много активно бебе - да споделят сродните души

  • 5 435
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Moят син също беше много активен... не спря да рита и да блъска. Спомням си само 2-3 дни от бременността ми, когато не го усещах непрекъснато.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
благодаря момичета  Hug
всъщност аз имам изследвания пускани в 9г.с. и повече нищо....на 14.03. съм на ЖК и предполагам, че ще ми пуснат отново -не се и чувствам добре ...не съм качила много килограми ,а адски се изморявам и запъхтявам, та ме заинтригува това с хемоглобина ....
Иначе въпросният доплер, докторката каза, че е добре да се повтори 24г.с. и ще видим  моят доктор какво ще каже ....

# 17
  • Мнения: 30
Здравейте момичета на мен ми е първа бременност , чакаме момиче няма ден , няма нощ постоянно рита наистина се чудя кога спи... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 309
Това с хемоглобина ... не ми се вярва много-много.Моят винаги е бил над 130 без медикаменти , просто си беше такъв . Дъщеря ми беше лудетина в корема ми -  правеше лупинги и имах чувството,че ще отиде на гърба ми , ако може ... Откак се е родила е доста жилава .Баткото не го усещах толкова много , преди да се роди , но пак си е палаво детенце и вечно е в "разход"...

# 19
  • Мнения: 66
Това с хемоглобина ... не ми се вярва много-много.Моят винаги е бил над 130 без медикаменти , просто си беше такъв . Дъщеря ми беше лудетина в корема ми -  правеше лупинги и имах чувството,че ще отиде на гърба ми , ако може ... Откак се е родила е доста жилава .Баткото не го усещах толкова много , преди да се роди , но пак си е палаво детенце и вечно е в "разход"...

Чукай на дърво да не ти се случва.Защото като ми казаха че от ниския хемоглобин бебето страда от недостиг на кислород и ми пречерня пред очите.Смело мога да твърдя че сега на бебето движенията са много по спокойни.Аз писах че НЕ при всички е така,но чак да не ти се вярва....повярвай ми.

# 20
  • Мнения: 2 732
Цвети ,а колко ти беше хемоглобина като ти изписаха желязо newsm78?

# 21
  • Мнения: 66
Цвети ,а колко ти беше хемоглобина като ти изписаха желязо newsm78?
Беше 100-102,докато не ми нацелиха точните лекарства.Пиех и не се вдигаше.Изпратиха ме на хематолог и той реши проблема.Искам да кажа че този проблем не за подценяване.

# 22
  • Мнения: 3 794
Тикве, Габи направо не ми даваше мира от един момент нататък. Ядях права или полулегнала. Последните седмици 'спях' на дивана подпряна с възглавници  Laughing Буташе, риткаше и си правеше гимнастика по всяко време, а за финал понякога хълцаше по 20 мин  Laughing

# 23
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
По-добре така, отколкото да не мърда и да се притесняваш.

Точно. Дъщеря ми беше много скокойна и можеше не я усетя с часове. Няма да ти казвам колко пъти съм изпадала в паника, че нещо не е наред и тичах към болницата да проверят. Когато се роди, обаче, направо ми спря тока.  Crazy
Лека бременност!

# 24
  • Мнения: 1 800
Тиквичке, и моята бебка много рита, корема ми е постоянно в движение. На прегледите с ултразвук, доктора се вижда в чудо докато успее да й измери каквото е необходимо. Винаги казва, че е страшно активно бебе, а като се роди по характер ще е "чудо" - шегува се надявам се.

# 25
  • varna
  • Мнения: 20
Синът ми беше най-кроткото бебе през цялата бременност -само подритваше от време на време и даже до края си остана седалищен не се е и обръщал но след като се роди  беше най ококореното и любопитно бебе.Идо сега вече на 4 месеца е много активен -рита с крака .мъчи се да пълзи  вечно иска да е изправен и да опознава всичко наоколо.

# 26
  • Мнения: 76
Аз съм в средата на седми месец и моето съкровище по цял ден и нощ си дивее. Даже се притеснявах, че нещо не му е удобно и го притискам, но на последната фетална морфология премляскваше доволно и се усмихваше  Heart Eyes То няма и на кой да се метне спокоен.  Grinning

# 27
  • Мнения: 334
Първо да Ви честитя празника мили момичета с пожелание да сте много щастливи   bouquet  bouquet  bouquet

моето притеснение е това- според докторите ще имам момиченце ,което е прекрасно ,но аз определено доста се тревожа заради това ,че госпожицата е много активна ..... много рита ....подскача .... отворя ли очи тя се обажда....легна ли да чета нещо също ....просто се чудя кога спи....Преди месец всичко беше наред и на доплера ,но нещо ми е напрагнато.Сина ми беше спокоен ,а това бебоче направо ме изумява .....Ако и като се роди е така определено ще стигна мечтаните 55кг.


От личния ми гинеколог знам, че повишената активност на плода както и обраното не е добре и трябва да се обърнеш към специалист да огледа добре бебето.
Прави ли ФМ?
Дано всичко е наред  Hug

# 28
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
правих ФМ .... казват ,че тя е добре .... - мъжо преди малко се стресна чак, така подскочи беба ......и така подскача ,та ме боли все едно ме опъва на моменти ...
ще отида аз при още един доктор .....
успокоявам се ,че 3-ма са ме гледали ама  ми е ненормално това  Tired

# 29
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Риташе,блъскаше,къртеше  LaughingПостоянно от корема ми се издаваха  лакти и коленца.Имах чувството,че ще ми разкъса корема и ще излезе като по филм на ужасите  Joy Роди се и си е същото шиленце  Joy Проблеми през бременността не съм имала.,хемоглобина ми си беше в норма.

Общи условия

Активация на акаунт