Мами в САЩ и Канада какво давате за запичане на бебетата?

  • 1 241
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
В момента, в който и аз започнах да давам каша, запека стана ужесен. Пробвах и круши и сок от сливи, но нямаше резултат. Единствено пюрето от сини сливи подейства. Давах му по няколко лъжички преди обедното хранене.

# 16
  • Мнения: 563
В темата Кърмене и захранване изчетох всичко за проблемите с запичането, но искам да попитам в САЩ/Канада дали има някакви специални сиропи или чайчета които мога да дам на моя син.

Той бе само на кърма, но като пробвах преди 2 седмици да добавя формула (Нестле) и спря да ака. Също пробвах да го захраня с оризова каша, но няма да продължавам - най много да пробвам с овесена.

Има ли някакви специални продукти които сте ползвали тук в чужбина, защото чайчетата които ги има в БГ ги няма при нас Sad Какво сте правили като сте имали моя проблем?

Благодаря предварително
 

Минахме през същото- смени формулата с някоя с по-ниско съдържание на желязо. При моят син работеше Нестле, а започнахме с Дуфалак. Сините сливи със сигурност действат, но не знам подходящи ли са за възрастта на твоето дете.

# 17
  • Мнения: 4 390

Минахме през същото- смени формулата с някоя с по-ниско съдържание на желязо. При моят син работеше Нестле, а започнахме с Дуфалак. Сините сливи със сигурност действат, но не знам подходящи ли са за възрастта на твоето дете.
С Дуфалак или с Енфалак? newsm78

# 18
  • Мнения: 280
Ами и аз от други мами знам че минават на Нестле като имат проблем с запичането от формулата .... Но аз сам дала само 4-5 хранения с Нестле - нали уж се изчаква малко преди да се премине на друга формула?
Купила съм Симилак и Енфамил също но незнам да сменям ли? Като беше на 1 седмица дохранвах малко с Симилак и пак се запече много. Т.е. не акаше по няколко дена, но като се изака накрая беше рядко.

А иначе сока от сини сливи е на Гербер смесен е с сок от ябълка.

Сега се чудя дали да не му дам сварен сладък картоф? Той разхлабващо ли действа?

# 19
  • Мнения: 563
Цитат
С Дуфалак или с Енфалак? newsm78
Цитат

уппппппс, Енфалак Embarassed
мерси Дивианка, неволна грешка Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 7 837
Сладкият картоф мисля че запичаше, но не съм абсолютно сигурна  newsm78

maneto, правиш ли и масаж на коремчето. Това също помага понякога. Тук педито ми показа един, от който същото имаше ефект - почукваш лекичко с два пръста в кръг на разстояние 5 см. около пъпчето.

# 21
  • Мнения: 280
Правя масажи и каране на колело, но май не помагат Sad

Давах му днес сладък картоф, а предните 2 дена сурова пасирана ябълка. Сега ме е страх да му дам веднага круша, защото нали трябва да се изчака няколко дена преди да се предложи нова храна?

Плодовете като се дават за захранване в началото сурови може ли или трябва и тях да ги варя? Казаха ми че само сурови действали за разхлабване .......?

# 22
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Аз на няколко пъти давах по 2 чаени лъжички сок от круша и имаше ефект. Това на току що навършени 4-ри месеца и запечени в резултат от захранване с оризова каша.

Общи условия

Активация на акаунт