Възмутена и разочарована от отношението им

  • 2 553
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
Stryper, Rosi74, molia kazete koi e va6ia lekar 6tom ste dovolni (ako iskate i na li4ni). Az to4no sam v proces na smiana na ginekologa. tozi 6te bade 4-ti po red. Aman ot kreteni!  #2gunfire
welldone, виж си ЛС. И другия път - моля те, ползвай Кредора Simple Smile.

# 16
спокойно мила навсякаде ги има такива мисли позитивно 4акат те само хубави мигове от тук нататък успех  bouquet

# 17
  • Мнения: 411
Оставам с впечатлението, че това е масова практика  #Cussing out
Много ти е правилно впечатлението.ПОвечето лекари,които работят със здравната каса са такива.Все едно си им длуйен с нещо,и вместо да ти помагат през бременността.направо могат да ти я вгорчат.Ето по тази причина аз си избрах лекар  не работещ с касата.Не съм чакала и секунда.И не съм имала проблеми нито с прегледи иконсултации нито с раждането при него.Получих това,за което си платих...това е положението в нашата държавичка.Всичко опира до паричките Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 214
Направо нямам думи!  #Cussing out

Такива не признавам и още след първият път приключвам с тях!да не са единствените лекари!Трябвало е да го зарежеш още след първото разочаровение!Пиши ги тия в черният списък!

# 19
  • Мнения: 1 393
 Аз на твое място щях да вдигна луд скандал и да се оплача на завеждащ отделение или на главния лекар.Тези хора са за убиване  #2gunfireВместо да си с предимство,както е навсякъде по света  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 723
Аз ходя в 25-та поликлиника при д-р Илиева и съм доволна /е,аз ходя само на профилактични прегледи/.

# 21
  • софия
  • Мнения: 181
Ако държиш на 25 п-ка ,препоръчвам ти д-р Папукчиев -много е точен.

Общи условия

Активация на акаунт