Търся/предлагам аватар/подпис!

  • 420 796
  • 11 260
  •   1
Отговори
# 11 205
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
И аз се върнах назад да видя какво става, и е факт, че голяма част от предложенията вече са премахнати. Освен това в началото преобладават единични картинки, много от тях са комбинирани вече в последствие. Незнам, но това с единичните картинки ми се струва безмислено, вярно че някой си е играл да ги търси, но те лесно се намират в интернет. Според мен трябва да се придържаме към комбинациите главно.  Peace

# 11 206
  • Мнения: leet
Момичета, пускайте нова тема с ограничения и това е! Махнете се с това броене, който иска ще си влиза в тая тема и ще си рови. Тежък и излишен труд е. Съгласна съм да се ограничи до 5 комбинации на ден за предлагане. 2 за прибиране. Всички по-стари сме полагали труд от началото на темата, но не ми пречи моите невзети да останат в небитието. Но и другите да кажат.

# 11 207
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, пускайте нова тема с ограничения и това е! Махнете се с това броене, който иска ще си влиза в тая тема и ще си рови. Тежък и излишен труд е. Съгласна съм да се ограничи до 5 комбинации на ден за предлагане. 2 за прибиране. Всички по-стари сме полагали труд от началото на темата, но не ми пречи моите невзети да останат в небитието. Но и другите да кажат.

  202uu

# 11 208
  • Мнения: 1 165
Момичета включвам се и аз в търсенето!
Ах да ми бяхте каззали вчера снощи до два посреднощ с рових да си търся картинки!
Аз само мога да предложа всички ние които търсим като ги съберем да ги пуснем тук в старата тема ,да се вземе което се хареса,да се каже което е носено(защото със сигорност ще има и такива)и после който се наеме с новата тема,да сложи само невзетите и неносени.
А може да се разберем ,ако ви допада идеята ,напрмер в един час горе долу да ги пуснем,за да не се разпръснат пак между коментарите!
Докато пиша май ще отпадне ровенето,но и аз така като нов заплянко в темата ще чакам да рeшите и съм насреща да помогна!
И е така първите страnици липсват кaртинки,но около страници 500-600 например е пълнооооо

# 11 209
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Клю,има резон в думите ти.
Това обаче,че се запазват комбинации не бива да се приема като нещо ограничително.Всеки има различен момент в който иска да се ''преоблече'' с дадени дрешки и ако нещо му хареса не виждам лошо да го запази за по късен етап.Разбира се,не да да се пуснат 10 предложения и един потребител да иска 8 от тях за него....Умереност и разбиране е ключовата дума!

Колкото до  повторенията няма как да се избегне-не всеки може и е длъжен да помни кой с какво е бил.
Но пък има момичета които дълго време са носили дадена комбинация и с времето пак обичат да си я слагат.
Хубаво да има толеранс за това  Peace
Може би трябва да се обърне внимание на непрекъснато напомняне:това съм го предлагала;това съм го носила и т.н
Аз още в началото се съобразих с неписаните правила в темата и се старая да съм съобразителна:едни държат да са индивидуални,за други носена комбинация не е проблем.
Но пък няма как да наложиш на някого ''Махни тази картинка,щото видиш ли аз отдавна я имам в архива си и ще я нося когато реша или когато и намеря подходяща комбинация"...... Crazy
Звучи много объркано,но съм сигурна,че ще се вземе най-доброто решение и темата ще запази своята автентичност и хубост  Hug
Не случайно дамите в Аватарната тема спечелиха своя приз  миналата година   bouquet
Хубав и слънчев ден на всички   Hug
 

# 11 210
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз за това призовах аватарките да се изкажат,щото верен бая труд си е ровенето Peace
Значи последно само правим нова тема и изясняваме напълно правилата,а ако вече някой има желание да рови за нещо друго идва в тая тема  Peace

# 11 211
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ми както кажете! Ако искате -- каквото било, било в тази тема. Заключваме и толкоз! В новата вече ще се постараем за по-голяма прегледност и подреденост. Peace



# 11 212
  • Мнения: 14 473
Аз за това призовах аватарките да се изкажат,щото верен бая труд си е ровенето Peace
Значи последно само правим нова тема и изясняваме напълно правилата,а ако вече някой има желание да рови за нещо друго идва в тая тема  Peace

  202uu

# 11 213
  • Мнения: 2 197
Както кажете PeaceТогава да пуска някой темата,да напише правилата да се знае-примерно до 10 предложения на ден и най-много 2 могат да се вземат от друг потребител на ден...Невзетите се прибират и т.н.Правилно ли съм разбрала??? Thinking Thinking Thinking

# 11 214
  • Мнения: 1 165
Както ви писах по-горе снощи доста се рових и това си открих и сглобих,може ли да ми кажете кое е свободно да си го пребера!
Последна молба в темата и с нетърпение ще чакам новата! Peace
Скрит текст:
1.  

3.

4.

5.

Последна редакция: чт, 25 апр 2013, 13:32 от ~Artemis~

# 11 215
  • Мнения: 14 473
Страхотни са!
На 2 аватарът е носен и то от две -е не едновременно де Joy Joy Joy

# 11 216
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Първото е мое предложение. Мисля, че никой не го взе. Второто и то е мое, но после мярках аватара на някого. От третото подписа със сигурност съм го предлагала, но аватара нещо ми убягва на паметта, но може и така да съм ги съчетала, забравям и аз вече.

# 11 217
  • Мнения: leet
Тая Акаша Joy Като я видя в тая тема да пише след мен и зле ми става Joy . Знам че ще каже, че съм постнала нещо използвано.

# 11 218
  • Мнения: 2 197
А ще има ли възможност,ако все пак реша да се върна назад и съм сигурна за някоя комбинация,че не е запазена да копирам предложенията в новата тема?

# 11 219
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз пък си мисля,че 4 аватар го разхождаше Плами,но може и да греша с червенокоската...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт