Идеи за предстоящото лято...

  • 16 432
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 476
Това лято съм решила всяка седмица да водим децата на непознато и ново място. За сега в списъка са варненския делфинариум и Етъра  Peace

# 16
  • Мнения: 2 037
Хайде да направим списък с интересни места из природата, маршрути, места за почивка, на които с приятели ще направим това лято незабравимо. Искам и с моята приятелка да отидем на нетипични и не чак толкова популярни места. Предложете идеи! Simple Smile

Има един нов пътеводител, който носи точно това име.  Wink Намери страницата им във ФБ или направо си го купи.

На мен много ми се ходи на Крушунските водопади... С оглед на малкия човек, имате ли предложения за нощувка в региона?

Ловеч! Бих добавила - семеен хотел "Вароша".  Heart Eyes Само не и в Крушуна. Praynig И по никакъв начин не се лъжете да ходите почивен или празничен ден.

# 17
  • Мнения: 3 271
В Ловеч Вароша е много хубава също и закрития мост а града има празник на цветница.Това е града на люляците ако цъфнат тази година точно тогава е много хубаво

# 18
  • Мнения: 17 987
На мен много ми се ходи на Крушунските водопади... С оглед на малкия човек, имате ли предложения за нощувка в региона?

Ние спахме тук
http://krayrekata.com/

Очарована съм от чистотата, красотата, дори парно ни палиха септември месец  Embarassed, такъв студ уцелихме

# 19
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Air One до Венеция - след 15 юни за около 50 евро в двете посоки.

# 20
  • Мнения: 92
Люлин не разбрах как точно се казва този нов пътеводител

# 21
  • Мнения: 1 897
От няколко дни гледам темата и все повече се навивам за Хотнишките водопади и екопътеката през Еменския каньон в началото на май.
Ясно е, че бебето няма да го вземем с нас, но се чудя дали е подходящо и за баткото, че е доста страхлив, а има въжени мостове на голяма височина, които трябва да се преминат.
Ако някой е ходил по тези места ще съм благодарна да сподели впечатления, както и да препоръча място, където бихме могли да нощуваме.

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 09:33 от Ulia

# 22
  • Мнения: 2 037
Ulia, прочети тази тема.  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397959.0

Люлин не разбрах как точно се казва този нов пътеводител

Книгата е издание на "Жанет 45", казва се "Пътеводител на дивите места", http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D1%8A%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0% … 0/235982613134575
Струва 20 лева.
Хайде сега да ми изпратят един безплатно, защото не за първи път го пускам в нета. Whistling Wink
Прегледах го в книжарницата, доста от местата сме ги обиколили, а други са изключително опасни (свързани с височини и пропасти). Аз се придържам към интересни места, достъпни за деца.

Но за автора може би тъкмо по-труднодостъпните ще са интересни.

# 23
  • Мнения: 24 467
От няколко дни гледам темата и все повече се навивам за Хотнишките водопади и екопътеката през Еменския каньон в началото на май.
Ясно е, че бебето няма да го вземем с нас, но се чудя дали е подходящо и за баткото, че е доста страхлив, а има въжени мостове на голяма височина, които трябва да се преминат.
Ако някой е ходил по тези места ще съм благодарна да сподели впечатления, както и да препоръча място, където бихме могли да нощуваме.

Най- красивото време, за мен, са месеците май и октомври.  Simple Smile Точно "красиво време" е словосъчетанието, което ми изниква първично- за Хотница и за Крушуна, че и за природата изобщо. Обожавам тези месеци, особено май.  Heart Eyes
Моите и двамата ги водим по балкани от 3-4 годи шни.
За Хотница и Емен чудесна отправна точка може да ви бъде Арбанаси /аз бих избрала това, поне/, не е задължително да е съвсем близо или да е в селото /Хотница, Емен/. На Арбанаси има страхотна гледка, особено ако харесате такъв хотел.

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 10:07 от Judy

# 24
  • Мнения: 3 271
Арбанаси е със страхотна гледка ние на великден бяхме там в тъкмо отворилия Парк хотел Арбанаси.Изкарахме чудесно направихме разходка до конната база.За релакс е супер

# 25
  • Мнения: 24 467
Арбанаси е със страхотна гледка ние на великден бяхме там в тъкмо отворилия Парк хотел Арбанаси.Изкарахме чудесно направихме разходка до конната база.За релакс е супер

Ние бяхме там на Тодоров ден, имам предвид конната база.  Heart Eyes Одуха ни порядъчно, но се нагледахме на коне! Красота! Не преспиваме, че ни е близо, като у нас, но пък ходим често на разходка.

# 26
  • Мнения: 472
Тази година бойкотирам морето и сме набелязали следния маршрут/ за около седмица-две  зависи от времето, отпуските и детето  Grinning/:
1.  Кръстова гора и Чудните мостове/Смолян/
2. Ягодинската пещера, Дяволското гърло и Широка Лъка/Девин-Триград/
3. Перперикон, Татул, Пещера Утробата, Каменните гъби, Каменната сватба/Кърджали/
4. Златоград
5. Гърция/Ксанти, Кавала, ако остане време и Тасос/


6. Разширена опция-Солун
7. Сандански, Мелник

 Чудна програма Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 897
Judy, Люлин Hug

# 28
  • Мнения: 1 540
d_e_v_a, страхотен план! В края на юни и ние ще почиваме 1 седмица на Доспат и (надявам се) 5 дни на Халкидики. Имаш ли представа дали от Доспат до Кръстова гора може да се отиде за 1 ден? В Триград сме били, но може пак да се разходим. Ягодинската пещера е невероятна  Simple Smile

В края на юли подходящо ли е за разходка до водопадите - Крушунски или Хотнишки? А до Райското пръскало може ли да се стигне с три годишна глезанка?

# 29
  • Мнения: 3 271
d_e_v_a, страхотен план! В края на юни и ние ще почиваме 1 седмица на Доспат и (надявам се) 5 дни на Халкидики. Имаш ли представа дали от Доспат до Кръстова гора може да се отиде за 1 ден? В Триград сме били, но може пак да се разходим. Ягодинската пещера е невероятна  Simple Smile

В края на юли подходящо ли е за разходка до водопадите - Крушунски или Хотнишки? А до Райското пръскало може ли да се стигне с три годишна глезанка?

Може да отидете за един ден до там малко завойчетата са гаднички Mr. Greenособено за мен.Времето през юли е идеално за разходки стига да не вали естествено.А за пръскалото не знам newsm78 дали ще върви толкова ако някой може да я носи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт