Добре заварили в КОЗЛОДУЙ! (тема 4)

  • 71 391
  • 502
  •   1
Отговори
# 480
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Аз се сещам само за Лоби-бара на хотела или пицарията на Нотариата.

# 481
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Лоби бара на хотела не става за детски РД, според мен.

Бар Нико - срещу пощата, много е удобен за тази цел. Особено лятото, има си детски кът.
Сещам се и за сладкарница Парфе.

Едно време направих РД на сина в читалището, в кафето им (от към главната улица е входа). Беше супер, за символична цена го наех, но кейтъринга си беше моя грижа де.

# 482
  • София
  • Мнения: 5 287
Ееееей, вярно доста са прашасали темите! Ми айде за много години! Да сте здрави всички и всичко да върви напред!

При нас е много весело. Работата продължава на пълна пара, малките зайци са на градина, а батко е първолак. Чудовищни емоции покрай всичко това, вече съм като Сюзън Смърт с белите кичури и аз, ама не се давам и се оправяме. Чат-пат сме здрави, вечер се събираме всички у дома, убити няма - броим го успешен ден. И така си тече животът с пустото му забързано ежедневие. Липсвате ми много, вие всички, с които споделихме онези три години преди време. Имам огромно желание да прескочим за някоя среща и ако случайно успея, непременно ще пиша.

Вие сте - как сте?

# 483
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
В Хотела тази зима бяхме канени на 2 рожденни дни. Едната майка беше викнала аниматори, децата си играха, не е имало проблеми. На втория не успяхме да отидем. То зависи и колко е голямо детето. Тези бяха между 2 и 7 години.
И Никото наистина може да стане. Май се пуши само в "найлоните". За лятото е супер там. И на Кестените става лятото.

# 484
  • Мнения: 191
Ние пък бяхме канени на рожден ден в "Банята" и ми хареса това, че е широко и имаше място децата да си играят. Става въпрос за 10-годишни.

# 485
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Ей, зеленко, за много години и на теб! Жива и здрава, и всичките около теб!

Не мога да повярвам, че малката калинка е вече голям мъж - първолак  Shocked  Това време просто лети!

Как е госпожица Снежана сред толкова мъже  Grinning слуша ли ги или те слушат нея?

Малкия фърфалак не го познаваме, наистина трябва да дойдеш, за да го представиш на обществото  Mr. Green

# 486
  • Мнения: 14
Здравейте, темите нещо са хванали паяжини тук, но все пак ще питам къде има ли подходящо местенце за празнуване на детски РД?


Заведения, в които не се пуши има малко в Козлодуй  - Кестените, Парфе, Пицария Ла роча, Хотел Истър, Ривър/ пристанището/. Сега споделям опит от празнуването на рожденни дни - в Кестените и Парфето е тесничко ако децата са много и ако има аниматори, в пицарията е пълен кошмар #Crazy не разрешават конфети, има ограничение във времето, напр. от 17 до 19 часа за детско парти, правят постоянно забележки да не се вдига врява, не се съобразяват с аниматорите, ако РД е през зимния сезон е мноооого студено там. За съжаление в лоби бара на Истър вече е забранено правенето на детски РД, но май в ресторанта може. В Ривър не сме ходили до сега и ако някой е бил там, моля нека сподели мнение. Бяхме врднъж в Славяни на детско парти през октомври и беше студеничко и вътре си пушеха хората smile3505 smile3505, както и в Сани сме били същата история с пушенето.
Дано съм била полезна

# 487
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли да ми кажете има ли магазин за дрехи втора употреба в Козлодуй или някакво име? Благодаря предварително!

# 488
  • Мнения: 4 872
 Има няколко магазина за които аз се сещам. Имената им не знам , но ще ти напиша къде се намират ориентировъчно :
 
 1. в комплекс Сони до хранителния магазин ;
 2. в блока зад Булсат ком  ;
 3. до аптека Марешки ;
 4. в блока до Черно и Бяло ;
 5. до Евро футбол срещу магазин 'Деветката' .

  Peace

# 489
  • Мнения: 4
Не познавам града, но ако има как да ми ги кажете по адреси ще съм благодарен.

# 490
  • Мнения: 2
Здравейте, МАМИТА пиша ви във връзка с една учителка от ОДЗ ''Радост''. Детелина Иванова е въпросната госпожа искам някоя мама ако има гледна точка за нея да сподели...!?!?! Много ще съм благодарна Simple Smile
(Ако сметнете, че темата ми не е подходяща за тук нека бъде премахната)  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 491
  • Мнения: 6
Препоръчайте ми аниматори за рожден ден на детенце 3 години.

# 492
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Напоследък все "Улица вълшебна" канят нашите домакини. https://magicalparty.wordpress.com/

# 493
  • Мнения: 4 872
 Аз не ги харесвам . Не знам как са с по-малките деца, но сме присъствали на партита за 6,7 и 8 годишни деца  и не успяваха да се справят с тях. Безкрайно дълги игри, викане по микрофона и още по-средата на програмата губеха вниманието на по-голямата част от децата. Hands V
http://kalpazani.eu  - Бих препоръчала  Blush


 

# 494
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Плануваме посещение на Кораба Радецки и съответно разходка в Козлодуй. Не сме били преди.
Какво още можем да видим за един ден и кои са хубавите заведения? С дете на 6г. сме, но не държа на детски кът, а да е с прясна и добре приготвена храна.
Прочетох 1-ва страница и ще се разходим в Парка покрай Дунава задължително, обичаме да сме на открито.
Благодаря предварително на отзовалите се за отделеното време!

Общи условия

Активация на акаунт