Запитване относно раждането и вагината

  • 27 760
  • 171
  •   1
Отговори
# 90
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
Е слава богу моята не зее.Но на някой зеива там е проблема.Аз правя и упражнения за стягане и айде да не ти обяснявам и да си правя реклама какво мога да правя.
Виж, мен не ме интересува, ако ще да си я научила да плете на една кука.
Имам против обаче да твърдиш, че резултатът винаги е лош, защото това просто не е вярно.

# 91
  • На топло...
  • Мнения: 584
Резултатът е каквото ти е писано. Информация има много, която човек да ползва, за да поправи разни щети, ако му се случат.
Лично при нас стана по-хубаво след раждането. В крайна сметка бременността и раждането са част от жизнения път и "зреенето" на тялото Wink, т.е. нещо съвсем нормално и в никакъв случай задължителмо съсипващо, напротив.

# 92
  • Мнения: 57
След раждането сякаш секса има по завършен вид

# 93
  • София
  • Мнения: 6 477
След раждането сякаш секса има по завършен вид
Да ти кажа достатъчно завършен си ми беше и преди раждането  Wink Wink

# 94
  • Мнения: 1 310
След раждането сякаш секса има по завършен вид
Това ще да е заради оребряването и упражненията против пролапси. Whistling

# 95
  • София
  • Мнения: 6 477
След раждането сякаш секса има по завършен вид
Това ще да е заради оребряването и упражненията против пролапси. Whistling
Пипи, то оребряването отива на кино след раждането...може би е заради липсата на оребряване?  newsm78

# 96
  • Мнения: 1 310
Аха, значи липсата на оребряване на последния етаж е причината за всички мъки и страдания... Whistling

# 97
  • Мнения: 478
С тая тема много ме замислихте, не ми беше хрумвало да питам приятеля ми има ли разлика в секса...Определено ще го запитам да видим дали не съм се повредила нещо...Иначе аз раждах нормално и след това ми се струва, че съм по-тясна а не по-широка ама може и да си въобразявам...Иначе преди да забременея най-много се притеснявах да не стана необратимо дебела...За вагината си мислех че ще се разхлабят нещата все пак цял човек излиза от там и се бях примирила, пък аз и без това си вървя леко тясна Simple Smile

# 98
  • Мнения: 5
Няма как след едно нормално раждане да твърдите,че не усещате  някаква промяна там долу.Промяна ИМА колкото и да не искаме .Да, въстановява се но не на 100% хайде да не се заблуждаваме а тези които твърдят,че са се въстановили напълно признавам ги за свръхчовеци.Не стига ,че се разширява ами и стените на влагалището са по меки .

# 99
  • Мнения: X
е в крайна сметка и да има промяна, и да няма - кво толкова  newsm78 ако си със същия мъж - ок, ще му е странно, може би повече ще му харесва, може би не - ще свикне.. ако след време си с друг мъж.. много пък ще знае ква си била преди това  Mr. Green не виждам толкова драма.. + това всяка жена си е индивидуална, това че при някои има промяна, а при други не, не би трябвало да ни учудва  Peace

# 100
  • Мнения: 403
да се включа и аз по темата   Grinning
Още като бях бременна с първото ми дете говорихме за бременността и раждането с един човечец, с който сме в една компания по някога, та неговия коментар относно раждането дали секцио или нормално раждане беше "Естествено, че секциото е по-добрия вариант, едно хубаво нещо ще има жената и да го развали с това раждане..." Коментара му беше груб и обиден, както и много глупав, но кой знае как разсъждава приятеля на авторката, ако и той мисли по този начин може да й го е втълпил по някакъв начин и за това така да се притеснява за вагината си. Аз също се бях замислила дали на 100 % се свива след раждане, но в последствие разбрах, че проблема в секса /проблем е силно казано/ не идва от това дали има промяна в тялото на жената, а в съсвем друга насока. Честно да ви кажа хич, ама хич не ми е до секс, щом бебето заспи искам и аз да спя  Embarassed Умората е толкова много, че просто нямам силици за иначе любимите ми от преди това ласки и всичко покрай секса  Rolling Eyes


Няма как след едно нормално раждане да твърдите,че не усещате  някаква промяна там долу.Промяна ИМА колкото и да не искаме .Да, въстановява се но не на 100% хайде да не се заблуждаваме а тези които твърдят,че са се въстановили напълно признавам ги за свръхчовеци.Не стига ,че се разширява ами и стените на влагалището са по меки .

По принцип стенита на влагалището си омекват и отъняват и с напредване на възрастта, това е неизбежно така или иначе. Дори след изтъняването им учените твърдят, че тогава секса става още по-добър понеже така по лесно се достига до G-точката, която е ВЪВ стената.
А иначе като усещане не намирам никаква, ама никава разлика от преди, мъжа ми може и да  намира разлика, но според мен всичко си е същото...

# 101
  • Мнения: 227
Няма как след едно нормално раждане да твърдите,че не усещате  някаква промяна там долу.Промяна ИМА колкото и да не искаме .Да, въстановява се но не на 100% хайде да не се заблуждаваме а тези които твърдят,че са се въстановили напълно признавам ги за свръхчовеци.Не стига ,че се разширява ами и стените на влагалището са по меки .

Зависи - след нормално раждане аз имах 2-3 шева, с които докторката ми каза, че няма да има разлика "преди" и "след", *(оказа се права) така, че донякъде си зависи и от доктора ти, според мен.  Hug

# 102
  • Мнения: 57
Разликата в усещанията ,не би трябвало да правят една връзка .Ако това е нещото което наклонява везните жалко.

# 103
  • Мнения: 1 340
Не лъжете жената - разбира се, че промяна има, даже след секцио вагината се уголемява многократно. Истината е, че след раждане мъжете спират секса изцяло с жените си - просто защото то не е секс след всички тези разширения и оребрения . Защо мислиш в арабския свят мъжете имат по много жени?!

# 104
  • Мнения: 15 379
...даже след секцио вагината се уголемява многократно.

 Shocked, не думай!
Как става това?

Моята вагина си е същата след секциото, аз поне разлика не намирам. Хем бях с пролапс на едната влагалищна стена, защото бебето беше едро, а матката и вътрешният таз много малки.

Общи условия

Активация на акаунт