® Ebay - тема 78

  • 44 210
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
В ебей къде трябва да си напиша личния номер от Габко?

# 76
  • Мнения: 1 030
Момичета, това според вас кой размер е: дамско 14 или момичешко 14 :
http://www.ebay.co.uk/itm/NEXT-NAVY-GILLET-SIZE-14-/251010369195 … 6ab#ht_500wt_1287
Дамски размер 14

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Момичета, как да пусна търг за продажба в немския ибей, може ли примерно от акаунта ми в co.uk  да релистна в немския има ли такава опция? Thinking


Няма да стане с релистване, мацо.Ще трябва да пуснеш търга в ebay.de

# 78
  • София
  • Мнения: 423
Някой поръчвал ли е това? И изобщо струва ли ви се голяма глупост  Simple Smile
http://www.ebay.co.uk/itm/Sweep-N-Vac-Vacuum-Cleaner-Hoover-Suct … sh=item23152ba4e4
Доколкото разбирам, то си седи в някой ъгъл, а ти си метеш към него трохи в кухнята, например?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Някой поръчвал ли е това? И изобщо струва ли ви се голяма глупост  Simple Smile
http://www.ebay.co.uk/itm/Sweep-N-Vac-Vacuum-Cleaner-Hoover-Suct … sh=item23152ba4e4
Доколкото разбирам, то си седи в някой ъгъл, а ти си метеш към него трохи в кухнята, например?

Честно казано, на мен ми се вижда голяма глупост,поне за домашна употреба:) Пишат , че за салони било подходящо..  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 645
Чета ви от известно време....доста слжно ми се струва пазаруването от И бей. Има ли някой който прави поръчки?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Чета ви от известно време....доста слжно ми се струва пазаруването от И бей. Има ли някой който прави поръчки?

Не е сложно, само е малко специфично, но нищо чак толкова страшно:))
Повечето превозвачи може да ползваш и като посредници. Peace

# 82
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
В ебей къде трябва да си напиша личния номер от Габко?
Влизаш в сайта на гъбите в личния си профил.На реда с "добре дошли... ИД..." в дясната част пише "адрес в UK".Там щракаш.
Отиваш по-надолу в страницата и има дадени примери как се попълват данните в регистрационните форми на някои сайтове,вкл. и ebay.
Номерът спокойно се пише на реда с името .

# 83
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Честит 8-ми март!

Вчера спечелих 3 чифта дънки от един продавач и съответно и писах дали би ми ги обединила в 1 пратка. Отговор още нямам и се чудя дали да и плащам и 3  чифта по отделно.

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 10:47 от tanq_mt

# 84
  • Мнения: 30
момичета, може ли малко помощ Praynig
Имам неполучена пратка, пуснах диспут в Пайпал и в крайна сметка се разбрахме с продавача да ми пусне поръчката пак. Писа ми на съобщение, че пуска пратката на 6 март. Къде се отразява, че пратката е пусната отново newsm78.Искам да видя, че е отразено и да затворя диспута в Пейпал.

# 85
  • Мнения: 2 172
Здравейте!
Имам един спешен въпрос  Praynig
Преди време ви бях казала,че искам да изпратя подарък на снаха ми в Мексико.
Вчера се опитах да изпратя,като промених адреса,но нищо не става.Дава ми някакъв error  Rolling Eyes
"Sorry, we aren't able to complete your request at this time.
If you encounter this message more than once, please contact us, and we'll do our best to help."

Пробвах с няколко различни артикула,не става и не става.
След това си изпратих за мен едно нещо до моя си адрес и нямаше проблем  newsm78

Незнам какъв е проблема.Продавачите си карат и до Мексико,всичко трябва да е ок,а нищо не става.
Дали пък няма някаква грешка с адреса?Той е малко сложен,какво ли не въртях вътре при въвеждането му,излиза си след това отгоре така както трябва да изглежда ииии не ще и не ще.

Кажете ми какво да правя,защото днес трябва да го изпратя ,за да успее да пристигне на време  Sad

# 86
  • Мнения: 496
момичета, може ли малко помощ Praynig
Имам неполучена пратка, пуснах диспут в Пайпал и в крайна сметка се разбрахме с продавача да ми пусне поръчката пак. Писа ми на съобщение, че пуска пратката на 6 март. Къде се отразява, че пратката е пусната отново newsm78.Искам да видя, че е отразено и да затворя диспута в Пейпал.

Честит празник на всички дами от темата!    bouquet

Според мен не затваряй диспута, защото ако не го е пуснал и си затворила, освен една студена вода да пиеш...

# 87
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Здравейте!
Имам един спешен въпрос  Praynig
Преди време ви бях казала,че искам да изпратя подарък на снаха ми в Мексико.
Вчера се опитах да изпратя,като промених адреса,но нищо не става.Дава ми някакъв error  Rolling Eyes
"Sorry, we aren't able to complete your request at this time.
If you encounter this message more than once, please contact us, and we'll do our best to help."

Пробвах с няколко различни артикула,не става и не става.
След това си изпратих за мен едно нещо до моя си адрес и нямаше проблем  newsm78

Не знам какъв е проблема.Продавачите си карат и до Мексико,всичко трябва да е ок,а нищо не става.

Дали пък няма някаква грешка с адреса?Той е малко сложен,какво ли не въртях вътре при въвеждането му,излиза си след това отгоре така както трябва да изглежда ииии не ще и не ще.

Кажете ми какво да правя,защото днес трябва да го изпратя ,за да успее да пристигне на време  Sad

Може би трябва п реди самото плащане да щракнешна раздела с пощенските,там да пишеш  мексико и после бутончето "get rates",мисля  че се пишеше.Така ще  ти  преизчисли пощенските до мексико и след това плащаш и въвеждаш деливъри адреса.Може би от там дава някаква грешка,защото като си се логнала както обикновено за БГ  то  си изчислява доставка до тук и изведнъж ти му даваш друга държава и става несъответствие с цената за пощата.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Честит празник на всички дами!!!
Искам да ви попитам,разбрахме се с купувача за частичен рефънд,той мие върнал 10 паунда,но транзакцията е със статус "pending until 15 Mart"
Защо се получава така и коа ще освободят паричките и от кой зависи.Продавача мие писал това във Пейпал:
Subject:   
   
Green Machine Computers Ltd. has just sent you £10.00 GBP with PayPal
Note:   
   
this is a partial refund due to you not being 100% happy with your product and the issues you have had. a replacement part is also on the way. any problems please call 01488670350 thanks

# 89
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Честит 8-ми март! Желая ви много щастие и любов!
Моля за малко помощ!  Praynig
Спечелих един крем , днес го получих и като отворих кутийката имаше си крем ама не този който исках. Та въпроса ми е през Пейпал ли трябва да пиша на продавача за объркана стока?

Общи условия

Активация на акаунт