Британците, британците! - Пролет приижда, трещят хормони - тема 49

  • 19 242
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Бум ,не е просто ,но е справедливо - никой не го обича по-вече от тричките  Mr. Green
не е справедливо, аз мрънкам за него от миналото лято  Crossing Arms обичам го най-много  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 1 167
Ще се лее кръв!

# 707
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
bring it  Twisted Evil

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Стига се драскахте, че да не ме ядосате и да покажа кой го обича най-много Mr. Green. Джия- кога дойде, кога кръв почна да пускаш hahaha

# 709
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Стига се драскахте, че да не ме ядосате и да покажа кой го обича най-много Mr. Green. Джия- кога дойде, кога кръв почна да пускаш hahaha
кАжи ѝ, кАжи ѝ  Hug

# 710
  • Мнения: 1 167
Стига се драскахте, че да не ме ядосате и да покажа кой го обича най-много Mr. Green. Джия- кога дойде, кога кръв почна да пускаш hahaha

 Crossing Arms Аз го 'бичам най-много и на война, като на война  Naughty Мноо ша ва молА!

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мури, брой ме войничка в твоята редичка Twisted Evil Flutter Crazy

# 712
  • Мнения: 9 144
Ало вампирките  Twisted Evil

По-сдържано моля,
в крайна сметка и по закона за ООД-тата трябва първо на вас да се предложат %-тите и затова
за момента съм най-склонна да ви делна 50-те% и така ще имате 55:45


НО, ако нарушите добрия тон и приличието ще обява германо-ирландеца за общ.

Втори път БУМ! Rage

Муре засега няма да се поддавам на изкушения, макар, че имаш нещичко което ми харесва  Simple Smile
Ще трупам авторитет  bowuu bowuu bowuu

# 713
  • Мнения: 1 167
Мури, брой ме войничка в твоята редичка Twisted Evil Flutter Crazy

Не че съм очаквала друго де  Tired

# 714
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми, Джия, Мури ми е отколешна либофф Mr. Green, а и е вярно, че тя първа си го поиска Peace

# 715
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Бум, не си права  Crossing Arms защо да ни ги делиш, след като аз от ненам си колко време чакам да търгуваме на Северчето частите, а и винаги съм била мила и невинна  Hug

# 716
  • Мнения: 1 167
Ми, Джия, Мури ми е отколешна либофф Mr. Green, а и е вярно, че тя първа си го поиска Peace

Добре де, разбрах!  Crossing Arms А за поискването, сори ама и аз го искам, това че съм закъсняла с 5 минути или едно лято голЕма работа  Crossing Arms В своя защита ще кажа, че съм го сънувала веднъж.  Naughty

# 717
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ми, Джия, Мури ми е отколешна либофф Mr. Green, а и е вярно, че тя първа си го поиска Peace

Добре де, разбрах!  Crossing Arms А за поискването, сори ама и аз го искам, това че съм закъсняла с 5 минути или едно лято голЕма работа  Crossing Arms В своя защита ще кажа, че съм го сънувала веднъж.  Naughty
има значение естествено, как иначе тук сме се сдобили с толкова мъже Joy или всеки път някой като предяви претенции трябва да даваме част  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 9 144
Добре  Thinking  Thinking Thinking
След като няма как да ви мерим любовта към младежа на кантар  Simple Smile
Да видим как сте с писането на есета  Peace
Обяснете ни тук на бритското общество и двете каква е разликата за вас дали ще имате 55:45 или 80:20? Това по какъв начин ще ви ощетява или прави щастливи?


а и е вярно, че тя първа си го поиска Peace
Това с давността при мен не минава и аз не съм от най-старите пушки  Mr. Green

# 719
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Добре  Thinking  Thinking Thinking
След като няма как да ви мерим любовта към младежа на кантар  Simple Smile
Да видим как сте с писането на есета  Peace
Обяснете ни тук на бритското общество и двете каква е разликата за вас дали ще имате 55:45 или 80:20? Това по какъв начин ще ви ощетява или прави щастливи?


а и е вярно, че тя първа си го поиска Peace
Това с давността при мен не минава и аз не съм от най-старите пушки  Mr. Green

това сериозно ли е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт