Помогнете кое име да избера?

  • 3 523
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Благодаря ви за помощта. Всичките имена съм ги гледала в нета, защото искам да е различно, до някаква степен да е българско, защото таткото е много против чужди имена и в същото време искам да не е кръстена на никого. Започвам да се чудя много между Ева и Елена. Като се поразрових малко разбрах, че всяко второ новородено се казва Александра, така че това отпада. Имам още малко време да помисля и пак много благодаря и за вашите мнения.

# 16
  • Мнения: 722
Белослава  Peace
2. Ева

# 17
  • Мнения: 4 569
Благодаря ви за помощта. Всичките имена съм ги гледала в нета, защото искам да е различно, до някаква степен да е българско, защото таткото е много против чужди имена и в същото време искам да не е кръстена на никого. Започвам да се чудя много между Ева и Елена. Като се поразрових малко разбрах, че всяко второ новородено се казва Александра, така че това отпада. Имам още малко време да помисля и пак много благодаря и за вашите мнения.
Евала на таткото! Представяш ли си да изискваше да е на баща му или майка му.  Simple Smile
Аз съм за Ева.

# 18
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Мисля, че това да кръщаваш детето си на баби и дядовци е вече отживелица, но много родители все още го практикуват. Защо детето ми трябва да носи името на някой друг, според мен е най-добре да бъде кръстено на себе си, пък който иска да се сърди.  newsm53

# 19
  • Мнения: 4 569
Права си - Защо детето ми трябва да носи името на някой друг, според мен е най-добре да бъде кръстено на себе си,
И все пак налагането на име /най-често от бащата/ е често срещана практика та се учудих като прочетох, че таткото държи да не е на никой.

# 20
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
От Ева и Елена, съм за Ева.

# 21
# 22
  • Мнения: 354
От Ева и Елена, съм за Ева.

И аз Peace

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЕлИна

# 24
  • Мнения: 1 207
Още един глас за Ева!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 977
Александра,някой беше писал,че звучи силно,не виждам лошо в това една принцеса да е и силна Simple Smile
Класическо е и може да и се казва,Али или Алекс.
Елена засега води по гласове,но мен никак не ме грабва,може би защото познавам доста неприятни елита Sick

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 372
Гласувах за Александра. Ева също е прекрасно име.

П.С. Анкетата ме подсети, че Женя83 е родила момиченце - Белослава Grinning!

# 27
  • Мнения: 4 569
П.С. Анкетата ме подсети, че Женя83 е родила момиченце - Белослава Grinning!
Да ѝ е живо и здраво! Да расте силно и усмихнато дете!

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Гласувах за Елена.
Харесват ми също Ева и Белослава.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Белослава  Peace Едно от любимите ми имена  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт