Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Честит 8ми март, мили мами! Flowers Bouquet

Честит Рожден Ден на Ема! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов, късмет, много сбъднати мечти и най-сладката бебка през юли! newsm59

Вчера много се запалих по количката Mutsy, публикувана от Нувель Ваг. Бих искала да помоля мама Рая Blush(като гуру в областа на количките) да и направи "разбор", а разбира се и всички останали, които имат някаква информация за тези колички http://www.slunce-bg.com/product/225/mutsy-4-rider-team-green.html да споделят. Защото на мен освен, че ми харесва външния и вид, нищо не ми говори откъм функционалност, практичност и удобство за бебето. newsm78
Слънчев и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 732
Честит празник !Да сте много здрави и обичани!
ЧРД Ема -на много хубав ден си се родила Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ   8  МАРТ!
На всички  мами-бъдещи и настоящи много радост и по-малко тревоги:)

# 18
  • Мнения: 11
Благодаря Ви момичета!  Hug Най- важното е за сме живи и здрави, а другото сами ще си го постигнем, достатъчно силни и борбени сме  Heart Eyes
Мелина аз също  Joy се захласнах по тази количка и в събота тръгвам да обиколя магазините за да я открия и да я видя на живо. На добра цена е, пък и е супер лека, но ще чакаме мнението на Мами Рая!

# 19
  • Мнения: 0
Честит Празник мили мами-бъдете много здрави,обичани и добри!!! newsm51

Честит Рожден Ден на Ема smile3525


А ако има някоя каято не се чувства дабре-физически или психически,ако си мислите ,че сме дебели и непревлекателни-недейте-сега сме най красиви,защото носим чудото на живота в нас!!!
На всички ни  предстой да изживеем най прекрасните празници-заменям и най луксозния букет за китка кокичета с къси и неравни дръжки поднесена с най искренното ,,обичам те мамо,,

Весел празник на всички!!!

# 20
  • Мнения: 32
Добро утро милички  Hug
 
Честит празник!Бъдете много обичани,щастливи и горди майки и любими  Hug


Ема Честит рожден ден,мила!Пожелавам ти много здраве,не само на теб,а и на цялото ти семейство.Да гледате винаги в една посока,да се обичате и подкрепяте.И юли месец най-хубавия подарък!!!

капкатр честити сини гащета  Hug
дед честити розови гащи  Hug

Хубав ден! Много,много усмивки    bouquet

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честит 8-ми март, бъдете живи и здрави и много обичани  smile3525, а на теб Ема  newsm59 nbirthday newsm59, родила си се на празник, пожелавам ти животът ти да е един безкраен празник  Hug

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 09:40 от roxanna

# 22
  • Мнения: 6
Здравей, Мелина_3, радвам се че си харесала моята количка. Изпращам ви сайта на официалния вносител за БГ, виждам че има много нови модели, отстъпка и промоции за стари колекции. http://www.vitodesimone.com/, http://www.youtube.com/watch?v=uHjjo1aAOpM .
/малко е скъпа, но си заслужава - живот и здраве смятам и третото дете да го извозя с нея  Simple Smile/

Относно Mutsy, излиза според мен много скъпа комбинация - седалка+сенник, допълнително за кош за новородено, допълнително се плаща и за багажник. А и тези гуми, ако се помпат.... Моя съвет е да се спреш на нещо друго.

Усмихнат ден!

# 23
  • Мнения: 307
Да се цопна в новата темичка Grinning
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МОМИЧЕТА!

# 24
  • Мнения: 7 987
Честит празник и от мен! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
Честит празник и от мен момичета!Бъдете живи,здрави,вечно щастливи,обичани и обичащи.
Аз снощи бях на ФМ при доц.Балев ,всичко е ок с бебчето сърце,клапи,кости,гръбначен стълб,бъбреци и т.н отговаря си за възрастта тежи 370 гр.,пишока е 8.7мм  Laughing.Вече чааак 30 седм.сме при него.
Весело изкарване на празника и още веднъж бъдете щастливи.   bouquet   bouquet   bouquet

# 26
  • Мнения: 16
Честит празник мили момичета Heart Eyes   bouquet и честит рожден ден Ема Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 110
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички и от мен! Много здраве, късмет и много положителни емоции!

Ема,  nbirthday

Днес, за празника, съм на ФМ, така че стискайте ми палци всичко да е наред!

# 28
  • Мнения: 669
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ, МИЛИ МАМЧЕТА!
Бъдете все така истински и обичани жени, настоящи и бъдещи майки   bouquet

Ema08 Честит Рожден Ден! Тъй като си се родила в един прекрасен ден, надявам се положителната енергия която той самия носи, винаги да ти носи късмет, любов и щастие. И най-прекрасното създание през месец Юли!

Момичета, благодаря Ви, че се спряхте на моето предложението за заглавие   bouquet
kapkatr радвам се за добрите резултати от ФМ и честит син щъркел  Hug
ded и за теб се радвам за добре преминалата ФМ и честита малка принцеска  Hug
mama na Vladi и ти носиш добри резултати от ФМ, браво на всички ви Hug
Snej_83 силно стиснати палчета от мен  fingerscrossed

И в началото на темичката искам да дам още три предложения за заглавия, ако мога да помоля да ги добавите на първа страничка, мерси предварително  Blush
1. Юлски бебоци-малки мушмороци, ритничета раздават и мама умиляват.
2. Вън пеят весели врабчета,а ние чакаме юлски момичета и момчета.
3. Ритниче тук-ритниче там, юлско мъниче е в маминия корем голям.
мисля, че този път съобразих дължината, за да може да се впише цялото заглавие

Лек и успешен ден, изпълнен с безкрай приятни изненади и емоции!!!  bouquet

# 29
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Хоп и в новата темичка! Честит празник, мили дами, бъдещи и вече настоящи мами!
Честит рожден ден, Ема! Един много хубав двоен празник ти пожелавам днес! Да си мноого усмихната и щастлива!  Hug  bouquet
Сега ще попрочета назад и ще пиша после..че изпуснах края нещо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт