Отговори
# 15
  • Мнения: 632
Мег  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На въпросите не се заемам да отговарям  Naughty Whistling
Hug Hug Hug

Ха  Flutter  взеха ми интервю от местния вестник, докато одих по чершията. Питаха ме какво мисля за цената на яйцата... Laughing
Даже ме и снимаха   Flutter Flutter Flutter

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 18:30 от Мегич

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aморе, как си, мила моя?  Heart Eyes Heart Eyes Flutter

Ним,  Heart Eyes Hug

Мег, браво  Hug Hug

Днес и аз съм на диета, че ми вадиха зъб  Mr. Green и не мога да ям. Хирургът ми каза тази вечер - само студени неща  Mr. Green И сега си успокоявам болката с

Ама не че ми се пие  Outta Joint, просто изпълнявам каквото ми е казано  Whistling Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 081
Hug Hug Hug

Ха  Flutter  взеха ми интервю от местния вестник, докато одих по чершията. Питаха ме какво мисля за цената на яйцата... Laughing
Даже ме и снимаха   Flutter Flutter Flutter


Eйц  Crazy  Flutter
може ли един аФтограф  Crazy  Mr. Green  Heart Eyes

Аморееееееее  Heart Eyes  Joy
Изпълнявай стриктно нЕма да сбъркаш  Naughty  Crazy  Mr. Green
Аз съм... не добре  ooooh!  Whistling
Изпълнявам и аз таз рецепта без да са ми я препоръчалЕ  Mr. Green
Още повече, че се разболявам  ooooh!
И охлювски изпълнения пак  ooooh! писна мииииииииииииииииииии  Confused  ooooh!  Whistling  Mr. Green

Наздраве  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 081
Аз ще се лекувам.. лека дами  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 081
Добро утро  Hug

Болна съм  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!

За Фурията: И вземи пази леглото малко, да се оправиш по-бързо!  Naughty

 Laughing Heart Eyes

За другите:

За Мегич и Мон профилактично витамини, за да не настинат и те!  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Мегич, не мога да ти отговоря на въпросите, защото Бубс ще ме банне, нищо че ми е приятелка  Laughing  А и с тази уста си целувам детето, дето се вика  Crazy Аз лично за себе си отдавна взех решение, че не искам да живея в тази държава, просто не искам. Имам вариант къде да отида, но половинката не ще, страх го е. Пък нито мога да си оставя детето тук, нито да тръгна само с нея и да си разбия семейството. И ей така си седя и времето си минава. Tired

Борех се с вятърни мелници, бях все "първа в строя" - протести, подписки... Ама народът е голям само на думи и то предимно аниномно. Като кажеш - елате на протест за детските градини и се запишат 500 майки. Като дойде деня - 15 жени с все децата бяхме. И после защо ме дават по телевизиите и новините мама да ми се радва, че чедото известно - ами защото нямаше кого другиго да снимат. И се уморих. Миналата година се видях във Варна на живо с една съфорумка, която ме чете от както бяхме бременни. Тя ми вика - ти си ми пример с колко неща се бори. Викам й - борих се, ама минало свършено време. Туй то.

Ама дълга тема, много дълга. Не за рано сутрин в Красива мама определено.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Фуриева, кой не те е завивал теб, та настина?  Heart Eyes Hug

Мон, като дойде Hug Heart Eyes


Мегич, браво за колограмите! Стискай зъби, първите 2-3 седмици са най-трудни! После, като видиш резултата, започва да ти става гот на душицата и не ти се загърбва постигнатото заради някоя вафла примерно!  Hug Heart Eyes

Я кажи какво им каза за яйцата? На мен оня ден в Кауфланд ми се смяха на опашката. Слагаме нещата в количката вече маркирани и най-накрая на редицата една кора яйца. Не съм видяла, че милУто ги взел, иначе щях да ги върна. И му викам - за какво са ти тия яйца, нали се разбрахме да не купуваме. Ми за всеки случай. Викам - аз за всеки случай пържоли съм взела, на същата цена се връзват. И опашката зад мен се хили.

Та аз реших, че няма да купувам яйца по 50 ст. Ако са такива цените до Великден, ще боядисам 3 червени детето да се радва и това е. Ако не е Симона, няма въобще да купя и боядисам. Това е моят протест. Да им изгние стоката по стелажите на хипермаркетите. Аз нито яйца ям, нито козунак, нито агнешко. Ще си набивам зелена салата със синьо сирене и риба тон и ще ми е по-евтино и много по-вкусно. И ако всички хора спрат да им купуват тъпите яйца, дали няма да свалят цените, м? Пости са, не е фатално да не ядеш за известно време поне яйца. ...................

Айде надух ви главите  Crazy  Простете и гуд бай! Blush Бягам да работя, ще ви наглеждам обаче.

Последна редакция: вт, 13 мар 2012, 10:41 от Ним

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
 Thinking

Уплаших ви май!  Crazy

 Blush

 Heart Eyes Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Напротив, не спирай, удоволствие е да те чете човек  Hug Heart Eyes

Просто аз имам малко проблеми и не ми е много разговорливо. Ама ще се оправя Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон, за проблемите голямо  Hug  Нали знаеш, че сме насреща - виртуално, морално, алкохолно...  Blush

Днес съм във вихъра си, отдавна не съм свършвала толкова много работа за един ден  Party  Луд на работа се радва  Crazy Joy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним,  Hug Hug Heart Eyes

Сядам да пийна едно следобедно кафе, едно и за теб:

Или пък: И като стана дума, ти каква бира обичаш, светла, тъмна, жива... друга, или просто студена?  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 35 973
изпуснах си кактус на ръката  ooooh!
боли ужасТно, повече от по анимациооните филмчета  #Cussing out
беше в пристъп на трудов ентусиазъм - знам, че съм родена за принцеса и парцал за прах не бива да пипвам, ама на - сама си го направих!  Twisted Evil
не успях да извадя всички иглички и очаквам да се инвалидизирам в най-скоро време  Tired

# 28
  • Мнения: 632
Бубс  Hug Hug Hug представям си... Tired, аз заради това вкъщи нямам кактуси..., а и фън шуй ги отрича  Peace
Дейз  Hug, преглеждаха ли те...Whistling Whistling Whistling каква е диагнозата  Thinking
Мон  Hug и на мен не ми е много разговорливо... сънувам данъчни проверки ooooh! ooooh! ooooh!и като се събудя не съм на себе си  Laughing
Ним  Hug и на мен ми се заминава на Канарските, ама ... много ми е пълно ремаркето... Laughing


П.П. Баба ми ми звъня да ми каже, че ме е видяла във вестника, на първа страница, първа в анкетата - цветна снимка  Laughing, ех поне я зарадвах... Малко са ми променили думите  Crossing Arms, ама пък снимката я бива...  Laughing
Предполагам са ми я сложили най-отпред, за да си продадат тиража  Laughing Joy

# 29
  • Мнения: 35 973
Мег, нашата звезда  Mr. Green Hug

Бубс  Hug Hug Hug представям си... Tired, аз заради това вкъщи нямам кактуси..., а и фън шуй ги отрича  Peace

благодаря!   bouquet
а защо са отречени?
този гад бодлив е с мен от 20 години и ми е жал да махна  Tired

Общи условия

Активация на акаунт