Лекарите в Пазарджик - 8

  • 181 107
  • 869
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Моля всички майки от Пазарджик и знаещи по този тема за съвет-Търся личен лекар за детето ми, но да ми е потребен. Държа на Вашето мнение. (Аз съм нова тук)

# 691
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 766
А може ли координати на д-р Данчев - адрес на частния му кабинет и евентуално ако някой знае с какво работно време е там, вечер до кога приема и т.н.?

# 692
  • Мнения: 8
Пиши ми на лични за Данчев - приема с предварителна уговорка по телефон -той ми е познат -изключителен човек и доктор!

Аз отново искам да попитам мамите -търся си читава градина в Пазарджик -със всеотдайни учителки,чието призвание е да обучават деца,а не да импровизират от 8-13  Simple Smile? Със сигурност повече във "Валентина Терешкова " неееееее- ужасно си изпатихме от там !!!Та вече ще проучвам нещата в детайли-ще се радвам да споделите впечатления!

# 693
  • Мнения: 1 054
Здравейте Simple Smile
Моето дете е в ОДЗ Здравец и съм изключително доволна Simple Smile
Поздрави!

# 694
  • Мнения: 3 499
Само бягайте далеч от "Калина Малина". Някакви super heroes се опитват да отглеждат там. Ако не можеш да пееш, сядай в ъгъла и не пречи и т.н. Болни амбиции, болни първенства...

# 695
  • Мнения: 4 034
Мамчета да ми кажете някакви отзиви за д-р Кацарова или д-р Кантарджиева (може и друг личен-педиатър в Хигия) и там на добро ниво ли е Детското отделение?

# 696
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 411
Дъщеря ми е записана при Кантарджиева,но тя не я лекува.Не съм доволна от нейното лечение ,когато е била болна.Ходим само на ДК и за направления за Д-р Спиридонова.

# 697
  • Мнения: 4 034
Дъщеря ми е записана при Кантарджиева,но тя не я лекува.Не съм доволна от нейното лечение ,когато е била болна.Ходим само на ДК и за направления за Д-р Спиридонова.
д-р Спридонова какви методи на лечение прилага - избързва ли с АБ, ползва ли хомеопатия?

# 698
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 411
За АБ задължително пуска цпр и суе.Старае се да избягва аб.Хомеопатия ни е изписвала само тонзилотрен.Не е много по хомеопатията.Предпочита класически методи.

# 699
  • Мнения: 4 034
За АБ задължително пуска цпр и суе.Старае се да избягва аб.Хомеопатия ни е изписвала само тонзилотрен.Не е много по хомеопатията.Предпочита класически методи.
Благодаря ти. Чух днес добри отзиви за д-р Толева и д-р Спасова- някои при тях записан?

# 700
  • Мнения: 2 282
Здравейте, търся отзиви за Д-р Лазаров ортопед в Здраве, за операция.

# 701
  • Пазарджик
  • Мнения: 775
По-добре потърсете друг доктор.Преди 4год оперира мъжа ми и обърка.Вместо да оперира болното място на крака му го разряза от здравата страна.

# 702
# 703
  • Мнения: 7
Здравейте момичета. Търся гастроенгеролог. Много добри мнения напоследък чувам за д-р Велев, гастроенгеролог, но никъде не откривам мнения дали има частен кабинет. Някой знае ли нещо? 🤔🤔🤔

# 704
  • Pazardjik
  • Мнения: 206
Доктор Соколова - Хигия

Общи условия

Активация на акаунт