Леко тъп въпрос за пране

  • 2 287
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
Пералнята ми е с горно зареждане. Какъвто и прах да слагам, винаги остава в отделението. От години си изсипвам праха директно върху барабана с дрехите. Peace

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
belinda, най-вероятно е слабо налягането на водата. Провери дали спирателният кран е отворен докрай.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 59
Я да се включа сега и аз с един откровено тъп въпрос  Embarassed

Течният препарат директно в барабана ли трябва да се слага?
[/quo


Аз  имам  допълнителна  приставка  която  се  слага  в легенчето  за  пране  и   ползвам  нея .
Но  ако  нямаш  такава  може  да  си  измериш необходимата  доза   в капачката  и  заедно  с нея  да  я  сложиш  в барабана.Някои   перилни препарати се продават с точно  такива  дозатори .

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
От налягането е явно. Благодаря на всички ви, особено на Къдрокоса Hug Днес - две перални, прахът изсипан максимално близо от вътрешния отвор на легенчето, резултат - никакви остатъци Peace Не мога да повярвам, че било толкова просто Simple Smile

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И от скапани прахове се получва... То в БГ има ли нещо свястно?!?!?!
Често имам този "ефект", белиндичка, но когато пералнята взема праха, аз доливам по 1 чаша топла (до гореща) вода и всичко е ОК.

# 20
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
И от скапани прахове се получва... То в БГ има ли нещо свястно?!?!?!
Често имам този "ефект", белиндичка, но когато пералнята взема праха, аз доливам по 1 чаша топла (до гореща) вода и всичко е ОК.
+1.От скапан прах е.Или менте.

# 21
  • Мнения: 53
От налягането е явно. Благодаря на всички ви, особено на Къдрокоса Hug Днес - две перални, прахът изсипан максимално близо от вътрешния отвор на легенчето, резултат - никакви остатъци Peace Не мога да повярвам, че било толкова просто Simple Smile

Глупости, налягането???? Скапани прахове, това Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 535
От скапаните прахове за пране е. Когато си купувах прах от Гърция, дори и евтиничък, как пък нито веднъж не ми оставаше в легенчето.

# 23
  • Мнения: 19
Авторката ще сподели ли марката на праха, за да имаме едно на ум Peace

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Писах и по-рано, че от около година пера само с германски прахове и пак така се получаваше, докато не направих описаното по-горе.  Wink
Белинда, радвам се, че съм успяла да помогна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт