Лекарите в Пазарджик - 8

  • 180 777
  • 869
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 497
Някой има ли препоръки за добър хомеопат?
Фьодор Дечев

# 811
  • Мнения: 4
Здравейте, някой може ли да ми препоръча добър личен лекар за 8 месечно бебе?

# 812
  • Мнения: 180
Доктор Спасова - Хигия - тя е добър педиатър.

# 813
  • Мнения: 4
Благодаря.

# 814
  • Мнения: 943
А зъболекар кой бихте ми препоръчали ?

# 815
  • Мнения: 958
Може ли някой който е бил при доктор Ирина Ганева, да сподели прави ли преглед с ехограф и съответно дали ехографа е нов?

# 816
  • Мнения: 3 497
А зъболекар кой бихте ми препоръчали ?
Д-р Катя Райчева (кабинет на канала при блока на артистите)

# 817
  • Мнения: 625
Здравейте, дайте съвет за добър дерматолог в Пазарджик. Дъщеря ми е с упорито акне.

# 818
  • Мнения: 38
Здравейте ,бебето ми е на 47 дни в изпражненията има леко кръв ,която почти не се забелязва предполага се ,че е кръвоносен съд причинен заради запек ,изпратиха ни на “микро-педиатър “ бихте ли ми препоръча ли в Пазарджик къде трябва да отида ?

# 819
  • Мнения: 1 595
Привет. Появиха ми се гъбички по ноктите на краката в следствие на дълго стоене с маратонки и по 13-14 часа смени. Мазах какво ли не, 150лв хвърлих. Вече не искам мазила, а искам нещо през устата, което да е по-силно, ако мога до лятото да се изчистят, че не знам как ще ходя така с отворени обувки...btw имам възможност да потърся лекар и в София, прекарвам известно време там, но в Пазарджик ще ми е по-лесно. Ако знаете някой, кажете! Все пак чувам, че доста хора са се сблъсквали с този проблем! 😃

# 820
  • Мнения: 101
Здравейте, дайте съвет за добър дерматолог в Пазарджик. Дъщеря ми е с упорито акне.
Аз препоръчвам д-р Захаринка Тачева. На мен ми помогна за акнето преди 2 години и не съм имала проблем от тогава.

# 821
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
Здравейте, търся добър личен лекар за сина си. Досега бяхме при д-р Величков, защото даваше направления за педиатър. Но тази година синът ми ще навърши18г и не може да ходи вече при детски лекар. Ако може да ми препоръчате добър общопрактикуващ лекар. Щях да го оставя при сегашния ЛЛ, но колкото пъти иде при него, толкова пъти го изпраща на снимка. Винаги на снимка!

# 822
  • Мнения: 3 497
Д-р Марияна Стоянова в "Здраве" (има и специалност неврология). Разкошен човек и лекар!

# 823
  • Мнения: 1
Здравейте, исках да попитам понеже чух за Д-р Трифон Иванов - зъбен хирург, дали още работи и ако да къде мога да го открия? А ако не, препоръчайте ми добър зъбен хирург, за вадене на мъдрец😰😰😰

# 824
  • Мнения: 3 497
Д-р Георги Вучков, на канала кабинет при Хеброс.

Общи условия

Активация на акаунт