Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 409
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 515
Започвам с "бабините рецепти" сега....
Отиди на лекар,защото грипа е отвратителен!Аз пих 10 дена антибиотик и още не ми е минало съвсем.Дано го изкараш леко! Praynig Peace

# 676
  • Мнения: 336
Много ви благодаря, отново, момичета. Разплакахте ме да знаете  Embarassed Embarassed Embarassed

Пакчо, стискам палци, миличка, но теста не се ли прави само сутрин?. Мен ме викаха между 7 и 10 сутринта. Предполагам вече си го направила, но да питам все пак... Надявам се да донесеш хубави новини Simple Smile

Момичета, тази тема я изписахме за отрицателно време, но важното е, че в по-голямата част от нея лъха добро настроение и се забавляваме  Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 45
Мили момичета, Голя-я-мо Благодаря за стиснатите палци  Hug Hug Hug Hug

Резултата ми е положителен, много съм щастлива, разплаках се като си го взех и още съм шашардисана...Пожелавам го от все сърце на всяка от вас  Heart Eyes  love001  love001

Пуснах в 13.00ч изследването,късно взех резултата и затова се забавих....Силно ви прегръщам и целувам, давате ми много положителна енергия и сила  girluu  girluu  girluu

# 678
  • Мнения: 515
Ей,момичета,браво! Praynig Praynig Сега видях колко положителни новини имаме днес!
Дрийминг,Пакчо-честито,момичета! Hug Hug Все така добре да върви и занапред! Praynig Praynig
Миерин,съжалявам,мила... Sad следващият път ще стане...само бъди позитивно настроена! Hug

# 679
  • Мнения: 336
Пакчо, честито, мила. Лека и безпроблемна бременност до термин Simple Smile След бледата 2 чертичка на пикливия ти тест, очаквах да е положителен Simple Smile Надявам се бетата да е височка Wink С теби Денси  заедно вървим май към ноемврийската бебешка темичка Simple Smile Дай Боже всичко да е наред Simple Smile Денси, ти как си миличка?

# 680
  • София
  • Мнения: 3 050
Пакчо, честито и от мен! newsm44 newsm44 newsm44
Ето такива новини ми топлят сърцето.
Леки и безпроблемни месеци до термин. Hug

# 681
  • Мнения: 45
Благодаря ,Дрийминг, от твоите уста в Божиите уши Praynig Praynig Praynig Praynig  Много Лека и спокойна и  на теб,аз се изненадах, бетата-328, и дано ,дано да си споделяме и в бебешката до ноември, живи и здрави Hug  friendship 

Миеринче и Вико ,и други момичета, говорите нещо за лелчета и възраст-млади сте, супер сте си  , ми аз на 38г. да се засрамя Hug Hug Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 3 789
Еее, Пакчо, страхотно!!!!   bouquet Hug

# 683
  • Мнения: 17 995
Pakcho, сега прочетох, че с това тичане от тема на тема луднах. моите най-искрени поздравления. честите и те прегръщам.

е па да не сме първа младост - все сме пръднали срещу вятъра

# 684
  • Мнения: 45
Вико,Ел-Дорадо ,Деси , Благодаря много момичета, Много късмет и успех в следващата ви последна процедура newsm10 newsm10 newsm10  love001
 Страхотни сте, скъсахте ме от смях в другата темичка, бива си я -ще се изпише и тя за отрицателно време Joy Joy newsm51

# 685
  • Мнения: 2 512
Пакчо Честито и от мен лека и безпроблемна   bouquet  bouquet  bouquet

# 686
  • Мнения: 459
Пакчо, Честото мила и от мен  Hug Hug Hug като гледам ЧХГ си направо близнаци
Dreaming, чакам мила да дойде 20.03 на преглед съм дано докторката да види сакче  Praynig Praynig Praynig

# 687
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Pachko,  Честито мила, лека и безпроблемна до края   bouquet  bouquet

# 688
  • Мнения: 3 404
Ей,бременелки айде,ако обичате къш  newsm75 newsm75 newsm75   и да не съм ви видяла тука.Така се радвам за вас  newsm44 newsm44 newsm44

# 689
  • Мнения: 73
Pakcho,чистито и от мен newsm19  love001

Общи условия

Активация на акаунт