Окръжна болница - Варна -тема 4

  • 79 882
  • 781
  •   1
Отговори
# 60
  • в рaя
  • Мнения: 233
Да, може. Аз сложих например 5 памперса, 5 чаршафа и 1 пакет лигнин.

# 61
  • Мнения: 63
благодаря ти, тупурче.   bouquet

# 62
  • Мнения: 96
Здравейте момичета! Вчера се прибрахме вкъщи след раждане в Окръжна болница. На всички, които предстои да раждат там искам да пожелая леко раждане и да останат със същите добри впечатления както мен. Изключително доволна съм както от лекарите и акушерките, така и от неонатолозите. Не знам каква е тази паника, че детските били отвратителни. Аз лошо отношение не видях от никой от персонала. Вярно, че в родилното са малко по-отзивчиви, но и детските не отказват помощ. Бих искала да ви посъветвам да не вярвате на всичко написано и да не се настройвате негативно. Всички са толкова всеотдайни и старателни. От вас се иска единствено да питате и да спазвате указанията, които ви дават. Всеки ден минава консултант по кърмене - много любезна и отзивчива. Отделно акушерките също много помагат със съвети. Благодарение на тяхната помощ успешно закърмих бебето, макар, че в началото са давали адаптирано мляко с шише и вече няколко дни се кърмим без никакъв проблем и болка. Просто трябва да си упорит и старателен.
Бебетата са при майките през цялото време. Вземат ги само сутрин за баня и визитация и след това ги вземат в 24 ч. и ги връщат в 6 ч. Условията са добри, все пак това не е хотел.
Леко раждане и здрави бебенца на всички!

# 63
# 64
  • Мнения: 72
Bad Dady благодаря за инфото  Hug Дано нещата са се пооправили.
На теб и малкото ти съкровище пожелавам много здраве и бързо възстановяване!

# 65
  • Мнения: 77
здравейте,аз вчера ходих на този ден на отворените врати в окръжна болница... доволна останах -в смисъл наистина акушерката ни отговори на всички тъпи въпроси които зададохме, обстановката беше ок както казваш това е болница не е хотел. но това което ме притесни и ми се наби в главата е ,че немат на разположение анестезиолог 24 часа ... ами ако се наложи спешно секцио??? какво ще ме правят там??? все още съм с две ръце за окръжна болница ,но това малко ме притеснява...  второ раджане ще ми е и се надявам да мине бързо и да няма усложнения...

# 66
  • Мнения: 77
извинявам се за правописните грешки.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 67
  • Варна
  • Мнения: 190
savina1096, аз първия път бях по спешност и изчакахме анестезиолог от Кардиология! /10-на минутки/.  Не се притеснявай! Леко раждане и здраво бебче!   bouquet

# 68
  • Мнения: 77
малко ме успокои... благодаря ти... в колко часа ти направиха твоето секцио...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 190
В 16,45ч. Simple Smile Няма за какво да се притесняваш, наистина!   bouquet

# 70
  • Мнения: 77
  bouquet благодаря ти... вече с три ръце съм за окръжна... лека вечер...

# 71
  • Мнения: 142
И аз родих със спешно секцио, така, че споко Simple Smile Леко раждане и бързо възстановяване!
Здравейте момичета! Вчера се прибрахме вкъщи след раждане в Окръжна болница. На всички, които предстои да раждат там искам да пожелая леко раждане и да останат със същите добри впечатления както мен. Изключително доволна съм както от лекарите и акушерките, така и от неонатолозите. Не знам каква е тази паника, че детските били отвратителни. Аз лошо отношение не видях от никой от персонала. Вярно, че в родилното са малко по-отзивчиви, но и детските не отказват помощ. Бих искала да ви посъветвам да не вярвате на всичко написано и да не се настройвате негативно. Всички са толкова всеотдайни и старателни. От вас се иска единствено да питате и да спазвате указанията, които ви дават. Всеки ден минава консултант по кърмене - много любезна и отзивчива. Отделно акушерките също много помагат със съвети. Благодарение на тяхната помощ успешно закърмих бебето, макар, че в началото са давали адаптирано мляко с шише и вече няколко дни се кърмим без никакъв проблем и болка. Просто трябва да си упорит и старателен.
Бебетата са при майките през цялото време. Вземат ги само сутрин за баня и визитация и след това ги вземат в 24 ч. и ги връщат в 6 ч. Условията са добри, все пак това не е хотел.
Леко раждане и здрави бебенца на всички!


Значи може би, евентуално някой от неонатолозите е чел коментарите тук. Прекрасно е, че при вас нещата са се случили по  най - добрият начин. И ми се ще при все повече родилки да бъде така от тук нататък. Много са майките като мен, които са си напатили от негативно отношение на неонатолозите, но по коментарите тук забелязвам, че има раздвижване в положителна насока. Ха дано!

# 72
  • Мнения: 77
и ние на това се надяваме... в крайна сметка си плащаме по един или друг начин( платено или с осигуровки)...
благомира каква упоика ползваха при секциото ти и питаха ли те каква искаш???

# 73
  • Варна
  • Мнения: 190
savina1096, с пълна упойка бях! май нямаш право на избор, никой не ме е питал.Там май само пълна упойка практикуват. Не съм чувала за спинална или епидурална в окръжна.

# 74
  • Мнения: 63
и ние на това се надяваме... в крайна сметка си плащаме по един или друг начин( платено или с осигуровки)...
благомира каква упоика ползваха при секциото ти и питаха ли те каква искаш???

здравей, има вариант, освен за пълната и за спинална или епидурална, но не мога да се сетя коя от двете. Веднъж, ходих на отв.врати и ст.акушерка, коментира единия вид, но с/у заплащане.

Общи условия

Активация на акаунт