Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 36

  • 25 605
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Бетовен -  Любовна история  Hug



Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 02:18 от temenuzhena

# 16
  • Мнения: 4 381
Става все по-невъзможно.....да публикувам....вероятно е от форума, защото гугълчо...е бърз, при мен...мъчна работа, изнервих се...

# 17
  • Мнения: 0
Става все по-невъзможно.....да публикувам....вероятно е от форума, защото гугълчо...е бърз, при мен...мъчна работа, изнервих се...
И при мен е бавнеж ooooh! Но ти си заслужи сладки сънища babydust7 Аз съм още малко в темата Laughing

# 18
  • Мнения: 4 381
Много релаксиращо...благодарим, за поздрава..среднощен, много ..подходящ!  bouquet

# 19
  • Мнения: 0
И ....ЛУННАТА СОНАТА ..... Hug

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 0
Тази нощ - пепел от рози ....ме вдъхнови за поздрави към всички Мамчета- с моя любим клип -за вас Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 0
На мама Дидем ....манекена Party

# 25
  • Мнения: 0
  food010  food010  food010 Сервирам кафенце ... хубав и усмихнат ден ..за начало с Аризонска мечта Hug Аз ще си я слушам в   car003  wavey

# 26
  • Мнения: 36 756
Добро утро прекрасни  Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover  food010 Two Hearts lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart  При нас така малко предпразнично отново вали сняг Wear Umbrella Има някоя сърдита дама, дано утре за празника да се усмихне  Praynig Пожелавам и на вас един хубав и усмихнат ден  Hug Hug Hug
Теменужена вдъхновена от темата с цвят пепел от рози/на домашният комп цвета на темата е много по-различен от този, който е на служебният/ ни създава едно чудесно настроение с Бетовен -  Любовна история, И ....ЛУННАТА СОНАТА ..... , Аризонска мечта и любимият на всички ни клип на ЕТИ80 - Отивам си.... Теменужена  Hug никъде недей да отиваш. Снощи беше удоволствие за мен да гледаме заедно сериала, за което благодаря и на Сани  Hug и на Кралицата  Hug

Макар, че не се случи кой знае какво, все пак епизода на мен ми хареса. Особено "джавкането" на Али и Джемиле  Naughty Все пак вече има диалог....Али за пореден път показа чувствата си на Джемиле, тя за пореден път се направи на горда и недостъпна.....
Остава ни да чакаме следващият епизод, да видим капитан Али дали наистина ще бъде прострелян, ранен и тогава ще видим може би една друга Джемиле, но повярвайте ми на мен вече ми се изчака чакалото..... Joy Joy Joy Joy Един сезон и половина вече чакам Джемиле да надскочи егото си....Дано това да се случи в следващият епизод  Praynig

# 27
  • Мнения: 36 756
Чудя се какво е очаквал Сюлейман, респективно Сонер от свидетелските показания на момчето  newsm78 newsm78 newsm78Не ми се вярва да са били убедени само, че Мете не го е направил....Едва ли са искали да спасят Мете, а пък с Нихал каквото стане....Очаквали са да има трети човек и някой друг да е стрелял по Хакъ.....или пък Хакъ сам да се е гръмнал....Мисля си, че Сонер и Сюлейман искаха да помогнат на двамата - На Мете и Нихал......

# 28
  • Мнения: 36 756
METE, NİHAL'E SIKILAN KURŞUNUN ÖNÜNE ATLADI!
Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölümünde sürpriz olaylar yaşandı...
07 Mart 2012 05:41



Süleyman sürpriz tanığı mahkemede konuşmaya ikna eder. Mete ve Nihal için karar günüdür. Fakat beklenmedik bir olay herkesi şok eder...


ТУК

# 29
  • Мнения: 36 756
Mete ve Nihal'in Mahkeme Sahnesi
Süleyman'ın ziyareti sonrasında ikna ettiği kamyoncunun oğlu, ifadesinde tetiği çekenin kim olduğunu söyler
Eklenme Tarihi: 07.03.2012

Общи условия

Активация на акаунт