Кървене в началото на бременността

  • 2 413
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Горе главата продължаваш напред.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 677
Ради.на, съжалявам за това, което си преживяла! Вярвам, че ще се справите и ще се радваш скоро на своето мъниче!

# 17
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ради, стискам палци! Сигурна съм, че ще гушкаш догодина твоето бебче Hug.

# 18
  • Мнения: 106
Здравейте!
Със съпруга ми правихме опит да забременея този месец,овулацията се падна на 5-ти.Усетих силен ПМС 7-8 дни преди датата на цикъла и си направих тест Престо за ранно отчитане на бременност 3 дни преди датата и днес - на втория ден от закъснението на цикъла.Миналия месец беше на 22-ри.И двата теста са полжителни ,като чертата при втория от днес е съвсем ясна ,бих казала ,че двете чертички са еднакви. Тази сутрин обаче -преди да направя теста ,видях малко кръв по тоалетната хартия.Бледа ,като розова вода.След 40 минути открих такава и по бельото си!Избърсах се неколкокрано ,през няколко минути и не установих обилно кървене.Иначе симптомите на ПМС продължават,чувствам леко схващане и болка долу ниско!Веднага след това си направих втория тест ,за който споменах и беше положителен.Много съм притеснена ,не знам на какво се дължи това кръвотечение!!! Какво се случва с мен? Възможно ли е да ми идва цикълът ,след като тестовете са положителни ?? Моля Ви , помогнете ми !!!

И да допълня - миналия месец ходих на преглед за раничка на шийката на матката ,лекарката каза ,че е овула боти или нещо такова и няма нужда да се третира ,защото ще изчезне сама.Преди 5 дни при полов акт пак имах леко кървене като при одраскване и сега се чудя..дали не е от това-вторично кървене... Защото не е силно и е много бледо..

# 19
  • Мнения: 196
само да ти кажа относно болките като при цикъл  аз ги имах до 4,5 м и то в яйчниците баш като при цикъл ( поради тези болки разбрах че съм бременна във 2 м )  кървене имах 2 или 3 пъти към 6,7,8 г.с  беше кафеникаво ( аз тогава си помислих че е цикъла , но не беше Simple Smile ),   такова кървене не може да каже никой дали е нормално или не , трябва си док . но не се шашкаи мн мами са имали такова както и аз ... успех  Peace

# 20
  • Мнения: 106
Благодаря за окуражаващите думи ,но в 6-та седмица се случва!Аз съм някъде в третата седмица от бременността и наистина се боя дане става дума за ранен аброт или т.н. химическа бременност...Според някои е рано да се преглеждам ,понеже няма и 10 дни от закъснението на цикъла ми ,но аз мисля да отида на лекар-ако не друго ,поне да ми начертае възможни сценарии или да посочи възможни причини за случващото се.. А иначе кога става самото иплантиране ,наясно ли сте ? Става дума колко дни след оплождането...да не би да е от това..Но ми се струва късно ,след наличен положителен тест...

# 21
  • Мнения: 196
за това кървене питахме позната акушерка тя точно това казва - закрепване на плода ,  предполагам е като е зацапване не е страшно , но не съм док , а пък едва ли е цветна бременност -аз си я обяснявам с по - обилно течение ... не съм наясно , лично аз на твое място бих си почувала тия дни и без секс  , но пак казвам мое мнение .  и щом е две черти значи вс. е ясно  Hug не се притесняваи и имали вяра и се пази много ...

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
имаш ли закъснение или не?
има вариант леко прокървяване да има при имплантирането...
има вариант да е застрашена бременността...
общо взето без лекар няма да минеш, направи първо още 1-2 теста,други марки например и ако вс ти е  положително върви, ако има съмнения и не вижда нищо, може да пусне кръвни изследвания или просто да ти предпише някакви хапчета, ако прецени, че има опасност за плода.

Общи условия

Активация на акаунт