Харесва ли ви името Габрина ?!?!?

  • 5 532
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Sf
  • Мнения: 978

Традиционно е, да. Но красиво не е.

но бъдете обективни  
 Аз немога да получа адекватен отговор. smile3516

Преди две години съм харесвала имена, които сега не харесвам. Но няма проблем да "харесам" и Габрина, трябваше да ни предупредиш, че това очакваш.

# 61
  • Мнения: 4 569
Tova s roveneto v starite постове ми  е любимо.  ooooh! Tired

Да, харесвало ми е преди две години, сега - не. Хората се променят, променят се и предпочитанията им.

Angel_Dust и Mrs. Lovett    bouquet

П.П. Говори с майката дето  е пуснала предишната тема и чуй нейното мнение.

А ако искаш тук да обясняваме колко много ни харесва името Габрина да беше пуснала тема Защо харесвате името Габрина? та да не четеш негативизми. Обикновено човек като пуска тема очаква и положителни, и отрицателни мнения.   Tired

# 62
  • Мнения: 723
О, каква драма. Shocked Ами не ми харесва. Звучи ми като сгрешено.

# 63
  • Мнения: 4 569
О, каква драма. Shocked Ами не ми харесва. Звучи ми като сгрешено.
Не говори така, ще се обиди авторката.  Whistling

# 64
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Тука е станало интересно Mr. Green

CuJlBeTo - виждам, че си се запалила.........но, да те питам не ти ли стигат близо 5стр. в които хората казват как не им харесва името, и няколко други на които пък им харесва newsm78
Може би трябва да се изпишат 50стр. Peace по този въпрос!

# 65
  • Мнения: 0
ха ха ха , много смешно никого некарам насила да хареса дадено име, естествено очаквам и негативизми, но първо да говориш едно, а после друго това не го разбирам!!! Най-интересното е че се влияете от мнението си една от друга това е интерсното в случая!
Относно това да съм се запалила, грешите  smile3502
Това аз какво име ще избера си е моя работа дали ще го харесате или не избора си е преди всичко мой.

p.s. благодаря за обективното мнение smile3532

# 66
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
CuJlBeTo - ами и аз преди 1стр. ти казах, че избора си е твой Peace
Не се ядосвай толкова, никоя не се влияе от другите, тука хората щом пишат значи имат мнение.
Всички бременни стават докачливи Hug

# 67
  • Мнения: 0
 Мила ми Естел точно ти говориш едно, а после друго или просто пишем, за да взимаме участие колкото да има нещо написано. Хайде без подигравки  smile3521..............моя език може да бъде доста по-неприемлив. Както написах отново ще го повторя незадължавам никой на сила да харесва нищо има и положителни и отрицателни мнения!

P.S. положително сте настроени така както гледам  smile3501

# 68
  • Мнения: 739
.....Това аз какво име ще избера си е моя работа дали ще го харесате или не избора си е преди всичко мой....

Точно така!

И мисля, че идеята да попиташ мамата дето вече си е кръстила момиченцето Габрина не е лоша - жената може ще ти сподели как се приема името на детето й.

# 69
  • Мнения: 4 569
Авторката, ти като четеш осмисляш ли написаното?
Приемам че от бремеността се държиш по този начин  'щото не ми се мисли ако по принцип се държиш така.  Tired
Не смятам че мила е походящо обръщение към непозната.
Къде пък видя подигравка?  Tired

# 70
  • Мнения: 6 995
Ами на мен повече ми харесва от Габриела и Грета, но като цяло и трите не са мой тип.

# 71
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
CuJlBeTo, не го приемай толкова лично. Наистина всеки си променя мисленето с времето. Само преди месец-два писах, че името Теодора не е по мой вкус, но именно прочитайки  го няколко пъти в съответната тема си промених мнението. Аз лично не виждам Естел да те обижда. Не ни се засягай, ако сме си променили мението, а и не виждам нищо лошо човек понякога да се е повлиял и от чуждо мнение.

# 72
  • Мнения: 0
Tova s roveneto v starite постове ми  е любимо.  ooooh! Tired

А ако искаш тук да обясняваме колко много ни харесва името Габрина да беше пуснала тема Защо харесвате името Габрина? та да не четеш негативизми.


Естел това не ти ли звучи като подигравка?! Whistling

Както и да е, Естел извини ме за това че се обръщам към теб с мила  ooooh!

p.s. мисля да спра с коментарите си че на другите вече им стана много интересно  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 44 162
не твоето ми прилича на заяждане с конкретен потребител, като му изплющиш целият профили и т.н. Simple Smile

на теб никога за нищо ли не ти се е случвало да си промениш във времето мнението за нещо???

представи си, че в рамките на тази година или колкото там е между двата поста се е запознала с някоя ужасна Габрина и я е отвратила от името...примерно...може ли да се случи?

Или просто , че й се е променило душевното усещане към света и вече не й е благозвучно Wink

# 74
  • Мнения: 4 569
Ройс, Ейнджъл, благодаря Ви, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт