Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 398
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 45
Цоп и аз в новичката веселяшка и вярвам късметлийска темичка newsm10 newsm10 newsm44

Денси, благодарим ти за хубавите пожелания, страшно ни зареди тази вечер, Успех на всички момичета и никой да не забравя да ни се похвали с поредното  EFP EFP пикливи или кръвни тестчета
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Стискам силно палчета за всички нас

# 31
  • София
  • Мнения: 3 789
Денси, честито, мила!   bouquet Бях убедена, че са двечки  Peace

# 32
  • Мнения: 17 995
ох, дано да го добутам. ама като гледам какви стойности се носят из темите, направо ми клепват ушите

# 33
  • Мнения: 17 995
оооооо, Деси, и ти ли се преориентира Laughing

# 34
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Лелееееее,легнах да дремна за 2-3 часа,а вие-и се изпонапихте,и нова тема пуснахте! Joy hahaha hahaha
Денси,лека и безпроблемна да ти е!Честито! Hug Praynig Peace
viconta ,душко,нали в четвъртък щеше да правиш тест,а сега-в сряда!?! hahaha ThinkingКафе,няма ли да пием? Laughing
Ииии,пишете по-малко!Да не стигнам 13-та тема за моя тест! hahaha
Ей го на,и Десито се появи тука! Laughing hahahaДеска,ти що чиниш тука? hahahaТо,вярно че темичката е "Дългото чакане след трансфер........,"нооооооо,мисля че доста народ,от тук присъстващите,трябва да хвърлят по едно оче и в темата на бременните! Hug LaughingШегувам се! WinkДа не си помислите нещо! Blush 

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
оооооо, Деси, и ти ли се преориентира Laughing

Оооо, дааа, не се и съмнявай  Mr. Green

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Лелееееее,легнах да дремна за 2-3 часа,а вие-и се изпонапихте,и нова тема пуснахте! Joy hahaha hahaha
Денси,лека и безпроблемна да ти е!Честито! Hug Praynig Peace
viconta ,душко,нали в четвъртък щеше да правиш тест,а сега-в сряда!?! hahaha ThinkingКафе,няма ли да пием? Laughing
Ииии,пишете по-малко!Да не стигнам 13-та тема за моя тест! hahaha

мила по малко само  Misc Baby Bottle ето вече минахме на патрончета на по 200гр. hahaha hahaha hahaha

# 37
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Да не са от тези т.нар."хулиганки" hahaha

# 38
  • Мнения: 17 995
rumibumy, в сряда съм душко, не в четвъртък. явно не сме се доразбрали нещо с тебе. ама все ще се засечем на кафе
mierin, какви а тази излагация с патрончетата. аз буре отварям -  отлежало, качествено

# 39
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Ще се засечем.Аз,ако продължа с такъв тем да правя процедури,скоро няма да изляза от клиниката! Joy JoyПък ти,нали ще ходиш да ти следят бременността! Hug

# 40
  • Мнения: 17 995
е а дано. ама верно че ти си по третия съкратен потокол  hahaha

# 41
  • Мнения: 17 995
rumibumy, понеже като бяхме в клиниката ме пита дали от фраксипирина ми се калцира корема и аз ти казах НЕ, Не ама ДА. и сърби ужасно и е голяма бубуна и си ме и наболява. как да го разкарам това нещо. лявата ми половина вече е неизползваема. дайте момичета идеи, защото съм като крастава

# 42
  • Мнения: 6 730
Охооо, аз докато се запиша, тя ще се изпише и тая тема doh

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
viconta имам идея бе миличка   bath1  bath1  bath1  hahaha hahaha hahaha ми така де неделя мина не се ли изкъпа  hahaha

# 44
  • Мнения: 17 995
mierin, то верно че идва велик ден, ама и преди него и на него пък и на коледа............ е няма ли да ми стане множко

Общи условия

Активация на акаунт