител и яке от гръцки, аз държах на българско производство  newsm78
 Mr. Green

# 710
  • Мнения: 4 709
Вини трудно мога да те насоча, принципно дрехи пазарувам ако изобщо е от магазин в града от пазара на 1-ия етаж, ама не съм сигурна за българското производство. Магазини за детски дрехи има в една от малките улички встрани от търговската, към Перун като се тръгне, ама не знам как да ти кажа дали са българско производство. Напоследък само от Англия поръчвам, че тук цените са ми високи. Embarassed

# 711
  • Безкрайна надежда
  • Мнения: 15
Mysti, благодаря ти. И съпругът ми ми каза, че цените са подобни на тези при нас(Белгия)с разликата,че тук марките са benetton, zara и т.н.  държа на българското качество, което за мен е добро, за мен има евтини български и качествени стоки, които съм пазарувала онлайн и  се подведох, че може да има и магазини. Неизвестни турски и италиански стоки рядко пазарувам, имало и гръцки.
Иначе от Англия от кои сайтове пазариш? Аз съм се спряла по препоръка на моя приятелка на http://direct.asda.com/george/boys-clothes/D3,default,sc.html  казва, че дрехите не са лоши.
Много е скъпо в България за тези заплати, които получават хората, наистина гонят цените в чужбина ужас   #Crazy

# 712
  • Мнения: 4 709
Вини от същият  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 471
момичета препоръчайте ми педиатър , който и да пътува евентуално до симитли  Praynig

# 714
  • Мнения: 320
Доколкото знам д-р Нина Георгиева има кабинет в Симитли и е там събота и неделя.

# 715
  • Мнения: 3 424
Здравейте, мами от Благоевград!
Разбрах, че д-р Венелин Алексиев, ортопед, прави прегледи в Благоевград, обадих му се, записах час за събота, но не знам в кой кабинет  Embarassed Не искам да му звъня и да го притеснявам пак /евентуално в краен случай  Embarassed /.В нет-а не намирам инфо... може ли някой да ми помогне?

# 716
  • Мнения: 520
Merlinski, кабинет 211. Peace

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 18:00 от STANITANI

# 717
  • Мнения: 3 424
STANITANI , благодаря!  Hug Това в поликлиниката, нали?

# 718
# 719
  • Мнения: 273
може ли да ми препоръчате добра педиатърка в Благоевград,която да прави първото посещение на новороденото в дома да не се налага да ходим ние Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт