Когато мъжът ти те изостави?

  • 13 142
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
И според мен има друга жена. И най - вероятно я има точно от две години. Когато мъжете се променят по начина, който ти описваш -  най-разумното обяснение е друга жена.

# 16
  • Мнения: 755
Когато те изоставят и това е окончателно, продължаваш напред, въпреки болката и недоумението.
Съгласна съм с Соте, има причина вероятно, но тя е само негова и е видно, че няма намерение да я споделя с теб.
Извинявам се за ужасният въпрос, но каза, че е отслабнал, това само на фитнес ли се дължи? Всичко друго ок ли е?

# 17
  • Мнения: 2 110
Здравей! Мъжете понякога са непредвидими и не усещат как нараняват жената до себе си. В твоя случай наистина е много странна ситуация. Сигурна ли си, че нещо не се е случило? Има ли начин да го видиш някъде?  Само, за да се убедиш, че всичко е наред. Не се страхувай да го видиш, ти имаш право да знаеш. Той ти дължи обяснение и няма лошо в това да го изискаш. Но бъди силна пред него, не показвай колко те е наранил, а му покажи, че искаш и имаш право да знаеш. Кажи му, че той вече не те интересува, но искаш да знаеш каква е причината за неадекватното му поведение. Ако си сигурна, че всичко около него е наред, че няма проблеми, тогава просто му кажи всичко, което мислиш, и го забрави. И оттук нататък имай едно наум, защото мъжете обожават да мълчат, когато трябва да говорят, а това убива. Успех и бъди силна!

# 18
  • Мнения: 0
A kogato jenata izostavq myja s 2 momi4eta na 4 i 3 godinki, kakvo pravim togava?Da stiskam zabi nali.

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 21:57 от Kaloqn12

# 19
  • София
  • Мнения: 4 349
Животът не свършва нито когато един мъж си тръгне, нито когато жената го направи. Може да стане малко по-трудно, но животът продължава. 

# 20
  • Мнения: 6 214
A kogato jenata izostavq myja s 2 momi4eta na 4 i 3 godinki, kakvo pravim togava?Da stiskam zibi nali.
Стискаш зъби, радваш се на децата и търсиш начи да продължиш  Peace

# 21
  • Мнения: 0
Trudno e...Mnogo, no toi i jivota e mnogo skapan.Kakvo da se pravi sydba.

# 22
  • Мнения: 6 214
Trudno e...Mnogo, no toi i jivota e mnogo skapan.Kakvo da se pravi sydba.
Лесно няма!

# 23
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Разбира се, че лесно няма. То боли, когато те изостави половинката ти и без да сте били семейство, и без да сте имали деца, какво остава, когато си живял много години с този човек и имате потомство.
Стискаш зъби, заради децата. Те разчитат на теб-не само да ги храниш и гледаш, а и да им даваш това, което мама/тати няма да им дават, понеже ги няма.
Живота е прекалено сурав и к*рав, че да се оставяме да ни мачкат житейските ни драми. Имаш най-голямото щастие, в очите на децата, използвай го, не му обръщай гръб.

# 24
  • Мнения: 6 214
най-малкото, трябва да възпитаваме децата си да бъдат силни, защото животът става все по-лош. В смисъл, че хората стават все по-егоистични и всекки трябва да вярва и разчита единствено на себе си.

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Според мен има друга жена в живота му,дори да е нямал сексуални отношения с нея,той е завладян и е решил да опита на ново.Не може отначало да ти казва,че му е хубаво с теб и после изведнъж да си излее душата,че 2г. му е било зле...... Naughty Не му вярвай,че няма друга жена,явно ти го спестява,за да не те нарани повече това.Продължаваш напред и това е,няма да е лесно,но може да е за добро,може би тепърва ти предстои да срещнеш голямата любов! Grinning
Успех! Peace

# 26
  • Мнения: 2 466
Защо авторката на тема не се включва? Rolling Eyes
Има ли някакво развитие?

# 27
  • Мнения: 0
Защо авторката на тема не се включва? Rolling Eyes
Има ли някакво развитие?

Ima estestveno mariq91.No samo tel razvitie.No ne znaq kakva e pri4inata o6te.Ve4e 6 meseca 6te napravi kak e v 4ujbina, a ne znaq za6to.S lubovnik li e, s priqtelka li e, za pari li e ne znaq.6tom zadam konkreten vypros me otrqzva ili tyrsi decata.Ne znam dali da q 4akam ve4e...

# 28
  • Мнения: 6 214
Защо авторката на тема не се включва? Rolling Eyes
Има ли някакво развитие?

Ima estestveno mariq91.No samo tel razvitie.No ne znaq kakva e pri4inata o6te.Ve4e 6 meseca 6te napravi kak e v 4ujbina, a ne znaq za6to.S lubovnik li e, s priqtelka li e, za pari li e ne znaq.6tom zadam konkreten vypros me otrqzva ili tyrsi decata.Ne znam dali da q 4akam ve4e...
А ти кой си?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 349
Защо авторката на тема не се включва? Rolling Eyes
Има ли някакво развитие?

Ima estestveno mariq91.No samo tel razvitie.No ne znaq kakva e pri4inata o6te.Ve4e 6 meseca 6te napravi kak e v 4ujbina, a ne znaq za6to.S lubovnik li e, s priqtelka li e, za pari li e ne znaq.6tom zadam konkreten vypros me otrqzva ili tyrsi decata.Ne znam dali da q 4akam ve4e...
А ти кой си?



Тук става интересно.

Общи условия

Активация на акаунт