По-малко бебе-да се притеснявам ли?

  • 1 338
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 822
и на мен ми казваха , че бебто е голямо, но се роди 3 килограма, което не толкова много. Вярно , че излезе 25 дни по-рано, но пак нямаше да е голямо бебе а нормално. Консултирай се с още един лекар

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 726
имам още 12 дни до термина, от 7 месец ми казват, че бебето е по-малко,но имало време да порасте. изобщо не се притеснявай ще ти пиша дали при мен "мерките" които взехме ще проработят - 1 яйце на ден, 1 кофичка кисело мляко, месо и Ferrofolgamma(желязо). Първото си дете родих 2,850, а сега не можеш да го познаеш, че беше по-малък. Важното е да са здрави. Освен това основното нарастване е накрая -или поне на мен така ми казват. Последно бебка я определят на 2.300кг, но ще видим като се роди. Според моя доктор е по-важно да е износено т.е. да са му достатъчно развити белите дробове и т.н. Ниското тегло (ако е ниско) се компенсира след раждането

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Това с рразмера на бебето е много относително.С втората ми бременост лекарката беше казала, че според размера на главата плода е доста голям.Малко се притесних, понеже първото ми дете се роди 3.700кг. и беше доста трудно. Та какво беше учудването ми, след като родих с три напъна и ми казаха че малкия тежи 2.950кг. Е, бях изумена и щастлива.Беше минало бързо и всичко с бебето беше наред.Е, това са най-важните неща, размера няма значение.Лека бременост и раждане.

Общи условия

Активация на акаунт