Нарекох те Фериха ~ 113~''Приказката Фемир.....или реалността Фемир......?

  • 31 461
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Честита  ни  нова  тема HugТинче newsm51 smile3525 newsm51

Иве, добре дошла Hug

# 16
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
И аз да се впиша в новата тема.Благодаря, както винаги е чудесна! newsm51

# 17
  • Мнения: 9
Резултатите от анкета "Кой герой харесвате най-много в сериалите?".
http://www.gecce.com/anket/dizilerdeki-en-begendiginiz-karakter-hangisi-734.html
Победителят в анкетата е Емир с 38,7%. И Фериха е в анкетата, но е на 4-то място с 8,1%  Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 0
Привет Фемирки Hug


Благодаря, на всички за преводите, кафетата и снимките.


Тинче newsm51 за новата тема, отново колажа е чудесен.  Heart Eyes
Я кажи как се чувстваш в отбора на кучките hahaha hahaha hahaha

Целувки от нощен Босфор! Hug

Добре дошла Иви. Hug

Не мисля, че има за какво да се претесняваме относно Фемир, нещата не са такива каквито изглеждат. /Както винаги/.

Хубава седмица на всички. Hug

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 22:30 от radoslava666

# 20
  • Мнения: 9
Мисля, че Хатидже не дава на Мехмет да говори нещо лошо за дъщеря си Гюлсум, защото тя е вече е изчистила честта си като се е омъжила за Корай. Много я е заболяло от постъпката на дъщеря си, но щом вече е сключила брак, за нея няма проблем.

# 21
  • Мнения: 9
Привет Фемирки Hug
...
Целувки от нощен Босфор! Hug
...
Радии, здравей  Hug

Ехх, този Босфор!  Heart Eyes Прати му и ти поздрави, кажи му да ме чака, все някога ще му отида на гости!

# 22
  • Мнения: 21 201
Нова тема, но късмета ни същият с АФК. Joy
Благодаря за темата Тинче. smile3525

# 23
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Мисля, че Хатидже не дава на Мехмет да говори нещо лошо за дъщеря си Гюлсум, защото тя е вече е изчистила честта си като се е омъжила за Корай. Много я е заболяло от постъпката на дъщеря си, но щом вече е сключила брак, за нея няма проблем.
По принцип Хатидже е един от образите във филма, на който винаги се смея.
Не знам защо, но тя ми е много комична с мимиките си, жестовете и облеклото. Joy Joy

# 24
  • Мнения: 0
Мисля, че Хатидже не дава на Мехмет да говори нещо лошо за дъщеря си Гюлсум, защото тя е вече е изчистила честта си като се е омъжила за Корай. Много я е заболяло от постъпката на дъщеря си, но щом вече е сключила брак, за нея няма проблем.
Така както разбирам , брака е нещо много хубаво за тях , защо тогава Фемир крият своя , ми то по тази логика Чепиците трябва да се успокоят и оздравеят от новината. newsm78 newsm78 newsm78
Въпрос: Вярно ли е , че бащата на Чаатай е емигрант от България , а майка му е от Босна. Thinking

# 25
  • Мнения: 12 719
Да ни е честита новата тема Тинче   bouquet благодаря ти прекрасна дано пишем само хубави неща в нея  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 21 201
Венцислава, да вярно е. Hug

# 27
  • Мнения: 180
Привет Фемирки Hug


Благодаря, на всички за преводите, кафетата и снимките.


Тинче newsm51 за новата тема, отново колажа е чудесен.  Heart Eyes
Я кажи как се чувстваш в отбора на сучките hahaha hahaha hahaha

Целувки от нощен Босфор! Hug

Добре дошла Иви. Hug

Не мисля, че има за какво да се претесняваме относно Фемир, нещата не са такива каквито изглеждат. /Както винаги/.

Хубава седмица на всички. Hug
Привет на нощния Босфор от БГ Hug

# 28
  • Мнения: 8 409
Мисля, че Хатидже не дава на Мехмет да говори нещо лошо за дъщеря си Гюлсум, защото тя е вече е изчистила честта си като се е омъжила за Корай. Много я е заболяло от постъпката на дъщеря си, но щом вече е сключила брак, за нея няма проблем.

#Crazy #Crazy #Crazy  Луда. #2gunfire Насади детето си на пачи яйца.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 9
Мисля, че Хатидже не дава на Мехмет да говори нещо лошо за дъщеря си Гюлсум, защото тя е вече е изчистила честта си като се е омъжила за Корай. Много я е заболяло от постъпката на дъщеря си, но щом вече е сключила брак, за нея няма проблем.
Така както разбирам , брака е нещо много хубаво за тях , защо тогава Фемир крият своя , ми то по тази логика Чепиците трябва да се успокоят и оздравеят от новината. newsm78 newsm78 newsm78
Въпрос: Вярно ли е , че бащата на Чаатай е емигрант от България , а майка му е от Босна. Thinking
Да, особено когато честта е намесена, брака е много важен. Но това все пак са Фемир. Крият брака си заради Фериха. Тя не иска да казва за женитбата, иначе Емир е съгласен да кажат, готов е да се опълчи срещу родителите си. Но Фериха се страхува за състоянието на баща си, а и говорим за Емир, не кой да е - "враг" номер едно на сем. Йълмаз.
Отговор: Да, вярно е.

Общи условия

Активация на акаунт