Запитване относно раждането и вагината

  • 27 851
  • 171
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 379
Споко, вие сте я наплашили достатъчно преди мен  Joy Joy Peace

Ама ти я довърши Laughing.
Нищо чудно да хукне към Европата да ражда.

# 61
  • София
  • Мнения: 35 332
Че страх има, има!
Ама, да седна да се кахъря, че може да "счупя" матрицата и после да не става работата.....и да се притеснявам, че ще си разваля удоволствието с половинката... Tired
Какво очаква потребителката? Знаете разказът за паницата с меда Wink
И извинявате, ама думата оребрен го свързвам с тиган Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 630
Sourcherry , ще ти драсна 2-3 реда на лични относно лекарите в БГ  Peace

# 63
  • Мнения: 15 379
И извинявате, ама думата оребрен го свързвам с тиган Mr. Green

Аз пък с презерватив Embarassed.
И понеже всички пишещи в темата сте раждали и нищо не ви е станало (освен някой хемороид, лек целулит и пр. маловажни неприятности), опитайте се да обясните на авторката, че носенето и раждането на едно дете са нищо в сравнение с отглеждане и възпитание. Последствията върху тялото са толкова минимални след бременността и раждането, ако грижите за него са били адекватни. Па дори и бюстът да увисне - има скалпел за тази работа, за вагината - също. Не е болка, не е страшно. Страшното е после, отговорността огромна, трудностите сериозни.
Дано го разбере, че да спре да се тревожи за еластичността на влагалищните си стени и секса след това.

# 64
  • София
  • Мнения: 12 567
Черешке, за съжаление капацитетът на някои органи при някои индивиди не подлежи на ъпгрейд  Joy

# 65
  • Мнения: 15 379
Нана, ъпгрейд има постепенно (ако има и капацитет, де). Преди да родя и хал-хабер си нямах, че раждането е просто прекрасен миг, а от там идват сериозните работи, които пък не търпят ъпгрейд в случай, че пропуснеш главното. И вагината остава в страни, и то не защото не е важна, а защото има нови по-важни неща от нея, а пък тя си е същата.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 478
Имаше тема, в която момичетата твърдяха, че по време на бременността им се увеличил размерът на обувките и така си и останали. newsm78

Да, и аз съм от тези. Дължи се на смъкване на сводовете и задълбочаващ процес на плоскостъпие. А сводовете се смъкват понеже всички ставни връзки в тялото по принцип в края на бременноста се разхлабват - за да се роди бебето по-лесно. Та, повече килограми, наследственост и късно раждане - част от предпоставките за порастване на ходилата. Факт! Но не е чак толкова болка за умиране...
Както казаха момичетата - раждането е само миг...то после започва екшъна, ама това е друга тема  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 1 630
Morgana, ужаааааааас, как да не е болка за умиране, ако ми се уголемят краката повече от това, ще трябва да си правя обувки по поръчка- 41ви- 42ри номер  Mr. Green Mr. Green За сега с 39-40 се оправям  Crazy Crazy А що се отнася за екшъна- да след раждането, но при някои и докато се забременее- питай жените от проблемното. Пази Боже  Praynig Тогава оребрената вагина е най малкия проблем  Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 6 478
Delight, аз бях 40-41...сега съм 42....Обувки само т.нар. унисекс, които имат номерация и след 41-ви. Добре е, че нося предимно спортни обувки, та се справям. Няма как - данък "мама" Wink Wink Wink, но пък съм още по-здраво стъпила на земята Laughing Laughing Laughing

# 69
  • Мнения: 3
аз наистина не разбирам сърказма и подигравателното отно6ение на някои от отговорилите!
в края на краищата всеки е различен и ако за някои раждането и бременността е смисъла на съществуването им, за други това може да е пла6ещо...но това не ги прави по- ло6и подители, и не е проява на егоизъм, а може би проява на неинформираност или зле- информираност( което е разбираемо- четейки написаните коментари)..
аз пък съм 6окирана от тези за които, деформираното и обезформено( заради стрии, целулит, увиснал бюст, "окосмяване по корема",натрупани кг и всеподобни)тяло е нещо естествено с което са се примирили в името на "благословията"да станат майки!.естествено, какаво значение има за тях дали вагината им е раз6ирена в следствие..и какъв ще е секса..ако вобще го има!.
това което мога аз да отговоря на "осмелилата"се да попита:
всичко е строго индивидуално..физиология!но мисля че тялото е в състояние да се възстанови напълно, колкото по млада си- толкова по-скоро! и зависи от личната ти грижа и контрол в разумни граници!.всичко ще си дойде на мястото- когато бременността е факт, компромисите са неизбежни.., и необходими.,но си заслужава да се изживее! това е магия... Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 310
С този прЪвУписТ влезе да ни се накараш?! smile3532
Да ти кажа - не ти се получи. Crazy

# 71
  • Мнения: 3 286
Откъде изровихте пак тази тема hahaha

# 72
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 914
Дори не смея да попитам какво е "лоби подители"... Crazy

# 73
  • Мнения: 7 995
лоши родители  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 478
Аз също мисля ,че за една жена, която не е раждала е нормално да се притеснява за всички промени ,които ще настъпят в тялото й по време и след раждането!
Може би с течение на времето жените гледат по друг начин на този "проблем",но за едно младо момиче си е нормално да се притеснява.
Аз не съм раждала ,но от всичко което чета си правя извода  ,че секса след раждането се
променя - за едни става по-добър ,а за други точно обратното . newsm12

Общи условия

Активация на акаунт