Отговори
# 30
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аник, ние мажем на Стоян екземата и на Георги ръцете (той е с много гаден дерматит от миене със студена вода и не бърсане след това в у-ще) с Линола фет и помага.  Peace

# 31
  • Мнения: 6
Благодаря ви за топлото посрещане! Hug

# 32
  • Мнения: 2 286
Момичета, Hug

Аз не пиша тези дни, защото не съм спала от 4 дни, Симеон и Еди луда ме правят по цяла нощ, добре, че е мъжът ми да ми помага Heart Eyes . За това не пиша тези дни, просто като прочета нещо и след 2 сек съм го забравила. Ужасно съм уморена, изнервена, раздразнителна и често звуча заядливо Whistling . Та, като си отспя ще наваксам с писането Laughing .

# 33
  • Мнения: 120
Здравейте и от мен в новата тема!
Хейли   bouquet справила си се страхотно!
Благодаря на всички,дали мнение за осцилококцинума. Илка, вярно,че пропуснах подходящия момент за превантивно даване.Мислех,че кихането е безобидно, нали цяла зима не се е разболявал. Сега с ме с нормална дозировка за болен, Тетрисал в нослето и вит. Ц, дано да овладеем положението. Няма висока температура, което ме навежда на мисълта,че може да е настинал, защото две нощи подред памперсът беше пропускал, а нали е с торба, че е мокър, разбирам чак на сутринта. Изкарахме ужасна нощ. Гого не можеше да си намери място,заради запушения нос,а аз от притеснение да не вдигне висока температура ( заради хидроцелето). Сега пак диша тежко, но поне не е вчерашната драма.
Добре дошла на Смайлкрис   bouquet
И аз щях още нещо да пиша,ама какво ли newsm78

# 34
  • Мнения: 6
 HugМного хубава тема,благодаря Hailie

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте
днес си направихме кратка разходка до Бургас,към 12 и нещо бяхме там и към 15 мъжо вика ,хайде жена да тръгваме,аааа викам чакай бее,а той не му се карало по тъмно  Crossing Arms не можах да го навия да останем на хотел,защото не искаше да казва на родата,че ще оставаме,те нямаше да ни оставят хората  Crossing Arms аааааааа поне дени поигра с братовчедите
така ми се искаше да се видим ,ама живот и здраве лятото  Peace  Hug
аз пък защото няколко дена си лягах към 5 и направо ми се размъти мозъка в колата,легнахме с малкия към 19 часа  ooooh! Crazy и сега се събудих
красе страхотна темичка  Hug  Party мерси за премяната,ами викам да идва по-бързо пролетта,че ни хващат вече лудите  Crazy
p0liglot трябваше януари и април да сложим ваксини и после вече на 6 годинки,но януарската още я мотая  Embarassed ,първо дени беше хремав,после нали свекито уж беше заразно болна и исках да изчакам,после пък ходих и беше лудница пред кабинета и само се извъртях,миналата седмица ходихме за обрива около областта на пелените - контактен дерматит и не пречи за ваксината,ама пак не отидох
че тази седмица живот и здраве дано стигнем до там  Blush
бобчечестито за градината
скорпи приятно прекарване в банско
облаче честит ти фризьор
на болничките бързо оздравяване  Hug

# 36
  • Мнения: 42
Zaspa sled golqm rev, edvam se sdarjax da ne vlezna pri tqx s maika mi. Tova e parvata mu ve4er bez men i bez cokane. Ne mi se misli kato se sabudi prez no6tta. Dano da postapvam pravilno, iskam da spi spokoino prez noshtta, a ne po 100 pati da se budi.

# 37
  • София
  • Мнения: 167
Скорпи., не го мисли. Взела си вече реението, нправила си крачката, връщане на зад няма. Лягай и ти заспивай. На сутринта всичко ще е преминало.  Hug
Краси, аз ти казах да не си вземате куче, ама ти не, та не. Айде сега ще им дежуриш на двамата малки мъже по цяла нощ  hahaha Mr. Green Heart Eyes (сестра ми и те си взели бебе-кокер за 8ми  ooooh! )
Диданке, ти от толкова бозаене, ще вземеш да изчезнеш!  ooooh!
Бобче, а твоето описание на градината звучи умопомрачително - на брега, с дворче .... че чак и на плаж ги водели. Абе какъв ти плаж в Норвегия?! Винаги съм си мислила, че там едва ли не целогодишно е студено, сковано в лед и сняг. Най-вероятно се бъркам, но ме мързи да питам чичо Гугъл как седят всъщност нещата.  Crazy
Смайли, добре дошла и лека бременност!
Аник, Нахткерцена щипе ужасно! Най-вероятно за това пищи и не дава да го мажеш. Знам го от личен опит (упорити екземи ,всяккакви), а и Ида и тя пищеше и бягае само като види тубата). Със сигурност му спри като за начало прясното мляко, ако можеш намали и другите млечни, за да помогнеш на организма да се пребори сам. Ние напоследък ги мажем с Адерма Екзомега, много добре й повлиява на Ида напоследък (и не й щипе и даже сама си се маже), но е допълнение към хомеопатия и намалени млечни продукти.  Peace Дано се вредите до по-надежден лекар тия дни.  Hug

Това беше вместо запис   Whistling

# 38
# 39
  • Мнения: 2 286
Добро утро!



Ихаа, тази вечер спах от 3 до 5 Party ooooh! .
Освен това, в 2:30 ми дойде Sick , а днес бяхме планували да сме с милото самички, след малко ще водим Симеон при баба му и чааак в 17:30 ще си го вземем. Ама, нА! #Cussing out

Илка, Joy те са ми като породени, бе. Като порастнат няма да ги имам тези проблеми. Аз за това настоявах да си вземем кученцето когато съм си вкъщи, защото ако трябваше да спя по 2 часа на нощ и да ходя 10ч на работа... не знам, нямаше да издържа дълго.
Браво на сестричката ти, да им е живо и здраво палето! Да ти кажа, забелязвам, че мноогоо кокери има напоследък. Само на нашата полякна се разхождат около 4-5.

Миме, ти си ми пример за издържане без сън! А ако знаеш как завиждам, и то не благородно, на тези, които не спят изобщо или спят по час-два Crazy . Много якоооо!
Снощи в 12ч реших да си лягам, но много ми се дояде кекс и си мислех, че ако не трябваше да спя можеше да си го направя. Хем тишина и спокойствие, хем никой не ми се мота из краката Laughing .

Скорпи, щом го усещаш така, значи така е правилно! Толкова! Малкия ще започне да спи спокойно, че и ти покрай него Party . Остави ги да се оправят сами. Ако майка ти каже "Не мога повече, вземи си го" тогава ще го мислиш. Hug Hug

Бобче, неверояно звучи! Дано са много щастливи малките кукли в новата детска. А Йована защо няма да тръгва на училище с приятелчетата си? Или тя е по-малка?

Легео, как е Гого? Нинче, вие оправихте ли се? Евичките как са днес? А Мони?

Мила, хубаво ли си изкарахте?

# 40
  • Мнения: 42
Dobro utro! Oshte spi malkiq i to pri ba6ta mi na spalnqta. Poneje zaspa kasno i e se sabudi v 3 i 30 min. poreva i e tarsil bashta mi da go gu6ka, nali toi go gleda v Sf. Ne e iskal v negovoto leglo, a v 5 e pil voda. Shte vidim do petak kak shte bade.

# 41
  • Мнения: 486
Добро утро!

Бобче, а твоето описание на градината звучи умопомрачително - на брега, с дворче .... че чак и на плаж ги водели. Абе какъв ти плаж в Норвегия?!
Илка,ти сигурно умуваш конкретно за Норвегия,но да ти кажа ,че живеем на една улица с детска градина(най-елитната в района) и на 5мин от морето.Ами винаги лятото ги водят на плаж от "едно време",а от две години направиха окрит плувен басейн пак в морската на същото разстояние и сега там ги водят!Та явно ,когато има в близост море трябва да се използва ,което е мн хубаво.

Скорпи,всичко е правилно не се тревожи ще приминете и през това ! Peace
Мимка,ние понеже късно се прибвахме от Сф в петък и вчера си почивах в къщи цял ден !Беше и много студено!Лятото ще се видим!

# 42
  • Мнения: 3 500
Скорпионче, щом е минала вече една нощ без кърмене, първата крачка е направена. Няма връщане назад. Не се предавай! Дори и да поплаче още 1-2 вечери, после ще забрави и край. Спре ли цокането, почва непробудното спане нощем. Поне при Ева е така. Докато я кърмех се будеше по 100 пъти да ме търси, сега спри като пор, рядко се буди - промрънка и пак си заспива.

Предимствата - снощи натръшкахме децата в 20,30 ч. и си направихме страхотна вечер с мъжо. Поръчахме си суши, пихме вино, гледахме един готин филм и продължението го знаете.  Mr. Green
Преди Ева на всеки 30 мин. ни прекъсваше, сега и двете спят непробудно.

Легео, ще се оправи малкият! На Моника също й се запуши носа, аз й давам Инфлуцид.
Леле, първо аз болна, после Ева, сега и Моника. Писна ми.

Диданче, няма нищо, не се притеснявай и аз доста често не виждам някой, ако ми е писал, особено като съм на работа само попрехвърлям страниците. Викаш до края на годината дано приключиш! Герой си ти, признавам те!

Мила, какво става? Къде си? Как е Нико?

# 43
  • София
  • Мнения: 483
Евичките как са днес?
Моето Еве е с Т 38,6 и на Панадол. Утре ще ходим при педи. Знам че е вирус, но ме е шубе да не е възпалено уше и все я следя дали си пипа ушите.

Ани, не знам мило! Някакъв вид дерматит е, ама какъв...  newsm78

Краси, ама то неспането си е диагноза, не е хубаво! Дано свикне малкото паленце и да си спите спокойно всички!

Скорпи, въпрос на една-две нощи е, спокойно! Децата свикват много бързо  Hug

Легео, пръскай физ. разтвор и ще се отпуши поне за малко.
 
Ние залепихме бебешкото легло до нашето и за пръв път спахме малко по-спокойно. Даже Ева не си поиска нощното мляко.

Щях да пиша още, но Ева ме дърпа да и пусна песнички.

# 44
  • София
  • Мнения: 167
а пък нашия господинчо като заспа в 9:30 и се събуди чаааак в 4:30 да суче  Party

Общи условия

Активация на акаунт