Черноморец 2012, част 1

  • 84 333
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
И аз тук Grinning Отново ще сме в Черноморец.

Споделете предвижда ли се вдигане на цените на нощувките?

Някой да е бил във вила Стаматови миналото лято? Моля за отзиви.

# 16
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Искам да питам за мнения за:
1. семеен хотел Авалон
2.Къща Ния

# 17
  • Мнения: 1 796
Искам да питам за мнения за:
1. семеен хотел Авалон
2.Къща Ния

Aвалон и Ния са в един двор. За Авалон не мога да кажа, не съм го виждала, как изглежда отвътре, но на нас в Ния ни хареса много. Новичко, чистичко, ненатрапващи се хазяи...

# 18
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
А стаите големи ли са? Може ли да се сложиш детско легло

# 19
  • Мнения: 1 796
Ние бяхме с детска кошара. Поне нашата беше достатъчно голяма.

# 20
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Мерси за информацията май ние ще почиваме при тях тази година. От миналата съм им хвърлила око ама ходихме в самостоятелни стаи Левтерови мога да каже че сме доволни

# 21
  • Мнения: 124
Запис и от мен! Мога да дам информация за Бел и Камелия, а тези дни получих добри отзиви и за Ралеви от една позната, аз обаче не съм била там. Надявам се и тази година животиздраве да успея да се добера до моренцето, дано ме пуснат отпускааа. Приемам идеи за хотелчета или квартири близо до автогарата или до къмпинг черноморец, без кола съм и ще се ходи пеша, но централния плаж е ад за мен - поне миналата година беше така Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 540
Аз пуснах запитване за Ния - до сега (2 дни) нищо...

# 23
  • Мнения: 6 710
Какво те интересува за Ния?

# 24
  • Мнения: 1 540
Какво те интересува за Ния?

Цени, има ли паркинг, близо ли е до плажа (това последното го няма в запитването  Wink )
Интересуват ме и дали 3 годишно дете се таксува.

# 25
  • Мнения: 6 710
Ето линк към страницата им, там можеш да видиш цени, но не знам дали са актуализирани:

http://pochivka.bg/o-15060-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_ … D0%BD%D0%B8%D1%8F

Според мен трябва да звъниш по телефона и директно да питаш каквото те интересува, иначе специален паркинг няма, паркира се пред къщата.

# 26
  • Мнения: 1 796
Пред къщата паркирахме и отстрани пред кафенето имаше 4-5 парко места. Дъщеря ми беше на 2,5г, не са я таксували. До централния плаж е на около 10 минути пеш, ние предпочитахме плажа на Градина.

# 27
  • Мнения: 436
Mischenceto, разкажи за Камелия, моля Simple Smile
По-специално - има ли заведения наблизо и шумно ли е. Има ли климатици...

# 28
  • Мнения: 711
След толкова търсене май ние пак ще сме си в "Роза". И аз мислех за хотел Гардън ли как беше, но нямат Ол инклузив, а с бебето не ми се ще все да мисля къде да ядем. А и като сме минавали от там по пътя за Градина виждам, че все е лудница. От друга страна ме блазни детския басейн с пързалката, защото малкия ще се спука от кеф там.  Laughing Имам още малко време да реша и се надявам да не са пълни докато се наканя. Ние мислим да почиваме 1 седмица - първата седмица на юли.

# 29
  • Мнения: 711
Здравейте! Ние няколко години отсядахме във Вила Камелия, но тази година решихме да сменим. Резервирали сме апартамент в Garden Beach. Ако някой има отзиви за хотела да пише.

http://www.hotelgardenbeach.com/index.html

Извинявам се, че пускам пост след пост.

Нали това е хотела по черния път към Градина? Гледам, че пише Созопол и нещо се обърках. Сега и аз пуснах запитване за там, пък да видим. Може и да се пробваме да сме без ОИ.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт