Cлед неуспеха - да отпуснем душата

  • 28 989
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 995
Ейййй чакайте бе мацки къде започнахте без мене  running running running

водим с една обиколка

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
абе снимката не е приятна, хич даже. аз такава болка не съм изпитвала, а съм държалива

издържаш ама на  beer2 beer2

# 17
  • Мнения: 17 995
Имам снимка..няма проблем и двете са проходими. Просто толкова пък нищо да не става толкова години и смяна на лекари и държави и никой не открива нищо нередно а негативните опити си продължават и си се трупат

а мъжът как е

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Имам снимка..няма проблем и двете са проходими. Просто толкова пък нищо да не става толкова години и смяна на лекари и държави и никой не открива нищо нередно а негативните опити си продължават и си се трупат

а мъжът как е

ай стига ма Вико и на мъжът на Крикето око хвърли  smile3555 smile3555 smile3555

# 19
  • Мнения: 17 995
е къ мислиш. то разнообразие трябва да има. вица знаеш ли го: "Старо" семейство. пибира се мъжа и от вратата за краката. става, отива до кухнята, връща се и аре втори път. свършва, става, отива до кухнята, връща се и така 5 пъти. жената щастлива, ама решила да види що пък всеки път ходи в кухнята. след поредния път, тръгва след мъжа и го вижда в кухнята, удря си главата в касата на вратата и вика "чужда е, майка й да............, чужда е"

# 20
  • София
  • Мнения: 16 691
Kriki, само големия се вижда на УЗД, като е малък май не се вижда....
Ти в кой клиники ходи?
Вико, то май боли толкова само като са запушени...знам, че е гадна работа, ама едва ли е по-зле от лапарото.....

# 21
  • София
  • Мнения: 16 691
е къ мислиш. то разнообразие трябва да има. вица знаеш ли го: "Старо" семейство. пибира се мъжа и от вратата за краката. става, отива до кухнята, връща се и аре втори път. свършва, става, отива до кухнята, връща се и така 5 пъти. жената щастлива, ама решила да види що пък всеки път ходи в кухнята. след поредния път, тръгва след мъжа и го вижда в кухнята, удря си главата в касата на вратата и вика "чужда е, майка й да............, чужда е"
Joy Joy Joy Joy

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 hahaha hahaha hahaha hahaha


Kriki, само големия се вижда на УЗД, като е малък май не се вижда....
Ти в кой клиники ходи?
Вико, то май боли толкова само като са запушени...знам, че е гадна работа, ама едва ли е по-зле от лапарото.....

в Карлуково ходи  hahaha много често сме се засичали там  hahaha

# 23
  • Мнения: 17 995
лапарото ми се видя приказка

# 24
  • Мнения: 17 995
hahaha hahaha hahaha hahaha


Kriki, само големия се вижда на УЗД, като е малък май не се вижда....
Ти в кой клиники ходи?
Вико, то май боли толкова само като са запушени...знам, че е гадна работа, ама едва ли е по-зле от лапарото.....

в Карлуково ходи  hahaha много често сме се засичали там  hahaha

това е виртуалната приемна на карлуково

# 25
  • София
  • Мнения: 16 691
hahaha hahaha hahaha hahaha


Kriki, само големия се вижда на УЗД, като е малък май не се вижда....
Ти в кой клиники ходи?
Вико, то май боли толкова само като са запушени...знам, че е гадна работа, ама едва ли е по-зле от лапарото.....

в Карлуково ходи  hahaha много често сме се засичали там  hahaha

аз си мислех, че от 4-ти км. се познаваме, ама може и пред Карлуково да сме се засичали, де да знаеш Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 403
Как да отпуснем Sad - не мога да опиша състоянието си. След почти година загубена в Шумен по доктори, пак година във Варна, година докато се решим на инвитро и пак година до нашият номер - и фалстарт. Кухи, празнни и незнам какви си още фоликули и без яйцеклетка. ... да пием за половинките ни, че ни обичат.

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
   Вуте, ти коя черта на Пена аресваш най-много?
Е па, оная, дето й дели заднико на две.

 hahaha hahaha и аз да се отчета с виц

# 28
  • Мнения: 17 995
vilism , наздраве. я се изокай като хората, белким ти поразмине.

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 Тате, тате, какъв празник е 8-и март???
- Същият като Хелоуин, сине! Пияни вещици обикалят улиците..."

Общи условия

Активация на акаунт