Име за детето ми :)

  • 3 086
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Владимир води.

авторката, ориентирахме ли те?  Grinning

# 16
  • UK
  • Мнения: 4 308
Здравко най ми харесва, ама го няма в анкетата Wink

# 17
  • Sf
  • Мнения: 978
Здравко най ми харесва, ама го няма в анкетата Wink

Уф, аз си си мислих, че съм вече тотално параноясала. Мерси, че го написа.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 569
Здравко най ми харесва, ама го няма в анкетата Wink

Уф, аз си си мислих, че съм вече тотално параноясала. Мерси, че го написа.  Mr. Green
тъкмо да скоча на поста за Здравко и видях емотикона.  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 6 993
Михаил.
Даниел ми е женствено.
Данаил е ок.

# 20
  • UK
  • Мнения: 4 308
Не разбра ли вече, че Даниел е най-хубавото име на света? И да, щом си смениш името, всичките ти проблеми ще си отидат с него.
Спри да се закачаш с момичетата тук, че такива като теб ги хрускат на закуска  Laughing

# 21
  • Мнения: 8 893
 Aу, пaк ли сме изпързaляни Shocked

# 22
  • Мнения: 556
Владимир или Ивайло.

# 23
  • UK
  • Мнения: 4 308
След последната му тема, с Дачи сме лични приятели. Това е галеното му име от Здравко. Момчето си има проблеми със семейството, приятелите и самочувствието. Колкото и теми да пуска, няма да намери отговор на въпросите си тук, най-много да си отнесе някоя тирада от съфорумките с по-остър език.  Crazy
По темата - на мен лично Ивайло ми харесва много, много повече от Даниел, що не го смениш на Ивайло? Така и така имаш избор, развихри си фантазията, поне да е някое наистина готино име. Simple Smile А може дружно всички тук в една отделна тема да ти предложим и измислим име. Само дай насоки за букви, дядовци, предпочитани именни дни Simple Smile Така ще ти бъдем много по-полезни Heart Eyes

# 24
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз пък никога не разбирам кога темите са пързалка  newsm78  Embarassed .

# 25
  • Мнения: 4 569
Аз пък никога не разбирам кога темите са пързалка  newsm78  Embarassed .
и аз.
ама се пускам със засилка

# 26
  • Мнения: 354
Аз пък никога не разбирам кога темите са пързалка  newsm78  Embarassed .

И аз Rolling Eyes
Ама това пак ли е прословутия Здравко Thinking

# 27
  • Мнения: 399
Аз пък никога не разбирам кога темите са пързалка  newsm78  Embarassed .

И аз Rolling Eyes
Ама това пак ли е прословутия Здравко Thinking
И аз винаги стоплям късно. Laughing И почти винаги не съм докрай убедена,че е пързалка... Embarassed

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Глас за Даниел, но и Владимир и Антон са еднакво харесвани/не харесвани от мен, заедно с Даниел.

# 29
  • Мнения: 1 207
Кой е Здравко, бе хора? Аз нещо съм пропуснала.... утървах форумските интриги нещо напоследък  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт