Ето идва пролетта и вече тупкат Октомврийските сърчица!

  • 28 252
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 0
Много хубава тема нека да имаме само хубави емоции

# 16
  • Мнения: 106
хубава и дано е на късмет

# 17
  • Мнения: 2
много хубаво заглавие за новата тема  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 65
Привет и от мен в новата тема! Много ми хареса как се е получила първата страничка Hug

Лорини, на какъв кабелен или сателитен оператор си? С Булсатком вече не я хващам тази програма, а много обичах да я гледам...

За храната- яде ми се всичко, но после ми става лошо...колкото и малко да хапна се чувствам подута и все ми се гади. Само докато ям ми е добре Crazy, но пък не мога нон стоп да хапвам, няма как.

dianjelly1982, еха, искам и аз тук 22 градуса, дано скоро и при нас се затопли. И моята дъщеричка постоянно иска да излизаме навън, като види да приготвям якето и обувките и настава неописуема радост.

Днес ще ходя за направление и утре съм на преглед за така дългоочакваното сърчице, много се вълнувам.

Лек ден на всички!

# 19
  • Мнения: 0
Добро утро на всички и успешна седмица от мен  bouquet
Записвам се да следя новата тема. Страхотна е  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 26
Добро утро мили мамчета!!! Hug Новата темичка е страхотна. Само хубави новини да има в нея.
Лек и хубав ден от мен и една успешна седмица!!! newsm51

# 21
  • Мнения: 6
Честита нова тема  Hug Страхотна е и наистина се надявам само хубави новини да имаме в нея!

MartakEly - и аз съм така, независимо от количеството храна, което хапвам - се подувам безобразно  ooooh! И утре също съм на преглед  Wink

Флайбъл - аз вече се обзаведох с нови дънки. Харесах си едни в Калиопа, които наподобяват бременните - много са ми удобни и не стягат на тумбачето  Laughing

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте мами, честита нова тема! Simple Smile Записвам се да ви следя, макар и рядко да се включвам.

# 23
  • Мнения: 387
знам, че е много рано...но Св.Лазар, вече работят със ЗК и естествено раждане ще струва 1500лв...което е страхотно...за едно раждане с избор на екип, вип родилна, присъствие на таткото или дула струва толкова в Тина Киркова, без да имаш и половината от екстрите, като да родиш в хотел...
това като за добро утро Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6
Момичета, добро утро и от мен. При мен грипа се усложнява. Тия лекарства, които пия на хомеопатична основа не действат. Чудя се вече дали да не си взема антибиотик. Довечера съм на преглед, за да чуем сърчицето. Ще питам доки какво ще каже. Много ми е притеснено. Ще ви пиша после какво е станало.

Лек ден на всички!

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Записвам се и аз. Новата тема е станала страхотна!   bouquet за palica
Дано да чуваме тук само хубави новини! Аз си чакам послушно да дойде 28 март за консултация...
Хубав ден на всички и успешна седмица

# 26
  • София
  • Мнения: 541
Добро утро и от мен, милички!

Palica, страхотна е новата тема! Да знаеш, че само влезнах да оправя това, дето излизаше като цитат Peace

Аз също обичам да гледам TLC, ама както пише MartakEly и на мен ми изчезна на булсат-а. Само че на единия телевизор, който е с HD приемник си я имам, а на другия изчезна newsm78 newsm78 Много е странно, даже мисля да ходя да питам, ама... ще видим Peace
 
Желая ви успешна седмица!!!

# 27
  • Мнения: 19
Добро утро,момичета  Hug Днес се чувствам по-добре,въпреки че нямам голям апетит,но съм без гадене  Laughing Момичетата,които сте в 10-11 седмица чувствате ли се по-добре?
Желая на всички прекрасен ден   bouquet

# 28
  • Мнения: 10
Добро утро,дами Hug
Аз да се похваля,че си взех листовките успешно newsm08 Сега чакам следващият изпит пред ДАИ.
Желая ви страхотен,макар и мразовит ден.И само прекрасни новини да чуваме тук Hug

# 29
  • Мнения: 26
Аз утре влизам в 12г.с и тази седмица наистина се чувствам много по-добре. Сутрешното гадене вече отшумява. И някакви сили напират в мен  hahaha Вчера дори направих малко пролетно почистване  wash hang и дори влязох в кухнята да сготвя  newsm64 Сега и аз послушно си чакам прегледа като ginger.bs , който е на 28.03. и се надявам до тогава вече да се вижда дали ще сме с розови гащи или със сини. Hug

Общи условия

Активация на акаунт