Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 25

  • 73 845
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36
Дами ,някой ползвал ли е услугата медицински педикюр?
Срещнах ето тази оферта за салон Алин Бюти на бул. Патриарх Евтимий 34 http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2557&refid=23574&webid=67 .
Имам проблеми с 2 врастнали нокътя (миналата пролет ми отстраниха нокът поради тази причина).Има ли смисъл от подобна услуга или да си ходя пак на хирург?

Здравей. Аз съм ходила в Алин Бюти за почистване на лице с ваучер, и личното ми мнение е, че няма да стъпя там повече за каквоти и да е! Неадекватно отношение, претупване и прескачане на част от процедурите, говорене по телефона докато ми е на лицето, и като цяло цялата обстановка е крайно непредразполагаща. Преди време имаше добри отзиви за това място, заради които реших да си взема ваучер за там, обаче.... :X Според мен по-добре потърси нещо изпитано, както по-напред бяха писали, особено след като се налагат по-специални грижи  Peace


Иии да питам за тази оферта:
Меню за двамa от верига пицарии “Mamma Mia”!]
Знам, че пиците са добри, но ми се искаше да поръчам нещо по-различно, дали е добро?  Rolling Eyes

# 676
  • София
  • Мнения: 36
Един много позитивен отзив за салон HAIR HOUSE на Кърниградска 13А (май всички са доволни от него). Ползвах ваучер за сешоар и маска от Promomax и нямам никакви забележки: много любезно обслужване и старателно без моткане,защото ми се е случвало да ми сушат косата повече от час, а това ме изнервя  Simple Smile Локацията също е много добра: пресечка на Витошка.

Имам ваучер за сешоар и в Кокона (там повечето отзиви са негативни, но и аз ще споделя като мине)

# 677
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Благодаря на всички, за отговорите за Мъфин Хаус!   bouquet
Много жалко, че са се изместили. Там са ми далеч.

nini_ni , надявам се да ни информираш когато отворят врати.  Hug

# 678
  • Мнения: 0
Радвам се,че съм те развеселила  Laughing assholer  очаквах да се включиш по темата след усърдната ти реклама на този тн суши бар.
Настина се насилихме да хапнем малкото парченца не особено вкусно нещо наречено суши,защото все пак човек като е дал 15 лв за нещо и специално е ходил да си го вземе от забутания бар не върви да го изхвърли и да остане без вечеря.
Но дори и всеядния ми мъж беше отвратен,та трябваше да изям по голямата част за наказание,че съм дала идеята за сушито  Mr. Green.
 

  Предполагам, че на повечето хора, които харесват суши в този форум си имат мнение относно качествата на сушито в София. Не смятам, че на този бар му трябва реклама, нужно е да си направите труда и да проверите, какви коментари са публикували другите майки във форума.
Не крия, че харесвам сушито на бара по няколко причини, първо е възможно най-евтиното в София, второ на мен ми е доста вкусно, трето не намирам разлика в сушито, което продават с ваучер и това на реална цена и четвърто не на последно място, че са ми правили реверанс да си взема сушито 2 дни по-рано от срока за изпълнение, а на моя колежка и изпълниха ваучера 1 месец след като изтече.
Опитвам се да давам мнения, на базата на конкретни факти. Хапвам повечко суши и смятам, че разбирам дали е хубаво.  
Да бара е забутан, но пък  предлагат доставка, доколкото виждам в офертата.
Има хора, на които ще се хареса сушито им, на други по-малко, на трети хич. Не смятам да си губя времето и да Ви убеждавам, в каквото и да е.
Всеки си има право на мнение и аз ценя вашето, но Вие просто успявате да ме веселите с начина си на изказ и противоречивите си коментари.
...Казвате, че "не разбирам от суши", но пък  "реалната му цена била висока"...
 ..."не ми хареса особено"  и после казвате, че "двама човека го хапнахме на няколко хапки", "Настина се насилихме да хапнем малкото парченца",  а сета си е 28 хапки все пак Simple Smile

 Като цяло от твърденията ви оставам с впечатление, че сте била афектирана от лутането ви, за да намерите  "забутания бар", че не Ви е харесало това "не особено вкусно нещо" и че всеядният ви мъж  докато се е отвращавал ви е наказал, да ометете и последните "многооо дребни нещица със следи от риба и хайвер по тях".  
 Разбирам Ви напълно, била сте изнервена седнала сте и сте "наакала" (с извинение) хората, които се опитват да правят нещо стойностно и вкусно, само защото явно имате някакви проблеми, но уви аз се радвам, че в този форум не са много хората, като Вас.
 Ако ми позволите да Ви дам един съвет, когато ставате сутрин се усмихвайте и казвайте, че всичко е прекрасно, денят ще бъде хубав и ще видите, че нещата не са толкова кисели и черни.
 
Желая Ви успех и много весело изкарване на празника.



Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 01:00 от assholer

# 679
  • София
  • Мнения: 588
Хайде стига с това суши ooooh!


Аз да споделя впечатления от последните два използвани ваучера:

- Месечна карта за неограничен достъп до World Class Fitness&Spa - използвах картата пълноценно, изключително съм доволна както от комплекса и разнообразието на предлагани неща, така и от отношението Peace

- Ресторант Puzzle - по препоръки в темата взех ваучер за там - за мидено меню. Бях го забравила и миналата седмица видях, че изтича в четвъртък и няма да можем да го ползваме. Обадих се, бяха изключително любезни, направиха ми резервация за тази седмица, след срока на ваучера. На място също бяха много любезни, а четирите ястия, които пробвахме, бяха страхотни. Определено препоръчвам Peace

# 680
  • Мнения: 3 804
Благодаря за пространния коментар на скромното ми мнение за суши бара assholer
Не очаквах чак такова внимание,но безплатната реклама на място на което едва ли стъпва някои без ваучер си заслужава висенето из форума и четенето на несвързани коментари на кисели и неразбиращи нищо потребителки.
Благодаря за напъствията и пожеланията,весел празник и на теб!

# 681
  • София
  • Мнения: 224
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2566  Хапнете вкусно и евтино! Консумирате за 30 лв., а плащате само 15 лв. Пицария Фортуна Ви очаква!
Преди 2 деня бяхме там и втори път няма да отидем.Имаше детско меню-пица,сок и играчка,попитахме дали имат показаната химикалка и сервитьорката каза че имало,после донесе някаква друга играчка,незнайно каква,казах че сме искали химикалка,а тя ми се сопна-Че това тук да не е концерт по желание...
Поисках да се откажем от детското меню-е вече нямало начин,да сме мислили.Поръчахме се панирани пилешки хапки,бяха точно 5броя в чинията,един специалитет уж със свинско,но и там се оказа че има 2-3 парченца месо и останалото някакви раздробени зеленчуци.Когато поисках сметката за да видя до къде сме стигнали,сервитьорката ми каза,че вече е приключила и сметката била точно 30лв,учудих се защото според мен беше около 23-25лв,ядосах се и казах че повече няма да стъпим там,а тя се обърна и най нагло ми заяви-Ти какво искаш,хем не плащаш,хем си и нахална,аман от такива клиенти като теб...

# 682
  • София
  • Мнения: 3 124
Вчера използвахме първите ваучери от книжката Сити Гайд 2012- един час безплатна игра в Капела Плей (два ваучера за двете деца) и безплатна прожекция на 4D филм за двама. Много сме доволни. Спестихме 20 лева, така че книжката вече се изплати, а има още много ваучери. Wink

# 683
  • Мнения: 21
Дами ,някой ползвал ли е услугата медицински педикюр?
Срещнах ето тази оферта за салон Алин Бюти на бул. Патриарх Евтимий 34 http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2557&refid=23574&webid=67 .
Имам проблеми с 2 врастнали нокътя (миналата пролет ми отстраниха нокът поради тази причина).Има ли смисъл от подобна услуга или да си ходя пак на хирург?
Аз вчера ходих в салон Берлинго до мола на Стамболийски... Медицински е силно казано ( не че съм била на медицински ). Накиснаха ме в една ваничка с някакви соли. Почисти ми петите, те си бяха ок, даже сега не виждам особена разлика. Хубаво ми почисти кожичките обаче. И ми сложи Gelish. Може би затова си струваше най-вече. Мисля че и сега има тяхна оферта. Иначе обстановката е средна работа Simple Smile

# 684
  • Мнения: 21
Благодаря на всички, за отговорите за Мъфин Хаус!   bouquet
Много жалко, че са се изместили. Там са ми далеч.

nini_ni , надявам се да ни информираш когато отворят врати.  Hug
Аз гледах сайта им и то е било доста голямо. Със масички ала-бала. Това до нас, а и на Мадрид, имат само витрина вътре. Взимаш и бягаш. Може би е някакъв франчайз...  Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: 558
Съжалявам, ако въпроса ми се стори лаически на някой от вас, но досега не съм пазарувала от сайтове за колективно пазаруване и искам малко напътствия. Заинтригуваме оферта в Грабо за почивка. Пише, че първо трябва да резервирам дати на посочените телефони. Засега никой не ми вдига, но ще продължавам да звъня. След като резервирам какъв е реда? Предполагам, че трябва да преведа сумата на ваучера по сметка на Грабо, но не виждам такава. И след това как ще си получа ваучера? И само него ли трябва да представя пристигайки в желаната дестинация?
Моля, помагайте!  Praynig

# 686
  • София
  • Мнения: 13 257
Съжалявам, ако въпроса ми се стори лаически на някой от вас, но досега не съм пазарувала от сайтове за колективно пазаруване и искам малко напътствия. Заинтригуваме оферта в Грабо за почивка. Пише, че първо трябва да резервирам дати на посочените телефони. Засега никой не ми вдига, но ще продължавам да звъня. След като резервирам какъв е реда? Предполагам, че трябва да преведа сумата на ваучера по сметка на Грабо, но не виждам такава. И след това как ще си получа ваучера? И само него ли трябва да представя пристигайки в желаната дестинация?
Моля, помагайте!  Praynig

Първо се обаждаш в хотела/агенцията, за да си сигурна, че има места за желаната дата. После влизаш в офертата на Грабо и натискаш "купувам". Посочваш броя ваучери и начина, по който ще плащаш. Има изброени няколко начина. В зависимост от това ти дава номер или сметка или плащаш веднага с карта. Когато избереш някакъв вид банкова операция се плаща такса в зависимост от банката. Ако избереш плащане в брой, т.е. с Изипей излиза номер, който до 2 дни показваш на каса на Изипей и плащаш сумата без никаква такса. Последното едва ли те засяга щом си харесала почивка, но ако си харесала някоя оферта за 1-2 лева е неприятно да ти вземат още толкова като такса.  Grinning  След като си платила, в профила ти в Грабо се появява ваучер с номер. Разпечатваш го и това е документът, с който се разплащаш. В случая най-вероятно трябва да издиктуваш номера му в хотела, а на самата дата ще им го дадеш и разпечатан.

Надявам се, че ти стана ясно. Ако трябва питай пак.

# 687
  • Мнения: 558
Тaня67 , много ти благодаря  Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 18
Добро утро на всички и честит Великден . Искам да споделя мнение за тази оферта http://namaleno.bg/team.php?id=316 доволна съм добро обслужване и внимателна работа за парите си е просто супер , козметичката също е внимателна  Simple Smile ще следя офертите им  Laughing

# 689
  • Мнения: 2
http://www.lapni.bg/offer/2226
Взех си пакета от 5 процедури и днес приключих с последната. Трябва да ви кажа, че от салона бяха изключително любезни да ми сменят кавитацията с LPG цяло тяло, тъй като имам противозачатъчна спирала и е противопоказно. Лично управителката се зае с моя случай, консултира ме и ми препоръча LPG-то. Резултат наистина има, целулита се повлиява добре. Предполагам, че при по-сериозни от мен дами постиженията ще са забележителни. Само да уточня, че ходих във фитнеса в "Зона Б5", а не в салона на "Гарибалди". За по-притеснителните дами ще спомена, че масажистите са две млади момчета (май имат и колежка, която аз не засякох), които се справят чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт