Лекарите в Пазарджик - 8

  • 180 290
  • 867
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 65
Доктор Спасова - Хигия - тя е добър педиатър.
Доктор Спасова е много добър педиатър.Пациент съм й от 15 години.Точен диагностик е.Педиатър е и на детето ми.Но не дава телефон за връзка и се чака доста за преглед,дори със записан час.Направления дава само след посещение при нея,не може по телефон да обясниш проблема.Като цяло организацията в ДКЦ-то е зле.

# 826
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
Здравейте, трябва ми добър ревматолог. Има ли такъв в Пазарджик?

# 827
  • Мнения: 175
Д р Вълкова

# 828
  • Мнения: 3 488
Здравейте! Къде и при кого може да се направи адекватна профилактична ЕХОграфия на млечна жлеза в града? Някога в Ескулап работеше д-р Симова, но вече не зная къде е.

# 829
  • EU
  • Мнения: 400
Личният лекар ми даде направление за ехография на млечна жлеза, като ми казаха, че в Пазарджик има единствено в държавната болница.
От централния вход на втория етаж има регистратура Вива и от там в отсрещния коридор при лекарка.
Не съм имала оплакване, но докторката беше приятна и общителна, задаваше ми въпроси. На края ми даде епикриза със снимка от ехографа.

# 830
  • Мнения: 954
Аз също ходих на профилактичен във Вивата. Абсолютно претупана работа!  Не препоръчвам!

# 831
  • Мнения: 632
Може ли мнения за дерматолог др. Тачева за лечение на акне. Има ли доволни от нея?

# 832
  • Мнения: 101
Може ли мнения за дерматолог др. Тачева за лечение на акне. Има ли доволни от нея?
Да, аз ходих при нея преди 2-3 години. Беше ми се появило акне (доста след тийнейджърска възраст) и тя ми назначи терапия и хранителен режим. Оттогава всичко е наред и проблемът не се е повтарял.

# 833
  • Мнения: 134
Препоръчате ми добър уролог и да преглежда бременни.

# 834
  • Мнения: 65
Д-р Васил Павлов,МЦ Урохелт.Има сайт с контакт за записване.Не съм го посещавала бременна,но едва ли ще ви върне.

# 835
  • Мнения: 3 488
+1 за д-р Павлов

# 836
  • Мнения: 1 601
Може ли препоръка за добър дерматолог за анти-ейдж съвети, защото вече си е време, но да не е привърженик на пълнене с филъри..

# 837
  • Мнения: 941
Добър ортопед ми трябва

# 838
  • Мнения: 3 488
Д-р Радко Недевски в държавната болница.

# 839
  • Мнения: 60
Препоръчайте добър ЛЧХ за вадене на мъдрец в Пазарджик
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт