Запитване относно раждането и вагината

  • 27 755
  • 171
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 117
Момичета,ако вагината се променя,то май анусът не се променя,така че една тясна дупка за удоволствия си остава,а и след като масово жените имат до ден днешен повече от едно дете и след нормално раждане,а и до ден днешен то в повечето случай е резултат на естествено осеменяване,значи положението не е толкова трагично...или трябва да благодарим на благотворното действие на алкохола Wine Glass,който прави и най-грозното красиво  Joy

# 166
  • София
  • Мнения: 3 092
Момичета,ако вагината се променя,то май анусът не се променя,така че една тясна дупка за удоволствия си остава,а и след като масово жените имат до ден днешен повече от едно дете и след нормално раждане,а и до ден днешен то в повечето случай е резултат на естествено осеменяване,значи положението не е толкова трагично...или трябва да благодарим на благотворното действие на алкохола Wine Glass,който прави и най-грозното красиво  Joy

Ах, това беше добро  Laughing Hug

# 167
  • София
  • Мнения: 117
Maidenly  Hug 10x bowuu И да няма пари за операция за стягане Confused ... за ракия за отскок  Blush винаги ще се намерят Party

# 168
  • Мнения: X
ние днес се престрашихме с мъжо за първи път след раждането..казва, че съм си същата  Mr. Green за добро или за лошо  hahaha hahaha

# 169
  • София
  • Мнения: 117
beauty_,живот и здраве и мен ме чака раждане след 3 месеца и се надявам да е нормално,повече от нормално е след възстановителния период независимо промените и типа на раждане и възбудата и удоволствието при секса да се върне,психонагласата е също много важна.

# 170
  • Мнения: X
Gloria, ми да ти кажа аз имах усложнения след раждането (т.е. още имам) - как са ме зашили един Господ знае и още ме боли епизиотомията..ходих три пъти при различни доктори и се оказа, че имам мъртво месо вътре..което сега се опитвам да лекувам с глобули и ако не стане се обгаря  Sick и щом при положение, че по принцип ме боля - секса беше ок - значи като се възстановиш, ако всичко е наред и без усложнения - ти пожелавам да е същото  Sunglasses

# 171
  • София
  • Мнения: 117
beauty_ ,дано  Hug ,някой имат късмет и при първо раждане,както ще е при мен без нито един шев,но си зависи от много неща.Ти също се оправяй бързо,дискомфортът да изчезне скоро  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт