Пролетта дойде, радва и се ЯНУАРСКОТО дете

  • 33 948
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 249
Топър Фечер...Рожденика е нощна. Аз трябваше да правя торта, но се оказа, че не съм си напазарувала всичко Close - нали съм си голяма бяла птица...
Аница има изгаряния по крачетата и едната страна на дупето. Лежала е в реанимацията, защото е малка и е била на системи. Лили каза, че не знае каква степен са изгарянията. Били 9%, но заради възрастта са си много, в сравнение с възрастен. Май това запомних само...
Днес ми беше адски кофти работен ден, утре ще е още по Sad
Ели,  Hug
Тоби, май си права за тоз Меркурий пуууу - да си ходи вече.
Ягодке, да се оправя Ивка бързо Hug
Бръмче, а ти по-често се разписвай Wink
Таис, Гого бяга от снега като Дявол от тамян Mr. Green С триста мъки на натиках в шейната, но ревна - на сила хубост не става Simple Smile
Не ви споменах всички, ама ще ме прощавате - отивам да лягам, че Хриси само дебне, кога баща му е нощна и е първа кипра в нашето легло Laughing Та ме чака за приказка

# 61
  • София
  • Мнения: 120
Привет, дами Hug Hug Hug
Ралче, супер, поздравявам те за успеха, сигурна съм, че при повече усилия спокойното отношение към Йо-Йо ще се превърне в навик и ще се радвате на отлично резултати Hug Hug
Ягодка, оправяйте се Praynig Praynig PraynigМного целувки:))
Дони, ама много ме радваш с идеите и изпълненията им Hug Hug Честит празник на половинът Hug HugДа те радва много Peace
Стискаме палци на Лили Praynig Praynig Praynig
Отивам да мия наакано дупе Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 56
Ехо Grinning

Дони, да ти е жив и здрав мъжото! Много яка торта! Направо ми взимаш акъла, хем си с два броя, и бачкаш, и къщата поддържаш, че и сладкарстваш, и за нас намираш време........ Peace

Ралче, само така, с добро се постига повече!
И аз стискам палци Ани бързо да се оправя Praynig
Бейбиблу, и вие голям ужас сте преживели Hug
А във връзка с астрологията, Тоби, може ли на някой да му влияе от по-рано, аз още от 8-ми съм с д-то нагоре.
Още не съм почнала да уча за предстояшия изпит, а то времето си минава...

# 63
  • Мнения: 524
Стиснати палци и от мен на Ани  Praynig Дано да се оправя бързо детенцето  Praynig Аз разбирам сега, от написаното тук, и направо настръхнах. Как е станало, ужас  Sad...

Рали, викането по децата за мен израз на нашата слабост и напрежение, което е безумно да изливаме върху тях. Който каже, че не го прави, значи лъже. Гледам да не им викам, макар че след 125-то качване на Ники върху бюрото и последващото сваляне от моя страна или пък на 129-то  Mr. Green подканване към каката да си прибере играчките, признавам си повишавам тон, при което получавам следния отговор - ти защо ни викаш, така само ни стряскаш  Shocked. И е напълно права. Моят начин - под формата на игра - състезание кой ще прибере пръв играчките, казвам че май май Ники ще е първи, а моето нали не допуска някой да е повече от нея  Grinning, да видите как прибира играчките та чак пушех се вдига. Ники е малкооо по-трудно да " убедя", че не може да се качва на бюрото, масата и пр. Него разсейвам с някой кабел, телефон, диск или друга вещ, нямаща нищо общо с играчките му  Wink. Та така - Рали, хубаво, че се владееш, както казваш добре и за двете  Hug

# 64
  • Мнения: 857
Уф, милото Ани. Децата се възстановяват бързо..... пожелавам да мине  Praynig

Аз самата съм с големи изгаряния по краката  Sad. Била съм се поляла с вряло мляко, на 1г и 6м....

А за Меркурий  ooooh!......оф много се стресирам от всяко нещо, страшно лично преживявам нещата край себе си .... моля се, само това ми остава в такива моменти  Confused.

Марти никак не чува. Каквото и да му кажеш, на моменти истерясвам , защото знам, че го прави за да види до къде ще стигна  Crazy .... сигурно и с нас е било така.

# 65
  • Мнения: 387
моля, ако някой се сети как се казваше оная тема, в която се разказваше затова какво сме се заканвали да правим преди да родим и след това ще ми е от полза...че сега новите отчетнички като са почнали едни разисквания, как бебето да спи при родителите си - абсурд...това е територията на мама и тати...и ми е едно смешно...и искам да им пусна темата да се повеселят...

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
Лорини, аз не се сещам коя е тази тема newsm78 Ма нека се мъчат милите Twisted Evil
Пууу, днес ми беше егати деня. Бях не едно фирмено обучение, завършило с изпит. Шефа каза, който е с най-малко точки - уискито от него Whistling
Цеха работи в нас с пълна сила - 2 торти мъча и имам една за неделя и питка за прощапулник...Да видим какво ще се получи Mr. Green А , Ради, къщата тия дни е като след торнадо. Добре, че Марето пЕре, Мимито мие...Другия месец като дойде и Румбита - ще открия комунизма. Само някой да даде ноу хау праха да се бърше сам Sick Мъж ми каза, че много съм се разглезила Embarassed
Колежките снощи много харесали тортата, та май и поръчки за торти ще имам вече, щот тия са за подаръци дето ги правя...Щом мойте грозотийки им харесват - няма да ги разочаровам хората я Joy

Всички се изпокрихте и ми е едно скучно....

# 67
  • Мнения: 56
Всички се изпокрихте и ми е едно скучно....

На Бела й растат зъби и ми се спииииии, та затова не съм активна. Ми само така, Дони. Мойто мъж като ме пита по една време искам ли робот и аз казах не, че ни е малко жилището и няма смисъл. Ама питай ме сега, ако има кой да прахосмуче вместо мен. И за миялната същото казах.

А днес бях да се видя с една приятелка и се забихме в детския Гап, леееле...едни рокли, шапки, дантели...и всичко минус 50-60%, направо лигите ми потекоха. Но нищо не взех. Ще отида сама и ще се отдам на греха Twisted Evil

Айде утре повече, че заспивам.

# 68
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро!
хайде малко спомени
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338972.15

# 69
  • Мнения: 80
Ще отида сама и ще се отдам на греха Twisted Evil


 Mr. Green Много ме развесели сутрешно!  Mr. Green
Дано, супер, давай!  newsm18 Ако ти дотрябва чирак-помощник, отсега се кандидатирам. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 925
Ще отида сама и ще се отдам на греха Twisted Evil


 Mr. Green Много ме развесели сутрешно!  Mr. Green
И мен, и мен  smile3532
Лек и успешен ден на всички  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Ради...освен да почнеш да пазаруваш и за нас и да пращаш с колети... Twisted Evil По друг начин не виждам как може да ти се опрости греха Rolling Eyes
Мен от сутринта ми е едно хубаво - нищо, че легнах в 1 и станах в 6.30. Трябваше с една дружка да ходим да гледаме състезанието на децата днес на Витоша. Тъкмо да и звъня, че ми изникна ходене до НОИ Sick и получавам смс, че е родила. Стана за трети път мъжка мама Laughing После закарах дребното на ясла, а то ми погледна главата и вика - а, чала - бях със слънчеви очила. Е, не повтори втори път, но и лелите ми казаха, че от седмица две виждат промяна в него. Опитва се да извади думички, въпреки, че не винаги се получава Simple SmileА вчера като го оставих ми каза и чао...Вашите вече поеми редят, аз на думичка се радвам, но...такъв е животът Cry
Тоби, малко ме натъжи тази темичка обаче...колко мами ни забравиха Confused

# 72
  • Мнения: 56
Ради...освен да почнеш да пазаруваш и за нас и да пращаш с колети... Twisted Evil По друг начин не виждам как може да ти се опрости греха Rolling Eyes
Проблемът е никакъв PeaceМога по-цял ден това да правя Laughing


Тоби, малко ме натъжи тази темичка обаче...колко мами ни забравиха Confused

Те губят  Crossing Arms Аз пък се сетих, колко време ми трябваше да се престраша да почна да пиша като хората. Аз съм си така и извън нета, много трудно се отпускам с непознати, но веднъж като се отприщя и отърване от мен няма Grinning  И с Мишо така, дърпах се, дърпах се и по някое време като ми прещрака нещо и станахме като дупе и гащи Grinning

Хубав ви ден и от мен Hug Аз изчезвам да вадя на госпожица Изабела паспорт.

 

# 73
  • Мнения: 522
Здравейте,здравейте на всички наборчета!
ще се присъединим към отбора на януарчета 2009 г.Аз съм мама Хриси с дъщеричка Карина която е родена на 20.01.09 г.Не ходим на Градина,не сме се пускали въобще,защото аз съм си в къщи,просто решиха да ме съкратят ей така след майчинството,а и се чудя общо взето дали сега дали на есен да я пускам.Лошото е че и с търсенето на работа положението не е цветущо,никъде не искат жени с дечица който ходят на градинка,по простата причина че често се налагат да отсъстват.
Надявам се да навляза бързичко към групичката и да опозная всички ви.Виждам позната мама Ели със своите сладури,много се радвам за което.Ели как минаха първите дни на Градинка.Алето изявява ли желание да ходи?Интересно ли и е?

# 74
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Всичко е добреее, и купонът си течеееее.....
Не знам защо ми е весело, на фона на помията, която ме залива  Mr. Green
Радост, ако ти пратим и Бубса, жална им майка на англичаните  hahaha
Дони, как не се уморяваш??? ИИИИ Специални прегръдки за Гого!!! Значи си в правилната посока  Hug
Лорини, само един бременен мозък може да помни такава ненужна информация  Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт