Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 107
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 40
Мариянка, за новата тема! Специално за теб!

Скрит текст:

А за добро утро и хубав ден,
Скрит текст:

# 17
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Добро утро на всички!

В очакване на трейлър, за ОБЛАКА:
Първоначално и на мен ми стана странна църквата, все пак не става въпрос за космополитния Истанбул. Но като видях стенописите бързо ми светна, че Мардин е близо до Сирия, а в Сирия има доста висок процент християни. Стенописите, доколкото съм запозната, са типични за сирийското православно изкуство. В Дамаск е седалището на Антиохийската патриаршия, явно влиянието й се простира и извън границите на страната.

Аз искрено започвам да се притеснявам за емоционалното си състояние, защото колкото и да се мъча да НЕ харесам Мустафа Булут, толкова повече започвам да го харесвам. Упорито си повтарям. че е насилник и луд, но това май не дава резултат. И доктора май се зарази от неговата лудост, направо не можах да повярвам, че скочи пръв да се бие. Изобщо, в последните серии наистина се вижда "сблъсъкът на двата лъва", както бе озаглавена и статията - направо се убиват с поглед.
За мен, от самото начало, Нарин прави грешка след грешка в стремежа си да предпази хората около себе си и себе си. Казвам "грешка", защото резултатите никога не са такива каквито иска да са, нещата винаги стават по-зле, хората, които предпазва винаги страдат. Аз не я обвинявам, знам, че вкорененият с години страх, няма как да изчезне за миг, ама все ми се иска да се понаучи вече.
Знам, че вече са банални суперлативите ми по адрес на филма, но все пак - НЕВЕРОЯТЕН.

# 18
  • Мнения: 11 984
http://www.tialoto.bg/a/31-vrazki/20308-kakvo-tarsiat-mazhe-u-zhenite/

 Hug

Какво е намерил Керим в Фатмагюл?

# 19
  • София
  • Мнения: 335
Мариана, за новата темичка  Hug Hug Hug!

Добро утро на всички!

В очакване на трейлър, за ОБЛАКА:
Аз искрено започвам да се притеснявам за емоционалното си състояние, защото колкото и да се мъча да НЕ харесам Мустафа Булут, толкова повече започвам да го харесвам. Упорито си повтарям. че е насилник и луд, но това май не дава резултат. И доктора май се зарази от неговата лудост, направо не можах да повярвам, че скочи пръв да се бие. Изобщо, в последните серии наистина се вижда "сблъсъкът на двата лъва", както бе озаглавена и статията - направо се убиват с поглед.
За мен, от самото начало, Нарин прави грешка след грешка в стремежа си да предпази хората около себе си и себе си. Казвам "грешка", защото резултатите никога не са такива каквито иска да са, нещата винаги стават по-зле, хората, които предпазва винаги страдат. Аз не я обвинявам, знам, че вкорененият с години страх, няма как да изчезне за миг, ама все ми се иска да се понаучи вече.
Знам, че вече са банални суперлативите ми по адрес на филма, но все пак - НЕВЕРОЯТЕН.
Като стане дума за Облака и аз не мога веднага да не се обадя Embarassed, нали знаете Embarassed!
Та напълно съм съгласна с теб,serenata.
Много ме кефи това, че Мустафа с изразителния си характер променя всичко около себе си, успява да промени дори Сердар. И Сердар вече е достоен "лъв - съперник". Накара го да чувства истински и да реагира истински.
И за Нарин си много права, съгласна съм!

# 20
  • Мнения: 477
Като казахте "Облак"  Party

Та, аз изгледах сериала, и на БГ и на турски. Да, първоначално ми беше странен, но после се запалих. И аз къто вас не мога да не харесам Мустафа Булут. Вероятно би било добре да е по-разбиращ и влизащ в положението на другите, но пък няма да е толкова магнетичен и завладяващ. Колкото и да е налудничав в постъпките си, той е постоянен и преследва целите си. Може би е малко крибво разбрана любов, но както леля Инджи каза - той просто обича  Wink

Но тези две коренно различни роли на Енгин ме объркват, сякаш гледам двама различни мъже  Wink щом така го виждам, явно е плод на много добра актьорска игра. Или аз съм пристрастна към Енгин...  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 229
Здравейте,сладурки! Hug
Съвсем скоро се разписвахме в нова тема-ама пишем,сякаш някой ни гони! hahaha
То ще се получи като клише,но не мога да не отдам дължимото на екипа-приемете искрените ми поздравления за труда,който полагате.И нали знаете,че доброто не остава ненаказано!




# 22
  • София
  • Мнения: 208
Добро утро и от мен!!!!Сега ще ви пренеса в любимия ми град-Барселона!!!Закуската ще я прескочим,но ще ви предложа нещо за обяд:/извинете ме за отклонението от темата/:
Скрит текст:
/

гаспачо
паеля
сангриния



Скрит текст:




Пожелавам ви много топъл и усмихнат ден!!!!Дано скоро всички усетим пролетта!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 208
Добро утро на всички!

В очакване на трейлър, за ОБЛАКА:
Първоначално и на мен ми стана странна църквата, все пак не става въпрос за космополитния Истанбул. Но като видях стенописите бързо ми светна, че Мардин е близо до Сирия, а в Сирия има доста висок процент християни. Стенописите, доколкото съм запозната, са типични за сирийското православно изкуство. В Дамаск е седалището на Антиохийската патриаршия, явно влиянието й се простира и извън границите на страната.

Аз искрено започвам да се притеснявам за емоционалното си състояние, защото колкото и да се мъча да НЕ харесам Мустафа Булут, толкова повече започвам да го харесвам. Упорито си повтарям. че е насилник и луд, но това май не дава резултат. И доктора май се зарази от неговата лудост, направо не можах да повярвам, че скочи пръв да се бие. Изобщо, в последните серии наистина се вижда "сблъсъкът на двата лъва", както бе озаглавена и статията - направо се убиват с поглед.
За мен, от самото начало, Нарин прави грешка след грешка в стремежа си да предпази хората около себе си и себе си. Казвам "грешка", защото резултатите никога не са такива каквито иска да са, нещата винаги стават по-зле, хората, които предпазва винаги страдат. Аз не я обвинявам, знам, че вкорененият с години страх, няма как да изчезне за миг, ама все ми се иска да се понаучи вече.
Знам, че вече са банални суперлативите ми по адрес на филма, но все пак - НЕВЕРОЯТЕН.


Съгласна съм и аз с теб за Нарин,само,че това не е първият път в който Сердар скача на Мустафа,когато Нарин и Мустафа разхождаха майка й с количката,тогава Сердар спря и излезе бързо от колата и се втурна към Мустафа........."Сблъсъкът на двата лъва" си е от началото на филма,просто доктора го караше мааалка по-културно,но той бързо разбра,че с Мустафа не може по лекия начин,трябва  Rage Rage Rage Rage Banghead #Sniper

# 24
  • Мнения: 4 529
Дзак! Записвам се в новата тема!

Благодаря на създателката!  bouquet  bouquet

# 25
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

Честита ни нова тема. Марияна, благодаря. Включила си нови гифчета, и първата ни страница е станала още по-хубава.   bouquet

Що се отнася до Облака, този сериал не спира да ме изумява.
Седя и се чудя. Нормална ли съм. Как може да харесвам някаква откачалка - визирам Мустафа, защото в реалния живот, един такъв тип като него, точно така бих го нарекла. Та да се върна на въпроса си, как мога да харесвам някой като него - който размахва пищов за щяло и нещяло, налита на бой, има склонност към пироманията, и се държи супер неадекватно на моменти. Как може да седя, и да гледам, как отива да разрушава лагер на хора, които са дошли да рискуват живота си и да чистят мините и да се хиля на държанието му.
В реалния живот, никога не бих харесала такъв човек, който без да се замисли може да отиде посреднощ и да подпали някой, заключвайки го във фургона му, само защото не му харесва. Не бих погледнала мъж като него, който удря жена. Не понасям насилието в никаква форма.
И тъй като не мога да си отговоря на въпроса, предпочитам вместо съвсем да се отпиша, като полудяла, да го отдам на магията на киното.
То умее така да ни въздейства, че да загубиш представа за реалността и да се пренесеш в един свят, в който нищо не е такова, каквото си виждал или чувствал досега. Променя всичките ти представи и те кара да видиш нещата цветни, а не само бели или само черни.

# 26
  • Мнения: 23 215
 

Благодарности на Мариянка за новата тема ! И малко пролетно  настроение - заслужихме си го !

# 27
  • Мнения: 43
еееееееееее кога най накрая ще има превод  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 2 132
еееееееееее кога най накрая ще има превод  newsm78
Да бе верно! Що не вземеш ти да преведеш този път, да стане по-бързо?
 ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 229
еееееееееее кога най накрая ще има превод  newsm78

Когато са готови англ.суб.Но ако много бързаш,опитай се да направиш ти превода Peace И всички постоянно ще пишем......еееееееееее кога най накрая ще има превод  

Общи условия

Активация на акаунт